Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Małej Mi - sezon 2015

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Małej Mi - sezon 2015

Mala_Mi 08:49, 28 maj 2015


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Obiecałam komuś wygląd sadzonek z Bylinowego Raju. Trochę są sfatygowane, bo padał deszcz, a firma kurierska musiała trzymać paczki na deszczu. Mimo spłaszczenia kartonów wszytko żyje.
Przykładowa jeżówka

I inne
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
popcorn 08:51, 28 maj 2015


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
zakupy? myślałam że nie masz miejsca całkiem ładne sadzoneczki, dobrze spakowane! mam 2 nowe żurawki kupione przez Łukasza od nich i zawilca crispa.
pozdrawiam!!
____________________
Mój nowy ogródek
Mala_Mi 08:56, 28 maj 2015


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Gabrysia_ napisał(a)
Aniu,chciałam jeszcze o Falkon dopytać,Kasia mnie do Ciebie przekierowała
Mam kilka klonów,nie licząc tego co po zimie padł,niedawno kupiłam 3szt Crimson Sentry kolumnowe,możesz mnie uświadomić na co dokładnie ten Falkon?


Ja kupiłam na czarną plamistość, bo mi róże w zeszłym roku chorowały, a w tym już urwałam pierwsze czarne liście
A na co jest to to tu poczytaj

Pytanie do specjalistek różanych. Czy po pierwszym kwitnieniu mogę przyciąć róże nisko. Np. o połowę??? Są za wysokie i pod wpływem wiatru się łamią. Dziś wiadro połamanych gałązek pozbierałam z jednej rabaty. Niestety miejsce jest dość wietrzne i tarmosi różami.... Dobry przewiew, a czarna plamistość jest ..
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Gabrysia_ 09:00, 28 maj 2015


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 4788
Dzięki lecę czytać

edit: jakiś błąd strony!
____________________
Ensata 09:05, 28 maj 2015


Dołączył: 09 mar 2015
Posty: 4586
Czarna plamistość pojawia się też u mnie. Mam wrażenie, ze jak odmiana podatna, to chociazby człowiek jajko zniósł, to i tak będzie. Bardziej, mniej, ale zawsze. Ja właśnie będę przycinała swoje Aspiryn, za duże są. Moim zdaniem możesz, nie zakwitną najwyżej. Ale ja nie jestem ortodoksem różanym. Właśnie przesadziłam z pąkami Perfumę i tfu, tfu, ma się dobrze
____________________
W kolorze blue
Ensata 09:08, 28 maj 2015


Dołączył: 09 mar 2015
Posty: 4586
Mala_Mi napisał(a)


Dziś do Ciebie zajrzałam.. obrazków mało, ale co się pośmiałam to moje.
Obrazków mało, bo Makulka na mnie krzyczy, że fatalna jakość zdjęć. Tak, czy inaczej nie poprawi się, bo zwyczajnie nie mam dobrego aparatu. Ma syn, ale taki, że ja nawet nie wiem, gdzie te rury nakładać, co zwa się obiektywem
____________________
W kolorze blue
Olili 09:09, 28 maj 2015

Dołączył: 09 paź 2014
Posty: 2386
Dzięki Aniu za wizytę u mnie ,jak Ci nie umknie ,to podejrzyj co ta Twoja sąsiadka ma posadzone z głogami . Berberysy i co jeszcze..
Wczoraj intensywnie o Tobie myślałam,bo dostałam sałatę (do jedzenia ,nie sadzenia ) od znajomej i na liściu siedział taki ślimor jak u Ciebie i założyłam rękawiczkę żeby go w toalecie spuścić.Rękawiczka cienka gumowa,więc czucie dobre...myślałam ,że go nie doniosę do łazienki..że się wścieknę a nie jestem jakaś mega wrażliwa na różne żyjątka. Doskonale sobie wyobrażam jak się czułaś przy zbieraniu tych ogromnych ilości i że zbierało Ci się na wymioty.Brrrrrrrrrr
____________________
Iza -Ogród-wyrozumiały
Mala_Mi 09:13, 28 maj 2015


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
popcorn napisał(a)
zakupy? myślałam że nie masz miejsca całkiem ładne sadzoneczki, dobrze spakowane! mam 2 nowe żurawki kupione przez Łukasza od nich i zawilca crispa.
pozdrawiam!!

Na nową rabatę z piwoniami ... by pusto nie było. Musi pasować do reszty i trochę mikstu musi być.
I dzisiejsze.. ale pogoda do niczego to i foty też takie


____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Hogata 09:22, 28 maj 2015


Dołączył: 03 sie 2012
Posty: 1985
Kindzia napisał(a)
Jak by było z 5 osób chętnych na Falcon, to już się opłaci...gdzieś po 4 dychy by wyszło z wysyłką. Stosuje się mniej więcej 1 ml na 1 l wody. To by było po 25 ml środka na 25 l wody...



Ja, ja, ja jestem, załapię się?

Może faktycznie się uzbiera odpowiednia ilość osób...przepraszam Aniu, że u Ciebie, ale tu tłumy zaglądają.

To już by były 4 osoby chętne : Ania, Małgosia, Ensata i ja. Jeżeli jeszcze ktoś chętny proszę o informację u mnie.


Czy to jeszcze aktualne? Czy można się dopisać do listy?
____________________
Agata Zielona odskocznia , Projekt
rozark 09:52, 28 maj 2015


Dołączył: 27 paź 2014
Posty: 6325
ślimaków bezskorupkowych w tym roku u mnie wyjątkowo dużo buuu bleee
____________________
pozdrowionka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies