Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Na początku jest chaos

Pokaż wątki Pokaż posty

Na początku jest chaos

Joaska 15:56, 14 wrz 2012


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 5104





Świetna przemiana takie pismo obrazkowe przed i po najlepiej pokazuje jakie zmiany można dokonac w ogrodzie.
Powiedz mi a co ty zrobiłać z ta tują że te kulki na niej sie tak zagęściły! super wygląda!
____________________
Joaśki ogród z wyobraźni-REALIZACJA 2015 "Niebo samo nie spadnie, trzeba je osiągnąć./Adam Mickiewicz/"
KasiaWB 19:37, 15 paź 2012


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Hop hop Linka co słychać? Pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
Hogata 22:29, 27 paź 2012


Dołączył: 03 sie 2012
Posty: 1985
Witaj.
Piękny ogród i piękne zdjęcia. Fajnie w takie szaro-bure dni jak teraz pooglądać takie piękne kolorki.
Pozdrawiam
____________________
Agata Zielona odskocznia , Projekt
an_tre 20:26, 31 gru 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22380

W Nowym Roku życzę Ci Linko
zdrowia, szczęścia, pomyślności,
potęgi miłości, siły młodości,
samych spokojnych, pogodnych dni
i mnóstwa cudownych i wzniosłych chwil...

____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
Keri 20:41, 10 mar 2013


Dołączył: 16 lip 2012
Posty: 307
Ślicznie Linka u Ciebie, ogród przepiękny! tylko dlaczego ostatnio tutaj taka cisza?
____________________
Agnieszka Zielona przystań
Linka 18:11, 21 kwi 2013


Dołączył: 08 kwi 2011
Posty: 910
Witam wszystkich odwiedzających
Wątek trochę zapuszczony został ale postaram się trochę nadrobić. Na forum jestem często, zagladam do znajomych wątków na ile mi czas pozwala. Forum rozroslo się bardzo mocno i być u wszystkich, poznac nowe osoby jest bardzo ciężko.
Jak zwykle wiosną mam głowę pełną pomysłów na kolejne zmiany, przesadzenia, no po prostu chaos trwa
____________________
Agata....Na początku jest chaos ............... Projekty
Linka 17:10, 22 kwi 2013


Dołączył: 08 kwi 2011
Posty: 910
Mam prośbę do odwiedzających. Doradzćie prosze jaki kolor donic mam zakupić na schody???????????? Chcę wysokie, do których kordyliny przesadze z bluszczem a do niższych sezonowe kwiaty. Terakota? Białe? Grafit?
____________________
Agata....Na początku jest chaos ............... Projekty
Juzia 23:15, 22 kwi 2013


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38669
Mi się widzą grafit albo czarne
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Madzenka 06:38, 23 kwi 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Juzia_G napisał(a)
Mi się widzą grafit albo czarne


Linka przypomnij z dalszej perspektywy. Ogrodzenie w brązach. A taras, meble ogrodowe? Widać od strony wejścia?
Okna widzę białe?

Może ceramika ( raczej nie plastik) biale lub rzeczywiście dla przelamania brązów grafity. Z czarnym bym nie ryzykowala. Przy ciemnych donicach koniecznie białe kwiaty - uwielbiam białą surfinię (nie petunię) w połączeniu z kurdybankiem lub bluszczem i jakaś zielona trawka - np carex

Nie polecam pelragonii zwisłej do donicy

Do terakotowej donicy brązowa kordylina zagubiła się gdzieś

Przy bialych denocach brąz kordyliny przelamany zielenią i bielą byłby ok. .
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Joaska 11:07, 20 cze 2013


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 5104
Ja jednak bym nie wprowadzała kolejnego koloru bo sie zrobi misz masz, wg mnie ceramiczne jasno beżowe donice z kordylinami podadzonej kudybankiem lub bluszczykiem.
____________________
Joaśki ogród z wyobraźni-REALIZACJA 2015 "Niebo samo nie spadnie, trzeba je osiągnąć./Adam Mickiewicz/"
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies