Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Madżenie ogrodnika cz. aktualna

Pokaż wątki Pokaż posty

Madżenie ogrodnika cz. aktualna

Zagajanka 14:49, 06 maj 2015


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
No i u mnie są mszyce na różach... Czekam aż przestanie lać, by czymś to cholerstwo potraktować. Promanalem psikałam wczesną wiosną.
____________________
Janka Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę +++ Portrety Różane +++ Moje TOPowe róże sezonu 2019
Joaska 15:13, 06 maj 2015


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 5104
Ło matko Madżen , zakochana jestem w twojej rabacie z trzmielinami must have ... no tylko że ja mam miejsce dla nich na rabacie 1m x 4m troche za szeroko co dac po bokoach, dalej po jednaj i drugiej stronie są szpalery hortek .. czyli:

hortki ..... rabata 1 x 4 ..... hortki...

brakuje mi czegoś między trzmielinami a hortkami.... kulki buksowe?? kostki?? cus innego?? jako tło ma być ekran z cisa ... ...
to ma być frontowa rabata .... widoczek z kuchni ... na razie machnęłam tam 4 RH Percy ale mi nie leżą .... za biedno tam jest ... efektu zero ...
____________________
Joaśki ogród z wyobraźni-REALIZACJA 2015 "Niebo samo nie spadnie, trzeba je osiągnąć./Adam Mickiewicz/"
oliwka 15:19, 06 maj 2015


Dołączył: 07 lut 2015
Posty: 1965
hej Marzenko, tak zachęcasz, ze może i ja się wybiorę w sobotę pod Iglicę może wypatrzę coś ładnego. Będę was wypatrywać, może uda się zadać kilka pytań na żywo
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/5302-ogrodek-warzywny-na-balkonie, wątek ogrodowy zamknięty http://www.ogrodowisko.pl/watek/5701-ogrod-oliwkowy
lorka 16:49, 06 maj 2015


Dołączył: 28 kwi 2015
Posty: 644
umarłam z zachwytu !!!
____________________
Pozdrawiam Agata - ogród Lorki za zakrętem
Ewkakonewka 18:10, 06 maj 2015


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 5868
No trzeba lecieć oglądać czy mszycy nie ma. Ten wątek to cudowne miejsce, wszystko na czas i jeszcze oczy można nacieszyć
____________________
Ewa Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!
bleebla 18:13, 06 maj 2015


Dołączył: 13 sty 2013
Posty: 4757
Mszyc u mnie jeszcze nie ma, a lawend tyż brzydko wygląda ale od dołu już puszcza młode listki. Chyba zetnę krzaczki u podstawy.
____________________
Aga - Mała eLeczka
Malgosik 20:53, 06 maj 2015


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 10477
bleebla napisał(a)
Mszyc u mnie jeszcze nie ma, a lawend tyż brzydko wygląda ale od dołu już puszcza młode listki. Chyba zetnę krzaczki u podstawy.


Coś nie tak z tą Twoja lawendą.
Cięłaś przede mną, a u mnie już zielone peruki.
Może to kwestia odmiany.

____________________
Ogród na glinie
ZielonaAnia75 21:24, 06 maj 2015


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 657
Madżenko, chylę czoła. Pięknie! Słów już brakuje do opisu tego co stworzyłaś I przy okazji przyznaję się, że trzy trzmielinki na pniu zostały przeniesione do mojego ogrodu, choć mają zupełnie inne otoczenie. I jak widzę moje rosną zdecydowanie bliżej siebie, nie miałam możliwości żeby bardziej je rozstawić, bo po ich bokach mam już miscanty obok których z kolei rosną następne rośliny, itd., itd...
____________________
Madzenka 23:20, 06 maj 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Kochani wybaczcie, jestem w totalnym ńiedoczasie. Dzisiaj wykirzystałam chwilę o zmroku aby podlać nicieniami ogród bo ciepło i mokro. I teraz znow leje. To chyba dobrze. Zmykam spac bo jutro wstaje o baldym świcie i w dorgę.. Doczytam tylko lytania a reszcie zbiorowo pomacham.

Ps. Mszyc nie mam , sprawdzałam za to slimaki zjadły mi mantragony i hortensje... Zanim wróce i kupie granulki to juz nic w ogrodzie nie bedzie.....
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 23:21, 06 maj 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
oliwka napisał(a)
hej Marzenko, tak zachęcasz, ze może i ja się wybiorę w sobotę pod Iglicę może wypatrzę coś ładnego. Będę was wypatrywać, może uda się zadać kilka pytań na żywo


Podchodż śmiało. Zbiórka o 9 rano w sobote na schodkach przed wejściem na targi. Będzie nas widać.

Kto chętny rowniez serdecznie zapraszamy !
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies