Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Mirelli

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Mirelli

_Martini_ 14:11, 28 maj 2017


Dołączył: 07 lut 2016
Posty: 3143
Lobelia piękna. Hmmm, jakieś puste doniczki jeszcze bym chyba poszukała na nią
Ipomea, miałam ją w ręce nieświadoma, że to ona. Odstawiłam bo przecież tylko po surfinie jechałam
____________________
Martyna, Na huśtawce miło płynie czas...
wiunia 15:08, 28 maj 2017


Dołączył: 21 wrz 2012
Posty: 4422
Libelie też bardzo lubię ale mam w tym roku tylko jedną w kompozycji, ogólnie postawiłam w tym sezonie na begonie od dragonów po bulwiaste miewałam kiedyś tą drobną wiecznie kwitnącą tym razem stawiam na te duże. Bardzo mi się podobają i muszę sprawdzić jak mi pójdzie z ich uprawą
____________________
Ukojenie dla zmysłów.....taki ma być mój ogródek
ewa004 22:05, 28 maj 2017


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Lobelie testowałam i nic z tego padała
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
_Martini_ 22:36, 28 maj 2017


Dołączył: 07 lut 2016
Posty: 3143
ewa004 napisał(a)
Lobelie testowałam i nic z tego padała

Ale taka z sadzonki? Czy siałaś sama? Mi nie wyszła wysiana.
____________________
Martyna, Na huśtawce miło płynie czas...
Anusia 06:16, 29 maj 2017


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
paulina_ns napisał(a)
A ja na próbę wysypalam trawę, ale nie na rabaty tylko między ogrodzenie, a tuje, mam taki pasek co mnie strasznie wkurza, bo ciężko plewic i zobaczymy jak się sprawdzi


Paula własnie o to chodzi by mieć jak najmniej do plewienia. W sobotę po koszeniu wysypałam trawę między tujami. Eksperymentujemy
____________________
Skandynawia po krzyżacku
Madzenka 06:54, 29 maj 2017


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Teraz przesadzałaś hortensje? Ups... Własnie zawiązują paki, obawiam sie ze mocno na tym ucierpią.....
Czytam o kolejnych rewolucjach

Nadrobiłam zaległosci (cały tydzien ) i zmykam
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
bacowa 07:06, 29 maj 2017


Dołączył: 26 paź 2011
Posty: 2463
eee_taam napisał(a)


Iwonko ..moze z sypania trawy sa zalety ...ale ....

z całym szacunkiem ...juz nie sype trawy od dwóch lat na rabaty ...bo jednak jak sie rozklada to daje nieprzyjemny zapach ...a dodatkowo tej wiosny zamiast chwastów ...ten był w mniejszości ...na rabatach porosły mi kepy trawy ....a wyplewić to to jest koszmar ...ledwo zyje w tym roku ..bo siły trzeba ogrom


Nie zgadzam się ze stwierdzeniem że daje nieprzyjemny zapach. Jak się sypie cienką warstwę to trawa szybko przesycha i nie ma tego zapachu.

Nie rozumiem skąd pojawiły się kępy trawy na rabatach, bo chyba nie z z tej trawy którą wysypałaś rabatki.
olga80 07:27, 29 maj 2017


Dołączył: 11 sie 2015
Posty: 5523
Lobelię uwielbiam za jej delikatność też mam klika u siebie
____________________
Teresa Moje małe królestwo
Mira104 10:10, 29 maj 2017


Dołączył: 13 mar 2015
Posty: 1919
Następne zakupy Bardzo lubię te niebieskie kwiatki
____________________
Mira- Ogród Nowicjuszki
margaretka3 10:24, 29 maj 2017


Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 5348
bacowa napisał(a)


Nie zgadzam się ze stwierdzeniem że daje nieprzyjemny zapach. Jak się sypie cienką warstwę to trawa szybko przesycha i nie ma tego zapachu.

Nie rozumiem skąd pojawiły się kępy trawy na rabatach, bo chyba nie z z tej trawy którą wysypałaś rabatki.


Ja się podpisuję pod tym, co Ewa pisze.
W sobotę właśnie między dyniami i cukiniami rozsypałam trochę już przesuszoną trawę. Pachnie siankiem
Pod trawę dałam dodatkowo zużyte kartki z różnych wydruków wielkości A4 i trochę kartonów.
____________________
Gosia - Ogród od nasionka z widokiem na Lanckoronę
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies