Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Mirelli

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Mirelli

szemusia 08:51, 26 maj 2017


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 3505
To pracowity dzień przed Tobą Ja za chwilę do pracy zmykam A taka ładna pogoda - wymarzona na zmiany

Musisz zmienić nazwę bylinowej, bo za chwilę to już nie bedzie bylinowa
____________________
Beata - Prawie jak ogród;)
olga80 09:04, 26 maj 2017


Dołączył: 11 sie 2015
Posty: 5523
Mirellka tamaryszek zachwycający taka mgiełka u mnie jeszcze młody więc oczy nacieszę u Ciebie.Zmiany na bylinowej jestem ciekawa efektu końcowego.Pozdrawiam.
____________________
Teresa Moje małe królestwo
_Martini_ 13:07, 26 maj 2017


Dołączył: 07 lut 2016
Posty: 3143
MirellaB napisał(a)
Martynka u Ciebie też się kładła? Jaką masz odmianę?

No ja też mam Heuflerianę. Mi się podoba. Dokupiłam Nitidę, ale na razie jest tak mikra, że ledwo ją widać. Myślę jeszcze o jesiennej.

Fajna czeka Cię praca.
____________________
Martyna, Na huśtawce miło płynie czas...
MirellaB 16:20, 26 maj 2017


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Ania jestem na półmetku że zmianami, ale już mi się nie chce

Beatka może masz jakiś pomysł na nazwę tej rabaty?
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
MirellaB 16:26, 26 maj 2017


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Terenia czekam aż przekwitną tulipany i zabieram się za dalsze sadzenie. Niestety przy tych zmianach masa cebul wykopanych
Sporo mam jeszcze do posadzenia, a na rabacie gąszcz. Trudno dokonywać zmian i to mnie zniechęca do dalszej pracy
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
MirellaB 16:32, 26 maj 2017


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Martynka nawet nie wiedziałam, że jest taka odmiana seslerii.
Na dzisiaj koniec sadzenia. Jestem padnięta ;(
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
MirellaB 16:39, 26 maj 2017


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Raport z dzisiejszego dnia:

- hortensje Strong Annabelle w przedogródku sztuk 5 posadzone. Pozostało mi dokupić i posadzić rozplenice. Jak to zrobię to przedogródka nie ruszam.
Dobrze, że mam pomoc przy sadzeniu, bo sama bym nie dała rady.
Te wstrętne żwirowe rabaty nieźle dają nam popalić i sadzenie tak długo trwa

- przesadziłam dwa iglaczki. Fajnie na igiełkowej wyglądają

- wycięłam resztę tulipanów na schodowej.

Na dzisiaj koniec
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
paulina_ns 17:05, 26 maj 2017


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Mirelka wspolczuje nie ma nic gorszego, jak przesadzanie...ja dzisiaj seslerie posadziłam i też nie chcę mi się nic więcej robić, cieszy mnie to, że już większość roślin zostaje na miejscu stałym, bo w końcu podoba mi się efekt końcowy. Muszę dokupić jeszcze 1 szt frosted curl's i kulkę bukszpanowa i będę miała prawie wszystko skończone, mam jeszcze jedno miejsce co mi nie pasuje,rosną tam hortensje Pinky winky i są tam tak beznadziejne,że nie dają żadnego efektu już drugi rok, poczekam co będzie przez lato i ewentualnie wymienię tam inne rośliny jesienią.
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
Makao_J 19:48, 26 maj 2017


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Ja pozbyłam się wszystkich kamieni w ogrodzie. Miałam dość sadzenia w nich. Jak już skończę rabaty to pomyślę gdzie by je posypać.

Twarda jesteś.

Jak tydzień temu wynosiłam wiadrami te kamienie to mnie szlak trafiał i siły już nie miałam. Teraz mam korę i mogę dosadzać i upiększać roślinami.
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
MirellaB 19:57, 26 maj 2017


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Paulinka dzisiejszy maraton z sadzeniem mnie wykończył totalnie. Nie dałam już rady dosadzić dwóch rozplenic. Jak jutro się podniosę to może dosadzę.
Spróbuj z hortensjami Strong Annabelle. Nie mam z nimi dużego doświadczenia, bo pierwsze posadziłam w zeszłym roku, ale ładnie rosną. Teoretycznie to mają być duże krzewy z sztywnymi pędami. O tej sztywności to zdania podzielone
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies