Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród do odnowy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród do odnowy

anka_ 19:08, 10 sty 2018


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
sylwia_slomczewska napisał(a)

Niech mi tylko spróbują wejść to sama do Nich zacznę strzelać... Jajami
Mam nadzieję, że te bzdurne zmiany tylko do kolejnej zmiany rządu będą.


Sylwio ja mam wrażenie, że wszyscy na górnych stołkach maja zwierzęta w d... Choćby skandaliczna ustawa o ochronie zwierząt wykorzystywanych do celów naukowych lub edukacyjnych z 2015 r wprowadzająca min zgodę na podcinanie strun głosowych i wielokrotne eksperymenty...

Gosiek33 napisał(a)

I będą wchodzić na Twój teren?... w razie czego... najpierw nagonią zwierzęta a potem strzelać będą? Może pora zapisać się do kółka łowieckiego i też zacząć strzelać, choć z kapiszonów by płoszyć zwierzynę
Kurczę a jako fakultet miałam łowiectwo do wyboru...
Na ogrodzony teren to chyba prawa wejść nie mają... zacznę strzelać... bez wzgledu na konsekwencję... jaj dużo... Mus ogrodzić resztę...

U mnie Winter gold zdecydowanie bledsza.
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Gosiek33 19:16, 10 sty 2018


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
dumna jestem zatem z mojej


niestety wyczytałam, że i na ogrodzonym terenie mogą strzelać ((( jak znajdę taki tekst to wstawię
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
sylwia_slomc... 19:42, 10 sty 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81927
No szkoda, że mi będą strzelać pod oknami może. A potem będzie wypadek za wypadkiem jak ludzi trafią
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Gosiek33 08:31, 11 sty 2018


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Niestety niedawno wypadek był - reakcja prokuratury porażająca


Inne źródło Policjanci zrobili na miejscu notatkę, a właściciel stadniny został... pouczony i upomniany. Za co? Za to, że jego pies owczarek niemiecki, który dostał śrutem w mięsień nogi, zachowywał się potem agresywnie.

Tyle, że teren był nieogrodzony, może płoty pomogą?
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Gosiek33 08:35, 11 sty 2018


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
A oto dlaczego wszystkie niemal kluby podpisały tę poprawkę do ustawy
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
anka_ 08:39, 11 sty 2018


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Ja pierdzielę... paranoja jakaś... Strach będzie przed dom wyjść. Ciekawe jak z ogrodzonym terenem, bo szperałam wczoraj i nic nie znalazłam.
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Anda 08:41, 11 sty 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33374
A to jest zgodne z przepisami unijnymi?
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Gosiek33 08:56, 11 sty 2018


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
anka_ napisał(a)
Ja pierdzielę... paranoja jakaś... Strach będzie przed dom wyjść. Ciekawe jak z ogrodzonym terenem, bo szperałam wczoraj i nic nie znalazłam.


No właśnie, jak ktoś ma las ogrodzony to też mu wejdą na teren?
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Gosiek33 08:57, 11 sty 2018


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Anda napisał(a)
A to jest zgodne z przepisami unijnymi?


Ha, ha ale się uśmiałam Myślisz, że gdyby nawet było takie prawo to ktoś by się przejmował teraz
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
anka_ 09:04, 11 sty 2018


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Dziewczyny odległość polowań od zabudowań (te 100 metrów) to obowiązuje już lata... tyle tylko, że nikt tak nie robił. Teraz im odbija...

Mnie wkurza ża ja według przepisów wejść do lasu nie mogę a oni z lasu do mnie już tak...
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies