Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wszystkiego po trochu

Pokaż wątki Pokaż posty

Wszystkiego po trochu

Tesska 11:49, 14 cze 2015


Dołączył: 04 mar 2015
Posty: 895
piekne !!!!!
____________________
miłego dnia - Teresa mój mały ogródek; Wizytówka
ziele 13:03, 14 cze 2015


Dołączył: 23 sie 2014
Posty: 809
Mogę Cię jeszcze pomęczyć?
Wymiary masz już pewnie sprawdzone dla piwonii. Możesz podać obecną wysokość (po wciśnięciu do ziemi) i średnicę koła? U mnie strasznie się pokładają i nie zawsze dają się podziwiać
____________________
Anna Ogród w cieniu drzew
Ewa777 13:47, 14 cze 2015


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18446
U Ciebie szaleją już piwonie i róże Cudne masz U mnie na razie jeszcze w pąkach
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
mirkaka 18:58, 14 cze 2015


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9577
ziele napisał(a)
Mogę Cię jeszcze pomęczyć?
Wymiary masz już pewnie sprawdzone dla piwonii. Możesz podać obecną wysokość (po wciśnięciu do ziemi) i średnicę koła? U mnie strasznie się pokładają i nie zawsze dają się podziwiać


Aniu, wysokość do kuleczek 110cm, od dołu do górnej obręczy 100cm, do dolnej obręczy 70cm, średnica górne obręczy 70cm, dolnej 50cm. Pionowe pręty są trzy.
Powiem tylko że nie jest to taki dobry wynalazek bo jak pada deszcz to kwiaty są bardzo ciężkie i załamują się na tej obręczy, chyba trzeba byłoby dać jeszcze jedną w odległości od górnej jakieś 10cm żeby mokre kule kwiatowe opierały się o nie a nie przewieszały. Sprawdzają się jak deszcz nie pada.
tak to dokładnie wygląda


inne moje piwonie umocowały swoje główki w oczkach woliery na zdjęciu po lewej stronie


Golden celebration


Schneewittchen



Ewa, no popatrz a Rh Twoje już przekwitły a moje jeszcze są, a róże ja mam wcześniej
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Ola54 19:27, 14 cze 2015


Dołączył: 02 paź 2011
Posty: 966
A ja w tym roku zabrałam wszystkie podpory spod piwonii i to był błąd bo część położyła się pod ciężarem kwiatów.
Bardzo lubię ciepły kolor Golden Celebration a Schneewittchen mimo ochrony zawsze choruje.Ale ma wybaczone
A tak z ciekawości- w wolierze masz?
ziele 20:17, 14 cze 2015


Dołączył: 23 sie 2014
Posty: 809
Pięknie wygląda. Ja Ci swoich piwonii nie pokażę niestety, wszystkie trą nosem przy ziemi.
____________________
Anna Ogród w cieniu drzew
ziele 20:18, 14 cze 2015


Dołączył: 23 sie 2014
Posty: 809
A za wymiary dziękuję i sobie zapisuję
____________________
Anna Ogród w cieniu drzew
Kindzia 10:38, 15 cze 2015


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Golden Celebration mam młodziutką, z jesieni. Ładna róża I muszę ją jesienią przesadzić, niestety. Mam ją przy Chippendale i Chopinie. Te dwie są takie ogromne w tym roku (4 sezon u mnie i są potwory już), że za mało miejsca austince zostało...a jeszcze w zeszłym roku się nie zapowiadało. Dobry rok dla róż mamy, potwory urosły, na dodatek obsypane kwieciem Mam Albrechta Durera, łapie plamistość szybko u mnie, wymienię na Golden.

Piękne róże u Ciebie!!!
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Tesska 14:20, 15 cze 2015


Dołączył: 04 mar 2015
Posty: 895
Goldenka wymiata taki ma super kolorek
____________________
miłego dnia - Teresa mój mały ogródek; Wizytówka
mirkaka 17:38, 15 cze 2015


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9577
paniprzyroda napisał(a)
Piwonie i róże, fajne widoczki kolejny ogród z duszą, będzie mi miło Cię odwiedzać


witam u siebie, cieszę się,że Ci się podoba i że będziesz mnie a właściwie mój ogród odwiedzać
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies