Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród do odnowy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród do odnowy

sarenka 19:39, 26 cze 2019


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Gosiek33 napisał(a)


a w pociągu klimatyzacja działała?
tak, było tak fajnie chłodno. Potem marsz w słońcu,potem znowu klimatyzowane miejsce,potem znowu w upale i na końcu poszlM do galerii, więc też chłodek
____________________
Magda W samym sloncu
Gosiek33 19:42, 26 cze 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
To taka terapia szokowa
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
TAR 20:05, 26 cze 2019


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7337
u mnie teraz czujnik pokazuje 38 st. i ten upał nie byłby taki zły gdyby nie wilgoc jaka jest na zewnatrz. nie da sie wytrzymac nawet w cieniu. dostawilam kilka misek z woda dla zwierzakow. im tez pewnie upal dokucza. ptaki caly czas z poidel i oczka korzystaja, kapiele jeden za drugim.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
KasiaBawaria 20:30, 26 cze 2019


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
U nas tez prawie 40 stopni (39,7) masakra. Nad hortensjami rozstawilam parasole. Jutro ma byc tylko 29 stopni Takie maja byc nastepne dwa tygodnie minimum.

Patrzylam w necie- malo szkolek ma tego rozchodnika a wiekszosc juz w tym roku niedostepna. Szkoda. Piekny jest. Rosnie u ciebie zwarto?jak wysoko?
____________________
Zapraszam na kawe
Gosiek33 20:31, 26 cze 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Niedawno widziałam w Warszawie pod kilkoma młodymi drzewami zielone worki. Dziś przeczytałam co to takiego - to treegatory. Nawadnianie podsiąkowe

Ciekawe jak to się sprawdza w praktyce?

były do kupienia... cena wcale nie zaporowa
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Gosiek33 20:36, 26 cze 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
TAR napisał(a)
u mnie teraz czujnik pokazuje 38 st. i ten upał nie byłby taki zły gdyby nie wilgoc jaka jest na zewnatrz. nie da sie wytrzymac nawet w cieniu. dostawilam kilka misek z woda dla zwierzakow. im tez pewnie upal dokucza. ptaki caly czas z poidel i oczka korzystaja, kapiele jeden za drugim.



W oczku jak wkładam rękę to temp. znośna, ale dziś tylko sroka piła i kąpała się. Innych zwierzątek brak, prawie bo cały czas harce osy wyprawiają
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Gosiek33 20:41, 26 cze 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
KasiaBawaria napisał(a)
U nas tez prawie 40 stopni (39,7) masakra. Nad hortensjami rozstawilam parasole. Jutro ma byc tylko 29 stopni Takie maja byc nastepne dwa tygodnie minimum.

Patrzylam w necie- malo szkolek ma tego rozchodnika a wiekszosc juz w tym roku niedostepna. Szkoda. Piekny jest. Rosnie u ciebie zwarto?jak wysoko?


faktycznie parasol by się przydał

to tak mi się trafiło, ciemne często kiepsko przyrastają więc już odpuszczam ich zakup. Teraz ma 30 cm wys i 20 obwodu, zobaczę jak zawitnie
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Gruszka_na_w... 22:46, 26 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22024
Piękny ten nowy mikołajek. I już niebieski! Z rozwojem bylin jesteś zdecydowanie przed Dolnym Śląskiem.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
KasiaBawaria 07:41, 27 cze 2019


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
U mnie jezowki dopiero niedlugo rozwina paki.Jeszcze im daleko do kwitnienia.

Udalo mi sie upolowac tego rozchodnika Dla mnie wolne przyrastanie ma swoje dobre strony. Nie trzeba czesto roslin dzielic Mam jednego ciemnego i jak w 3 rroku ruszyl, to sie wielka kepa zrobila.
____________________
Zapraszam na kawe
Gosiek33 20:49, 27 cze 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Piękny ten nowy mikołajek. I już niebieski! Z rozwojem bylin jesteś zdecydowanie przed Dolnym Śląskiem.



mikołajek faktycznie wzrok przyciąga teraz i inne odmiany dojrzewają, siewki



byliny wcześniejsze? jedyna hortka, nawet nie wiem jaka






____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies