Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Hortensjada

Pokaż wątki Pokaż posty

Hortensjada

bozga 09:00, 01 maj 2016


Dołączył: 05 kwi 2015
Posty: 3390
MirellaB napisał(a)
Piękne zdjęcia o poranku
A ja uwielbiam hortensje ogrodowe i odpukać bardzo dobrze u mnie rosną


Moja sąsiadka ma kilka ogrodówek w gruncie i całkiem dobrze rosną a umnie nie Widocznie z wzajemnością pałamy do siebie niechęcią ( ja i ogrodówki bo sąsiadka fajna )
____________________
Hortensjada Wizytówka-hortensjada
frezja 09:02, 01 maj 2016


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Pięknie w porannym słonku uwielbiam te berberysy, chciałam tak u siebie i zamówiłam nie tę odmianę, bo Atropurpurea Nana i po posadzeniu krzaczki sterczą mi nad ziemią może bardziej wkopać...hmm
____________________
Ewa - Ogrodowy song
anna_t 09:13, 01 maj 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
ja tez ogladałam Maje i pomyslałam o Tobie od razu, może Cie zgłosic do programu? masz piekny dojrzały ogrod, ogladalność by była rekordowa
za tydzień nasza Bożenka z rododendrowego będzie w akademii ogrodnika
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
Flower1 09:13, 01 maj 2016


Dołączył: 12 kwi 2015
Posty: 2278
bozga napisał(a)

U Ciebie zawsze można oko nacieszyć
____________________
Magda- Wyczaruję ogród*** Wizytówka
Kasik 09:35, 01 maj 2016


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Jestem pod ciągłym wrażeniem Twojego ogrodu. Pięknie wszystko skomponowane, dobrane i przemyślane. Chciałabym kiedyś dojść ze swoim do takiego stanu. I tylko zastanawia mnie jedno- jak u Ciebie już wszystko buzuje, a u mnie w stanie jakieś hibernacji. Przecież mieszkamy prawie w jednym rejonie.

Ogród zachwyca Podglądam zawsze.
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
deszczowymaj 09:50, 01 maj 2016


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Bożenko ja oczywiście też oglądałam Maję ...i też myślałam o Tobie i Twoich cudnych hortkach
U mnie niedziela też jest jedynym wolnym dniem,także jeszcze chwilka i zawijam tyłek do babcinego ogródka

ps.widoczki u Ciebie jak zawsze śliczne
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
07_Rene 09:59, 01 maj 2016


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5269
A ja przez chwilę myślałam, że to Twój ogród. Chyba przez zbieżność imion Ale widoki nie do końca mi pasowały...
Mi przymrozki załatwiły hortensję kosmatą Widzę, że puszcza nowe listki, na razie czekam z przycięciem, bo może nie będzie to konieczne. Nie ma jak żelazne "bukietówki"
____________________
Renata Buszując w zbożu i kukurydzy
szemusia 11:14, 01 maj 2016


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 3505
Ha, i ja przez zbieżność imion myślałam, że TV u Ciebie gościła. Jednak już pierwsze kadry z błędu mnie wyprowadziły. Bożenko, myślę że Twój ogród na Maję z pewnoscią zasługuje...
Cudne widoki pokazujesz
____________________
Beata - Prawie jak ogród;)
BKosimkArt 11:14, 01 maj 2016


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
Ja też oglądałam, Hortensje rzeczywiście piękne ale sam ogród mnie nie zachwycił i pomyślałam sobie że to Twój powinien być pokazywany... Może jest mały ale cudownie zorganizowany taki ogród-marzenie
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
deszczowymaj 11:41, 01 maj 2016


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
BKosimkArt napisał(a)
Ja też oglądałam, Hortensje rzeczywiście piękne ale sam ogród mnie nie zachwycił i pomyślałam sobie że to Twój powinien być pokazywany... Może jest mały ale cudownie zorganizowany taki ogród-marzenie


Zgadzam się w stu procentach
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies