Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Szmaragdowa Dolina

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Szmaragdowa Dolina

Warmia 21:58, 24 lis 2015


Dołączył: 14 maj 2014
Posty: 8120
sylwia_slomczewska napisał(a)


A tam najwyżej nie będzie się wpisywał bo niby jak i do czego jak na sąsiednich polach co roku co innego , a ostatnio dużo kukurydzy.....i chyba nawet tą kukurydze lubię i słoneczniki jak kwitną też ......tylko masa gryzoni się na takich polach rozmnaża , a potem na zimę gdzie???........no do mnie oczywiście Byle do wiosny


Gryzoniowe rodzinki też gościłam u siebie, a latem robactwo z sąsiadującego pola.
____________________
Marta Jestem w polu Wizytówka- Jestem w polu
sylwia_slomc... 22:03, 24 lis 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81966
Warmia napisał(a)


Gryzoniowe rodzinki też gościłam u siebie, a latem robactwo z sąsiadującego pola.


Z robactwem na razie problemu nie było bo sąsiednie pola pryskane co chwilę.....teraz na jesieni pekinkę to sąsiad pryskał 3 razy w tygodniu.....nie wiem czym , ale bym tego nie jadła bleee sama chemia
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
AnnaCh 22:11, 24 lis 2015


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
sylwia_slomczewska napisał(a)
Z robactwem na razie problemu nie było bo sąsiednie pola pryskane co chwilę.....teraz na jesieni pekinkę to sąsiad pryskał 3 razy w tygodniu.....nie wiem czym , ale bym tego nie jadła bleee sama chemia
Ja kiedyś z racji pracy zawodowej byłam w firmie ogrodniczej produkującej sałatę, masakra. Pryskali ją nawet po zbiorze, już na samochodzie. Od tej pory nie jem kupnej sałaty.
____________________
Ania - Malutki pod lasem
sylwia_slomc... 22:17, 24 lis 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81966
AnnaCh napisał(a)
Ja kiedyś z racji pracy zawodowej byłam w firmie ogrodniczej produkującej sałatę, masakra. Pryskali ją nawet po zbiorze, już na samochodzie. Od tej pory nie jem kupnej sałaty.


Aniu to nic nie da bo rolnicy wszystkie warzywa traktują w podobny sposób

Raz goniłam w polu rolnika , żeby go nagrać na telefonie podlewał kalafiory takie do cięcia na drugi dzień szambem
Smród był niemożliwy, a potem to trafia na półki sklepowe i dziwić się , że ludzie chorują.....jak mają być zdrowi ja się pytam!!!
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
kamila66 22:26, 24 lis 2015


Dołączył: 03 wrz 2015
Posty: 5539
sylwia_slomczewska napisał(a)


Aniu to nic nie da bo rolnicy wszystkie warzywa traktują w podobny sposób

Raz goniłam w polu rolnika , żeby go nagrać na telefonie podlewał kalafiory takie do cięcia na drugi dzień szambem
Smród był niemożliwy, a potem to trafia na półki sklepowe i dziwić się , że ludzie chorują.....jak mają być zdrowi ja się pytam!!!


O fuj

Mojej teściowej rodzice hodowali kwity, róże i mieczyki na sprzedaż i to było podlewane też ludzkim g... podobno kwiaty były po tym piękne, ale ona tego nienawidziła...
____________________
Kamila-W oflisowym ogrodzie
kamila66 22:27, 24 lis 2015


Dołączył: 03 wrz 2015
Posty: 5539
Gryzonie w tym roku pchały się na chatę już w upały. Stąd pomysł na kota pierwszy rok nie mieszkają z nami myszy. Zawsze do tej pory coś upolowaliśmy
____________________
Kamila-W oflisowym ogrodzie
Mala_Mi 23:13, 24 lis 2015


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
sylwia_slomczewska napisał(a)




I rolnicy w głowę zachodzą co tam jest uprawiane na tym polu

Ale drzewa urosną i będzie odcięta enklawa
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 23:17, 24 lis 2015


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Ograniczenia czasowe... nie jestem w stanie przeczytać ..wybacz. Doszłam w tył do ławek i podaję się..
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
sylwia_slomc... 00:01, 25 lis 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81966
kamila66 napisał(a)


O fuj

Mojej teściowej rodzice hodowali kwity, róże i mieczyki na sprzedaż i to było podlewane też ludzkim g... podobno kwiaty były po tym piękne, ale ona tego nienawidziła...


Tylko , że kwiatów nie jesz ,a warzywa owszem
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 00:02, 25 lis 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81966
kamila66 napisał(a)
Gryzonie w tym roku pchały się na chatę już w upały. Stąd pomysł na kota pierwszy rok nie mieszkają z nami myszy. Zawsze do tej pory coś upolowaliśmy


Ja mam na ogrodzie dwie super kotki , ale nie dają rady niestety przerobić tej ilości
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies