Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród do odnowy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród do odnowy

Gosiek33 20:44, 13 sie 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Brzozowadziewczyna napisał(a)
U mnie wiewiórki zawsze były szybsze od nas. Do tego stopnia, że wysadziłam moje odmianowe leszczyny do ogrodu Rodziców, mają pyszne orzechy, a paskudy nie chciały się podzielić Zostawiłam im zwyklasy na dokupionej działce


Pogodziły się z takim traktowaniem?
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Gosiek33 20:46, 13 sie 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
TAR napisał(a)
spieszę doniesc ze z siewki wyrosła cherry fluff ale lekko sie skundlila ze zwykla duza jezówka i chyba mam cherry fluff gigant, ogromne kwiatuchy

dziewczyny zakwitly sredniej wielkosci marcinki koloru kwiatów krwawnicy, płatki pełne ktos sie pisze?



Czekam na zdjęcia


a u mnie zakwitła taka czarnulka wiosną kupiona





____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
pestka56 20:49, 13 sie 2019


Dołączył: 17 sie 2016
Posty: 4460
TAR, wielkość kwiatów jeżówek w dużym stopniu zależy od dokarmienia. Jak im szczególnie dobrze, to często szaleją

Ja też ciągle dąbczaki i leszczyny wyrywam. Mam też drugi orzech włoski niespodziankę. Wiewióra posadziła na drodze. Przenieśliśmy do ogrodu, bo nam go żal się zrobiło.
____________________
Kasia
mrokasia 21:01, 13 sie 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17993
Gosiek33 napisał(a)


a u mnie zakwitła taka czarnulka wiosną kupiona








Jakie to ładne! Co to? Jakaś dalia?
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
TAR 21:54, 13 sie 2019


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7317
to dalia?
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Gruszka_na_w... 22:32, 13 sie 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22019
Gosiek33 napisał(a)


Żarłoki, moje tylko jednej świdośliwy jakoś nie znalazły, pozostałe wyjadają na bierząco.


Wczorajszy wieczór spędziłam na odszukiwaniu przepisu Toszki na dereniówkę, bo na drzewku były piękne owoce. Dzisiaj chciałam je zerwać, a drzewo puste. Ani jednego owocka nie zostawiły.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Gosiek33 06:57, 14 sie 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Tak to Dalia anemonowa Soulman, wiosną w markecie kupowana. Ciekawe czy da się przechować? Na razie jednym kwiatkiem się cieszę, kolejne pąki w pogotowiu
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Gosiek33 06:58, 14 sie 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)


Wczorajszy wieczór spędziłam na odszukiwaniu przepisu Toszki na dereniówkę, bo na drzewku były piękne owoce. Dzisiaj chciałam je zerwać, a drzewo puste. Ani jednego owocka nie zostawiły.



Tak, tak kto późno przychodzi.....
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
April 07:37, 14 sie 2019


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10173

Gosiek, lubisz takie dalie to zobacz co mi wyrosło. dalia Black Jack, kwiat wielkości moich dwóch dłoni. Zdjęcie rozjaśnia bo w realu niemal czarna.





____________________
April April podbija las Mazowsze
Gosiek33 08:18, 14 sie 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
April napisał(a)

Gosiek, lubisz takie dalie to zobacz co mi wyrosło. dalia Black Jack, kwiat wielkości moich dwóch dłoni. Zdjęcie rozjaśnia bo w realu niemal czarna.


Fantastyczny potwór Też wysoka jest?

Dopiero od ubiegłego roku mam dalie, nie mam gdzie ich przez zimę przetrzymać. Jednej się udało, może i tę przechowam?
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies