Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Szmaragdowa Dolina

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Szmaragdowa Dolina

dominika_ 13:31, 31 lip 2015


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 3697
Wielkość działki, to jest długość imponująca, stokrotne dzięki za nową jakość zdjęć
____________________
Dominika - Nadchodzi wiosna-czas na ogród
sylwia_slomc... 13:41, 31 lip 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81966
Cieszę się, ze nawet zdjęcie tej kiepskiej jakości się Wam podobają.Domioniko i Marga

Kondzio no właśnie się wykańczamy

Karolu ten zielony wąski paseczek na samej górze to granica

Gosiu zegar na polu od Bożego narodzenia nic się z nim nie dzieje, ale jest lekko pod dachem

____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 13:44, 31 lip 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81966
Wczorajsze zakupy





idę sadzić do wieczorka
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Karol99 15:10, 31 lip 2015


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
sylwia_slomczewska napisał(a)
Cieszę się, ze nawet zdjęcie tej kiepskiej jakości się Wam podobają.Domioniko i Marga

Karolu ten zielony wąski paseczek na samej górze to granica


No to nieźle. Ogromne pole do popisu. Czytałaś o tzw. pokojach?
A zakupy bardzo fajne.
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
15:39, 31 lip 2015
przeczytałam ten wpis

deszczowymaj 16:06, 31 lip 2015


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Sylwia ta Twoja działka nie ma końca Zakupy jak zawsze suuperr
Też chyba muszę rozejrzeć się za czymś nowym na balkon
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
Mala_Mi 16:13, 31 lip 2015


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Wiem, wiem, ..nie denerwuj się... na forum trzeba sto razy odpowiadać na to samo.. tego musisz się nauczyć, czas nie guma u innych też , a i często w pewnym wieku dopada skleroza..

Ale rabatka z buksem zrobiona po cichu to i babcia nie obetnie się że trawki nie ma i czegoś tam... w końcu też jest w wieku podatnym na sklerozę


Działka cudna.. żadne pokoje.... coś jak Wojsławice,, sługa wijąca się ścieżka i za każdym złomem niespodzianka i zmiana widoku

Weekend...

Idę na chwilę do ogrodu.. należy mi się... wieczorkiem popracuję, a teraz relaksik.
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Anusia 22:05, 31 lip 2015


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Uff nadrobiłam wątek.
Wpierw bardzo spóżnione gratki na sto
Ogród w nowej odsłonie pięknie się prezentuje! Teraz widać ogrom prac jaką wykonaliście. Ja przeważnie robię zdjęcia wczesnym rankiem, wtedy cały ogród promienieje świeżością, jest taki soczysty. Po prostu pięknie.
____________________
Skandynawia po krzyżacku
marzena 22:18, 31 lip 2015


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
witaj, wpadłam z rewizytą no, masz sporo powierzchni, tak jak ja...
interesujące pomysły realizujesz
ale muszę przejrzeć Twoje włości dokładniej, bo teraz zajrzałam tylko na chwilę
pozdrawiam
____________________
marzena O....!
sylwia_slomc... 23:55, 31 lip 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81966
Karolu moja działka jest na wzniesieniu z dość sporym spadkiem, robienie pokoi nic nie da bo i tak wszystko widać jak na dłoni, za to jaka oś widokowa, a do tego najładniej wygląda patrząc z góry bo rośliny się do słońca odwracają.

Aniu masz rację, muszę w necie jeszcze raz zajrzeć do Wojsławic tylko oni mają pewnie jakąś linię kroplującą a u mnie z tym kiepsko na razie konewka.
Ja tak bez nerwów, ale miałam po prostu wczoraj bardzo kiepski dzień, a dziś znowu był szpital z babcią, więc za dużo na raz na głowie, ale do wiadomości przyjmuję. Chyba, że mnie skleroza opęta tak jak dziś.

Justynka akurat o rolborderach chyba wcześniej nie pisałam, ale fajnie, ze czytasz buziam

Joasiu u mnie w tej chwili czerwono od pelargonii, ale straszne z nich śmieciuchy.

Anusiu dziękuję też ostatnio na nic nie mam czasu i tylko odpisuję, ale może w weekend tzn niedziele pozaglądam do Waszych ogrodów, bo jutro od świtu betoniara cement i piach w ruchu.

Marzenko witaj u mnie
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies