Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Hortensjada

Pokaż wątki Pokaż posty

Hortensjada

ele2001 10:49, 17 maj 2015


Dołączył: 25 lis 2011
Posty: 1483
Cofnąłem się i już widze że szczepiona
____________________
Przemo - Ogród mały, ale pojemny;)
bozga 10:58, 17 maj 2015


Dołączył: 05 kwi 2015
Posty: 3390
ele2001 napisał(a)
Bożenko tam w oddali widzę kaline na pniu ona jest formowana? czy zaszczepiona? może to eskimo? JAk będziesz miała chwile poprosze o fotke z bliska długo już ją masz?


To eskimo szczepiona na pniu, mam ją dopiero od roku, kupiłam przez internet, na razie trudno mi się wypowiedzieć na jej temat, ale już zauważyłam, że dość szybko kwiaty tracą urok pozdrawiam
____________________
Hortensjada Wizytówka-hortensjada
bozga 12:23, 17 maj 2015


Dołączył: 05 kwi 2015
Posty: 3390
I coś dla miłośników dereni, ostatnia już w tym roku fotka mojej dumy ( bo już przekwita, podsadki wyraźnie bledną). Kwiatów w tym roku mniej ale wyraźnie większe, dla zobrazowania ostatnia fotka ( okazało się, że w całym domu nie ma ani jednej linijki! )
____________________
Hortensjada Wizytówka-hortensjada
bozga 12:30, 17 maj 2015


Dołączył: 05 kwi 2015
Posty: 3390
Mam nadzieję, że to są jego godni następcy- kwiaty ciągle się rozwijają, zobaczymy co jeszcze pokażą:
Venus


Eurostar (ledwo je na razie widać)

____________________
Hortensjada Wizytówka-hortensjada
grzeguz 16:58, 17 maj 2015


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 116
Przychodzę z rewizytą,

Wspaniały masz ten ogród, aż dech zapiera jak pięknie rozkwita.

Będę tu satłym bywalcem.

Pozdrawiam
____________________
Mój ogrodowy bakcyl..................... Wizytówka - Ogrodowy bakcyl
bogumila 18:42, 17 maj 2015


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Piękne hortensje,bardzo je lubię.W tym roku też zaczęłam formować limkę na kiju,jestem ciekawa tego eksperymentu.Serdecznie pozdrawiam.
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
Ewa777 19:49, 17 maj 2015


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18446
Ale cudnie u Ciebie. Obejrzałam wizytówkę i cały wątek. Podoba mi się i zostają na dłużej
Widzę, że jesteś kolekcjonerką nie tylko hortensji, ale również dereni. Nawet nie wiedziałam, że jest tyle odmian.
Nie wiem, czy u mnie doczytałaś, ale mam też kilka ciekawych odmian hortensji: ogrodowe różowe i biała oraz You & Me Passion, otuloną Youkudankę, wiechowatą Diamant Rouge i Great Star Label
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
bozga 20:02, 17 maj 2015


Dołączył: 05 kwi 2015
Posty: 3390
Ewa777 napisał(a)
Ale cudnie u Ciebie. Obejrzałam wizytówkę i cały wątek. Podoba mi się i zostają na dłużej
Widzę, że jesteś kolekcjonerką nie tylko hortensji, ale również dereni. Nawet nie wiedziałam, że jest tyle odmian.
Nie wiem, czy u mnie doczytałaś, ale mam też kilka ciekawych odmian hortensji: ogrodowe różowe i biała oraz You & Me Passion, otuloną Youkudankę, wiechowatą Diamant Rouge i Great Star Label


Witam, w takim razie będziemy się wzajemnie podglądać ( zwłaszcza interesuje mnie Yokudanka),ogrodowe podziwiam ale u mnie kwitną tylko te przechowywane na zimę w garażu , może w tym roku będzie inaczej, zostawiłam niektóre w gruncie i widzę, że pączki są .


Dziękuję wszystkim odwiedzjącym
____________________
Hortensjada Wizytówka-hortensjada
anabuko1 20:13, 17 maj 2015


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23558
Ale ciekaw i piękne masz te derenie
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
iwonadm 20:31, 17 maj 2015


Dołączył: 26 paź 2013
Posty: 6745
pytanko ile tych Rubensów masz posadzonych?
____________________
Iwona ogrodowe-przygody
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies