Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Hortensjada

Pokaż wątki Pokaż posty

Hortensjada

Mira104 12:23, 01 maj 2016


Dołączył: 13 mar 2015
Posty: 1919
Właśnie piję kawę i w taki otoczeniu smakuje mi o wiele lepiej pozdrawiam Bożenka.
____________________
Mira- Ogród Nowicjuszki
Monka 19:09, 01 maj 2016


Dołączył: 11 kwi 2016
Posty: 1466
Bożenko, ja także dziś oglądałam Maję, jednak Twój ogród bije na głowę, ten dzisiejszy z tv, także optuję za tym aby go zgłosić do programu , podbnie jak Ty też dziś pracowałam w ogrodzie, koszenie trawy i takie tam , bo mój ogród to nic w porównaniu z Twoim
____________________
Monika ogród i co dalej
bozga 21:52, 01 maj 2016


Dołączył: 05 kwi 2015
Posty: 3390
Dzięki za miłe słowa ale gdybym ja miała pomieścić 300 odmian hortensji wyglądałoby to chyba podobnie (jest to największa kolekcja amatorska w Polsce). Ogródek może nadawałby się do mediów ale ja jestem totalnie niemedialna Dobrze się czuję tylko wśród osób mi znanych inaczej nie jestem w stanie wydukać 3 słów.
Dzisiaj narobiłam się masakrycznie, pod koniec mialam wrażenie, że przeniosłam ogród z lewa na prawo i z powrotem
Pokażę tylko gdzie umieściłam Modrzew Krejci,latałam z nim ponad godzinę i ostatecznie zajął miejsce hortensji bo tylko tło budynku jest w stanie wydobyć jego piękno, resztę pokażę we wtorek bo jutro najpierw praca a później mała imprezka Pozdrawiam Wszystkich serdecznie

Sorki ,ale fotki nie chcą się załadować

Już są
____________________
Hortensjada Wizytówka-hortensjada
frezja 22:01, 01 maj 2016


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
bozga napisał(a)


Dobre miejsce mu dałaś...odwdzięczy się )
____________________
Ewa - Ogrodowy song
Madzenka 22:02, 01 maj 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
I ja przychylam się do opini dziewczyn, że masz wzorcowy ogród hortensjowy!

Czy też cieniujesz hortensje OGRODOWE? ..
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
bozga 22:07, 01 maj 2016


Dołączył: 05 kwi 2015
Posty: 3390
Madzenka napisał(a)
I ja przychylam się do opini dziewczyn, że masz wzorcowy ogród hortensjowy!

Czy też cieniujesz hortensje OGRODOWE? ..


Żarty się Ciebie trzymają ?
A tak naprawdę, to po prostu trzeba pamiętać, że mają bardziej złożone wymagania niż bukietówki
____________________
Hortensjada Wizytówka-hortensjada
ryska 23:04, 01 maj 2016


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11603
Bożenko i ja pochwalę Twój ogród i kompozycje w nim. W zasadzie to o tej porze wygląda już świetnie a przecież wiem, że z każdego kątka wybuchną jeszcze przecudne hortensje. Podziwiam
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Filemon24 06:27, 02 maj 2016


Dołączył: 29 maj 2015
Posty: 1914
Również uważam że twój ogród Bożenko bije ogród Babopielki na głowę
twoje hortensje są znacznie piękniejsze i bardziej dorodne miałam wrażenie że hortensje bukietowe Babopielki są nie do końca dobrze przycięte i jakieś takie wybujałe z małymi kwiatostanami
Też bym chciała obejrzeć twój ogród w tv.
____________________
olga80 07:48, 02 maj 2016


Dołączył: 11 sie 2015
Posty: 5523
Jak zaczęłam oglądać wczoraj Maję to zaraz pomyślałam o Tobie Masz piękny ogród i piękną kolekcję hortek. Uwielbiam Twój ogród.
____________________
Teresa Moje małe królestwo
Pola 08:02, 02 maj 2016


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
Ogród piękny , miejsce dla nowego drzewka fajne......porządek wzorowy przypuszczam że chwasty u Ciebie nie mają szans.
____________________
Jola Nowa ogrodniczka prosi o pomoc. || Ogrodniczka i jej mały ogródeczek.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies