Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Malutki pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Malutki pod lasem

olga80 09:03, 08 sie 2016


Dołączył: 11 sie 2015
Posty: 5523
Aniu macham poniedziałkowo
____________________
Teresa Moje małe królestwo
anna_t 12:47, 15 sie 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
AnnaCh napisał(a)
Ania, znam tą szkółkę, mam ją dość blisko, bardzo miłe dwie starsze panie ją prowadzą. Sadzonki w tym roku jak patrzyłam to mieli dość ładne, ale nie trawy, trawy były brzydkie. Makusia tam też kupowała limki, ładne
TU masz ich sklep internetowy. A może przyjedziesz do PT po odbiór? Ewentualnie mogę Ci coś wziąć, jeżeli Ci się nie śpieszy, bo pewnie w Skierniewicach się będziemy widzieć

o to jak dwie starsze Panie to juz mi się podoba chciałabym 5 hortensji diamantino, mogę poczekać do Skierniewic bo kurs do Piotrkowa średnio mi się opłaca czyli trawy nie ale byliny brać?
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
AnnaCh 21:01, 16 sie 2016


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Małgosiu, powrót do pracy mam bardzo ciężki, mnóstwo papierów na mnie czekało
Mało mam przez to czasu, a w domu próbuję ogarnąć taki nie używany pokój-składowisko-graciarnię, żeby przeprowadzić tam Jasia i zrobić Marysi remont w pokoju Masakra jakaś ile człowiek gromadzi rzeczy, a potem okazuje się, że połowa nie potrzebna

Olga, odmachowuję wtrokowo Tyle, że za tydzień

Ania,
zróbmy tak, napisz mi co chcesz. Ja przy okazji powrotu do domu podjadę tam i cyknę Ci fotki sadzonek. Jak coś będziesz chciała, to Ci kupię
____________________
Ania - Malutki pod lasem
anna_t 21:06, 16 sie 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
ok
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
Monka 21:10, 16 sie 2016


Dołączył: 11 kwi 2016
Posty: 1466
Ania witam po urlopie wypoczęta ?
____________________
Monika ogród i co dalej
AgataP 21:16, 16 sie 2016


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Aniu Muzeum Papieru jest świetne, bo możesz sama stworzyć swój własny papier czerpany, nawet z suszonymi płatkami kwiatów... buziaki
____________________
Z Pszenicznej...
AnnaCh 21:53, 16 sie 2016


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Aniu,

Monika
, ja po urlopie to już dawno jestem Przez ogrom spraw i papierów na biurku zdążyłąm o nim skutecznie zapomnieć. A dziś to mi tak ciśnienie podnieśli, na szczęście sprawa skończy się już jutro W ramach poprawy humoru strzeliłam sobie dziś fryzjera i... pierwszy raz chyba wyszłam zadowolona

Agatko
, może następnym razem? Kotlinę bardzo lubię, więc pewnie będę jeszcze nie raz
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Margarete 22:00, 16 sie 2016


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
AnnaCh napisał(a)
Małgosiu, powrót do pracy mam bardzo ciężki, mnóstwo papierów na mnie czekało
Mało mam przez to czasu, a w domu próbuję ogarnąć taki nie używany pokój-składowisko-graciarnię, żeby przeprowadzić tam Jasia i zrobić Marysi remont w pokoju Masakra jakaś ile człowiek gromadzi rzeczy, a potem okazuje się, że połowa nie potrzebna

Olga, odmachowuję wtrokowo Tyle, że za tydzień

Ania,
zróbmy tak, napisz mi co chcesz. Ja przy okazji powrotu do domu podjadę tam i cyknę Ci fotki sadzonek. Jak coś będziesz chciała, to Ci kupię

U mnie powrót do pracy był jeszcze bardziej drastyczny, na 5 dni przed końcem urlopu musiałam go przerwać i wrócić do pracy....wrrr...
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 22:02, 16 sie 2016


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
AnnaCh napisał(a)
Aniu,

Monika
, ja po urlopie to już dawno jestem Przez ogrom spraw i papierów na biurku zdążyłąm o nim skutecznie zapomnieć. A dziś to mi tak ciśnienie podnieśli, na szczęście sprawa skończy się już jutro W ramach poprawy humoru strzeliłam sobie dziś fryzjera i... pierwszy raz chyba wyszłam zadowolona

Agatko
, może następnym razem? Kotlinę bardzo lubię, więc pewnie będę jeszcze nie raz

Fiu, fiu..fryzjer....ale koloru nie zmieniałaś co nie daj Boże?
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
ren133 22:07, 16 sie 2016


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
A już myślałam, że mam jakieś mega zaległości, że piękne zdjęcia mnie ominęły a tu ... Ania zapracowana
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies