Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Madżenie ogrodnika cz. aktualna

Pokaż wątki Pokaż posty

Madżenie ogrodnika cz. aktualna

agata19762 20:49, 09 lis 2015


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Marzenko fajne donice przy wejściu
jesienne fotki piękne
____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
siakowa 21:05, 09 lis 2015


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
Ja planowalam kupic w tym roku odkurzacz bo wszak zwirku mam duuuuzo ale na szczescie przez dwa dni wiatr wial w odpowiednim kierunku i zakup odkurzacza przeszedl na przyszly rok ale wydaje mi sie ze przy zwirku to juz taki z regulacja podmuchu musi byc.
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
Mala_Mi 16:01, 10 lis 2015


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Hameln.... strzelam na oko.. ok 80cm średnicy. po 3 latach. Jest to jedna z niższych rozplenic.
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Madzenka 18:26, 10 lis 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Kindzia i Mała Mi - na szczęście można przesadzać i dzielić hammeln żeby sie nie rozrosła
Siakowa podkusiło mnie z tym żwirkiem... Gdy miałam korę lisci nie było widać.... Odkurzacz pomaga ale nie da rady dokładnie odkurzyć. Czekam na instrukcje od Magdy70.
Agata- odkąd przy wejsciu stoją jasne donice bardziej mi sie podoba
Ola Leon - odkurzacz słabo sobie radzi w drobnym żwirku... Wydmuch nie działa na małe liscie bo włażą w żwirek a ssanie połyka żwirek. Ale jakiś efekt jest, lepszy niz bez odkurzacza....mimo wszystko nie żałuje wyżwirowaną czesci rabat, estetyczniej to wyglada
Waldek no patrz a ja zawsze slysze od M, ze na kolanach powinnam do Częstochowy sie udać aby podziekować za M
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
lojalna_ 22:17, 10 lis 2015


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Ja nie wiem jaki mam kupić bo w zwirku mam igly modrzewia sąsiada i chyba penseta to wydlubie
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
alinak 22:41, 10 lis 2015


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
Madzenka napisał(a)


Dzieki za info.
Bede wdzieczna wszystkim za info jak duza docelowo jest rozplenica hammeln. Posadziłam wczoraj 9 szt przed hortensjami ogrodowymi na odcinku 3 M. Obawiam sie ze za gesto ale chcę ukryś brzydkie nogi hortensji...



Marzena jak zwykle po forumkowym odwyku u ciebie jestem szybciutko ,bo wiem że tu zawsze masa wiadomości . Ale teraz to ja ci muszę wyłuszczyć ,że hameln musi mieć prawie metr miejsca a do nóg hortensji to się nie nadaje. Jest wysoka prawie na 80 cm .
Może litlle boy ( 40Cm wys)albo litlle honey ( 25-30wys),zaś hameln to najpewniej przysłoni hortensje skutecznie ci je zmarni.
u mnie przysłoniła całą sadzawkę . zastanawiam sie zeby ją zamienić na hacone Macra . zakupiłam latem u Tomka Grochowskiego . u niego przy sadzawce cudownie wygląda .z drugiej strony lubię rozplenice i nie mogę podjąć decyzji. są u mnie świeże fotki to możesz sobie zobaczyć jaki to olbrzym. pozdrawiam
____________________
zapraszam do ogrodu u stóp klasztoru- pozdrawiam Alina ++wizytówka ++przebudowa przedogródka ++OGRÓD U STóP KLASZTORU CZ.II ++-http://ogrodustopklasztoru.blogspot.com/?spref=fb
Milka 06:15, 11 lis 2015


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Kindzia napisał(a)
Moje Hameln w łezce są dzielone co dwa lata...z musu, bo mi wyłażą z łezki i na kulaski z tyłu i boku włażą...zapytaj u Alinki, Ania rzeszowska zrobiła mi zdjęcie przy tej Alinkowej rozplenicy...wielkie toto rośnie Nie mogę znaleźć tego zdjęcia, tam widać jaki to potfffór Hamelnowy!


Hameln rosna ogromne, wbrew temu co w necie piszą, dzis dokladnie z Danusia je zmierzymy, sadzonki 2 letnie, po podziale.
Marzenko, 9 to bardzo duźo, zrob im co najmniej 70cm odstepu.
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Madzenka 08:45, 11 lis 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Milka i Alinka nie martwcie się, najwyżej przesadzę rozplenice nie mogę w to miejsce posadzić Hammeln bo widzę je z ogrodu zimowego patrząc na kominek . To miejsce musi być ładne zima, nie ma opcji a hakone u mnie w ogrodzie juz uschła od mrozu. Little bunny, Honey i inne małe mam w innych miejscach. W tym ma być tak typowo po holendersku, pinterestowo- zaraz wkleje inspiracje
https://pl.pinterest.com/pin/421579215089195558/
Będzie tylko z bladoróżowymi hortensjami , które alibo wreszcie zaczną obficie kwitnąć albo zostana wyciepane na rzecz anabell
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Kuba 08:53, 11 lis 2015


Dołączył: 27 gru 2013
Posty: 7920
oo, już się cieszę na inspiracje
te liście w żwirku też mnie zniechęcają przed wyłożeniem go w przedogródku, ale niestety kora wygląda nieeleganko cały rok a liście tylko jesienią i chyba ulegnę
____________________
Ewa Czasem słońce czasem deszcz
Madzenka 09:10, 11 lis 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Kuba napisał(a)
oo, już się cieszę na inspiracje
te liście w żwirku też mnie zniechęcają przed wyłożeniem go w przedogródku, ale niestety kora wygląda nieeleganko cały rok a liście tylko jesienią i chyba ulegnę


Tez się kilka lat broniłam, bo z natury leniwa jestem i nie lubię sobie dokładać pracy.... Ale żwirek w swej prostocie wyglada dużo lepiej.

Ale chyba dzisiaj nie bede odkurzać bo mnie sąsiedzi wyeksmitują?
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies