Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Madżenie ogrodnika cz. aktualna

Pokaż wątki Pokaż posty

Madżenie ogrodnika cz. aktualna

ZielonaAnia75 07:24, 20 maj 2015


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 657
Piękne te ogrody pokazowe... tylko czekać odwzorowywanych elementów w ogrodowiskowych ogródkach
____________________
Iwk4 07:24, 20 maj 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Nadrobiłam wszystko. Fotka z czosnkami, bukszpanami i stipą konkursowa. Czemu nie startujesz w żadnym konkursie. Zapinowałam twoje zdjęcia. Nie mogłam się powstrzymac. Buziaki z rana. Miłego dnia.
____________________
Ogródek Iwony II
Ensata 07:58, 20 maj 2015


Dołączył: 09 mar 2015
Posty: 4586
Marzen, dziękować za streszczenia na żywo i linki. Niesamowita przyjemność oglądania przy kawie. Wracajac do grabów, może Ty dziewczyno rzeczywiscie powinnaś się przekwalifikować? Graby bym brała od Ciebie formowane hurtem, gotowe kompozycje też Danuś za mało na tym naszym padole, pomysl nad zmiana ścieżki kariery
____________________
W kolorze blue
Pszczelarnia 08:43, 20 maj 2015


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Madżenn, super relacja z Chelsea FS. Ty wiesz na co ludziska czekają.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
atena35 09:04, 20 maj 2015


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3401
Madżenko, dzięki Tobie nawet ja podciągnęłam się w trendach
a myślałam, że nikt nie jest w stanie mnie zmusić
buŚka
____________________
Ogród Tosi
Karabela 09:05, 20 maj 2015


Dołączył: 14 lip 2013
Posty: 1867
jazzy napisał(a)

Też je widziałam cenę niestety też


już mam, kupione w podróży służbowej ładnie podrośnięte ale wciaż maluchy, maja tak z 140 cm ale nie są chudziaki, teraz pytanie co ile je posadzić ? Madżen, jak miałas u siebie, da radę jak będzie mniej niż metr? można je potem ścinać żeby były chudsze?

no i dziękuję pięknie za relację z CFS - bezcenne
buziaki z rana
____________________
Eksperymentarium
Pola 09:12, 20 maj 2015


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
Marzenko, tyż dziękuję za linki....cudne realizacje....obejrzałam dokładnie ...
____________________
Jola Nowa ogrodniczka prosi o pomoc. || Ogrodniczka i jej mały ogródeczek.
Ensata 09:20, 20 maj 2015


Dołączył: 09 mar 2015
Posty: 4586
Busz ujęty w ramy jak pisany dla mnie. Rabata przy oczku, mam nowy pomysł, jesteś normalnie matką chrzestną, ciekawe czy chrześniak trochę mało szpetny będzie
____________________
W kolorze blue
Ensata 09:33, 20 maj 2015


Dołączył: 09 mar 2015
Posty: 4586
W sumie ciekawe, bo ogolny trend, to dla mnie inspiracja babcinymi ogrodami. Pstrokato i duzo. Nie ma za dużo tam elegancji. Busz ujety w ramy, ale niekwietne, to jedyny obraz który do mnie przemawia. Łubinów, to ja jednak nie moge znieść w ogrodzie. Rozdwojenie jazni, bo ostróżki i owszem Misz masz to ja mam we własnym, od pokazowych oczekiwałabym jednak więcej. No, wiadomo, to kwestia gustu, a z tym tez wiadomo, ze sie nie dyskutuje Brzozy mnie się w ogole. O ile te wasze słynne szczepione są naprawdę ładne, to te wyrwane żywcem z lasu juz mi nie konweniują
____________________
W kolorze blue
Malgosik 10:01, 20 maj 2015


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 10477
Ensata napisał(a)
W sumie ciekawe, bo ogolny trend, to dla mnie inspiracja babcinymi ogrodami. Pstrokato i duzo. Nie ma za dużo tam elegancji. Busz ujety w ramy, ale niekwietne, to jedyny obraz który do mnie przemawia. Łubinów, to ja jednak nie moge znieść w ogrodzie. Rozdwojenie jazni, bo ostróżki i owszem Misz masz to ja mam we własnym, od pokazowych oczekiwałabym jednak więcej. No, wiadomo, to kwestia gustu, a z tym tez wiadomo, ze sie nie dyskutuje Brzozy mnie się w ogole. O ile te wasze słynne szczepione są naprawdę ładne, to te wyrwane żywcem z lasu juz mi nie konweniują


hi hi hi
a ja sobie myślę, że dużo trudniej zaprojektować ogród by wyglądał ładnie przez cały rok
na wystawie wszystko pięknie kwitnie, ale tylko kilka dni
zainspirować się można
łubiny widzę wracają do łask, bo coraz więcej widzę ich w ogrodach
ale chyba tylko w kompozycjach ChFS mi się podobają
____________________
Ogród na glinie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies