Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wszystkiego po trochu

Pokaż wątki Pokaż posty

Wszystkiego po trochu

agnieszka_m 06:22, 11 cze 2015


Dołączył: 17 lip 2014
Posty: 6017
jak pięknie aż chciałoby się poleniuchować w takim ogrodzie
____________________
Mój mały ogródeczek :).
mirkaka 07:25, 11 cze 2015


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9659
Czsami leniuchuję ale wolę zawsze coś porobić, bo roboty nie ma końca
Teraz jestem na etapie obrywania przekwitłych kwiatów z azalii i Rh, a wierz mi jest co obrywać
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
agnieszka_m 08:03, 11 cze 2015


Dołączył: 17 lip 2014
Posty: 6017
mirkaka napisał(a)
Czsami leniuchuję ale wolę zawsze coś porobić, bo roboty nie ma końca
Teraz jestem na etapie obrywania przekwitłych kwiatów z azalii i Rh, a wierz mi jest co obrywać


oj jest co ale coś za coś
____________________
Mój mały ogródeczek :).
Tesska 10:27, 11 cze 2015


Dołączył: 04 mar 2015
Posty: 895
witam i ja tu przyszłam podziwiac masz piekny ogród , i tak ja ja kochasz róże , ja jestem na etapie dosadzania , dzisiaj na szybko ogladalam fotki bo czasu mało ale powoli bede nadrabiąc
____________________
miłego dnia - Teresa mój mały ogródek; Wizytówka
laurowisnia 10:35, 11 cze 2015


Dołączył: 22 lis 2011
Posty: 2676
No masz z tym obrywaniem kwiatów masę roboty, myślałam o Tobie, że pewnie w nich siedzisz jak obrywałam swoją, a tu już róże zaczynają, powącham swoją Margaretę w tym roku.
____________________
Agata - Ogród w cieniu brzozy
Kindzia 11:41, 11 cze 2015


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Crown princess margaretę też mam Posadziłam jesienią golaska, trochę poczekam aż pokaże pełnię urody. Taki wielki krzak Ci urósł??? Tak jest jedna róża posadzona??? Już się boję...

Te Twoje rodusie...piękne!!!

Dzięki za informację o cięciu azalii wielkokwiatowych
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
mirkaka 12:15, 11 cze 2015


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9659
Tesska napisał(a)
witam i ja tu przyszłam podziwiac masz piekny ogród , i tak ja ja kochasz róże , ja jestem na etapie dosadzania , dzisiaj na szybko ogladalam fotki bo czasu mało ale powoli bede nadrabiąc


Witaj Teresko ale Ci zazdroszczę etapu dosadzania, uwielbiam to uczucie kupowania i potem czekania na pierwszy kwiat w tym roku czekam na kilka moich nowych różyczek,posadzonych jesienią z mocnym postanowieniem że to już ostatni raz
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
mirkaka 12:22, 11 cze 2015


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9659
laurowisnia napisał(a)
No masz z tym obrywaniem kwiatów masę roboty, myślałam o Tobie, że pewnie w nich siedzisz jak obrywałam swoją, a tu już róże zaczynają, powącham swoją Margaretę w tym roku.


Margareta ma tak przecudny zapach , ni to różany, ni to owocowy, że ja mam zawsze ochotę zjeść wąchany kwiat To jedna z najpiękniej pachnących róż w moim ogrodzie. Jej zapach kojarzy mi się ż konfiturami różanymi
Tak Agatko, siedzę w azalkach i je obrywam, dopiero skończyłam dwie, a przecież dojdą jeszcze rh, na razie jeszcze kwitną
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
mirkaka 12:26, 11 cze 2015


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9659
Kindzia napisał(a)
Crown princess margaretę też mam Posadziłam jesienią golaska, trochę poczekam aż pokaże pełnię urody. Taki wielki krzak Ci urósł??? Tak jest jedna róża posadzona??? Już się boję...

Te Twoje rodusie...piękne!!!

Dzięki za informację o cięciu azalii wielkokwiatowych


Tak to jeden krzak ale to dlatego że ma chyba z 15 lat Poza tym ostatnie zimy były łagodne i ładnie przezimowała, okrywam ją na zimę, i na koniec poprzyginałam jej pędy dlatego wydląda tak okazale
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
laurowisnia 13:59, 11 cze 2015


Dołączył: 22 lis 2011
Posty: 2676
Ani Cię widać w tych krzaczkach, strasznie żmudne to zajęcie, obcinanie przekwitłych różyczek o wiele łatwiej idzie.
____________________
Agata - Ogród w cieniu brzozy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies