Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Od nowa ... na przekór wszystkim

Pokaż wątki Pokaż posty

Od nowa ... na przekór wszystkim

ren133 13:24, 25 sie 2016


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
iwka napisał(a)
myślałam że go mam ale to coś innego, tylko co?

Czyli polecasz everesta? jak on rośnie, nie rozłazi się? bardziej na słońce czy cień?


W cieniu ciemniejszy rośnie ... ładnie wygląda ale rozłazi się ...
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
amelia_b 13:24, 25 sie 2016


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
iwka napisał(a)
no ja też w pracy, urlop wykorzystałam już dawno więc tylko po pracy mogę kopać, dlatego tak mi się to wlecze. Wczoraj odpuściłam, bo pieleniem się zajęłam ale dzisiaj mam zamiar nadrobić, tylko oooo maliny trzeba zebrać i zamrozić, obiad ugotować i znowu mało czasu zostanie
A dni coraz krótsze, lepiej już nie będzie kop ile sił, potem śnieg spadnie,mróz złapie i szpadla już nie wsadzisz
____________________
Pogubiłam się po drodze
iwka 13:30, 25 sie 2016


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
ren133 napisał(a)


W cieniu ciemniejszy rośnie ... ładnie wygląda ale rozłazi się ...


o widzisz, wiem z czym pomyliłam, ja mam carex morrowii variegata.

everesta wpisuję na listę, jak się rozłazi to szybko można się dorobić sporej ilości sadzonek
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
iwka 13:33, 25 sie 2016


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
amelia_b napisał(a)
A dni coraz krótsze, lepiej już nie będzie kop ile sił, potem śnieg spadnie,mróz złapie i szpadla już nie wsadzisz


Ty mnie nie strasz, bo deprechy dostanę mi już te korzenie to się po nocach zaczynają śnić i tak na razie kopię tylko pod rabaty, środek zostawiam bo trawnik nowy to nie wiem kiedy będzie
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
iwka 13:35, 25 sie 2016


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Przekopuję na szerokość 4 m, na rabaty chyba wystarczy?

Amelka ściągam od Ciebie kłosownicę w donicach
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
Kawa 14:03, 25 sie 2016


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
iwka napisał(a)
Przekopuję na szerokość 4 m, na rabaty chyba wystarczy?

Amelka ściągam od Ciebie kłosownicę w donicach

boszzzz ja na 3 i mam dosyć
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Toszka 14:25, 25 sie 2016


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
4 metry to na rabaty z żywopłotem lub drzewami. Ew. na cycki Anuli
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
amelia_b 14:25, 25 sie 2016


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
iwka napisał(a)


Ty mnie nie strasz, bo deprechy dostanę mi już te korzenie to się po nocach zaczynają śnić i tak na razie kopię tylko pod rabaty, środek zostawiam bo trawnik nowy to nie wiem kiedy będzie
E tam ja tam same plusy widzę, w razie co zrobisz sobie 3 tygodniowy wypad do jakiejś przesympatycznej kliniki, nafaszerują cię lekami z serotoniną na poprawę humoru, i do łopaty tylko donice potem pokarze
____________________
Pogubiłam się po drodze
Anda 14:27, 25 sie 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33506
iwka napisał(a)
grujecznik mnie tak wkurza, że nic o nim nie napiszę. Czy te dolne odrosty mam mu obciąć, czy tak zostawić. Serce mi złamał.




Iwka, ale działasz, 4 m2 na dzień - wow Twoja Matrona to niestety nie matrona, szkoda.
Co do grujecznika, to jak długo go masz już? Na zdjęciu widzę tuje. One maja bardzo gęste i wszystko wysysające korzenie, a grujecznik nie lubi sucho i lubi być też dobrze nakarmiony. Może w tym problem?
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
amelia_b 14:28, 25 sie 2016


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
iwka napisał(a)
Przekopuję na szerokość 4 m, na rabaty chyba wystarczy?

Amelka ściągam od Ciebie kłosownicę w donicach
Matko ja mam 1,5m szacun kobieto
____________________
Pogubiłam się po drodze
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies