Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Lilki

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Lilki

Lilka 11:29, 05 kwi 2011

Dołączył: 05 kwi 2011
Posty: 183
Witam wszystkich . Jestem częstym gościem ogrodowiska od dawna, jednak dopiero teraz zebrałam się na odwagę żeby coś od siebie napisać. Mój ogródeczek jest bardzo młody bo założony zeszłej wiosny, chociaż rośnie w nim też kilka starszych egzemplarzy przeniesionych sprzed domu. Postaram się jak najszybciej wkleić parę zdjęć zwłaszcza że wiosenka już ruszyła i roślinki nieśmiało wyglądają z ziemi. Proszę też wszystkich Państwa o radę bo nie wiem jaki kształt nadać temu mojemu ogrodowi - na dzień dzisiejszy totalny chaos. Nie śmiejcie się proszę ale w takim tempie sadziłam kwiaty ( i w takich ilościach ) że w tej chwili nie pamiętam gdzie co rośnie i czekam aż zacznie wychodzić z ziemi żeby to jakoś uporządkować. Pani Danusiu na Pani nieocenione rady liczę najbardziej. Gdy znalazłam tę stronę i Pani ogród oglądałam go godzinami nie mogąc napatrzeć się i nasycić jego harmonią, stylem i elegancją. Mam nadzieję że z biegiem czasu uda mi się stworzyć choć namiastkę waszych wspaniałych ogrodów.
____________________
hanka_andrus 17:26, 05 kwi 2011


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Liluś,witaj! Nie przejmuj się chaosem-wszyscy w ten sam sposób startowaliśmy.Ja na przykład,aż30 lat temu. A że ogrody są nigdy nie ukończone,to i dobrze,bo co robilibyśmy ,gdyby już wszystko było zapięte na ostatni guzik?
I co jakiś czas trzeba coś w ogrodzie zmieniać.Tak jak u mnie -zmieniam około50 %ogrodu.
A jak to będzie wyglądało?Zdjęcia będą, lepsze czy gorsze,ale pokazujące nasze wysiłki w upiększanie tego kawałka ziemi na której nam przyszło egzystować.
Pozdrawiam i życzę owocnych przemeblowań w ogrodzie.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Danusza 17:32, 05 kwi 2011


Dołączył: 30 wrz 2010
Posty: 2192
witaj Lilka , jak każdy z nas jakoś zaczął swój ogród tworzyć błędy były i są nieuniknione ,a le na nich sie uczymy a Ogrodowisko jest po to by pytać i uniknąć takowych, czekamy na relację
____________________
pozdrawiam Danusza - Ogród Danuszy - odsłona 2 - Wizytowka - Ogród Danuszy
an_tre 18:33, 05 kwi 2011


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22380
Witaj Lilka takiego chaosu w ogródku jak u mnie to chyba nie ma nigdzie też staram się to usystematyzować dzięki radom i pomysłom tu wszystkich na OGRODOWISKU
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
Lilka 20:15, 05 kwi 2011

Dołączył: 05 kwi 2011
Posty: 183
Dziękuję za miłe przyjęcie. Zmobilizowana waszymi chęciami zobaczenia mojego ogrodu ruszyłam do drugiego komputera po zdjęcia na których udokumentowałam cały mój zeszły rok w ogrodzie. I tu niemiła niespodzianka - nic nie mam , jakieś wiruszysko wszystko zjadło. Zmartwiłam się i żeby coś pokazać ruszam jutro z obiektywem i zaczną od nowa . Obiecuję zdjęcia .
____________________
hanka_andrus 20:19, 05 kwi 2011


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Lilko,komputerowe wirusy szaleją,nie wiadomo kiedy.Ale nie przejmuj się,pokazuj na bieżąco,my już też raczej bieżące zdjęcia tegoroczne wstawiamy.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Niage 21:43, 05 kwi 2011


Dołączył: 05 sty 2011
Posty: 1601
Witaj Lilka Czekamy na nowe zdjęcia Już teraz jest sporo do pokazania w każdym ogródku.
____________________
Pozdrawiam Genia - W ogródku Niage
ela 21:46, 05 kwi 2011


Dołączył: 16 mar 2011
Posty: 461
Witaj również, czekam na wiosnę w Twoim ogródku
____________________
Ela-Mój ogródek na Suwalszczyźnie
Gardenarium 22:06, 05 kwi 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Nie przejmuj się, ja na własne życzenie ponad tysiąc zdjęć skasowałam w aparacie, zanim je wgrałam. Jakoś przebolałam stratę.
Wiosna przyszła, zdjęcia będą
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
an_tre 22:09, 05 kwi 2011


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22380
Mam sporo zdjęć ale nie mogę doczekać się kiedy wszystko zakwitnie i będę robić nowe
Jaka to frajda
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies