Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Proximki

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Proximki

rzulieta 09:01, 27 cze 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 1161
Teraz super perspektywa, widac wszystko! Czy berberysy beda strzeliste? Jak tak to te dwa beda tam ok. Ten trzeci mozesz przy tym swierku srebrnym wsadzic.Fajne kolory dobralas. Ja bym te żółte pod choinki wsadzila tzn im w nogi. Chyba ze to z tych srebrnych będą kulki to wtedy te kulki pod nogi z reszte dookoła tzn przed nie jako ścielacy sie trawnik. Nie wiem czy mnie dobrze zrozumiałaś... Czy wszystkie rabaty bedziesz miała iglakowe? Czy tylko tło iglakowe sobie robisz? A czemu ta tujke spod ogrodzenia wykreslilas?
A moze zywoplot z roznego rodzaju iglakow zrobisz? Tzn trzy szmaragdy trzy cyprysiki trzy sosny? Co myslisz?
____________________
Ogródek Niny
proximka 09:21, 27 cze 2015


Dołączył: 30 kwi 2015
Posty: 127
Berberysy są raczej kuliste. To zdjęcie dorosłej rośliny


To wykreślone to też świerk. Nie pasuje tam. Nie chcę robić żywopłotu bo nie zależy mi żey się tak odgradzać. Tym bardziej, że za siatką osłoniły nas sosny i brzozy.

Chyba masz rację ze za bardzo iglakowo się zrobiło.
____________________
Ania-Ogród proximki
rzulieta 09:29, 27 cze 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 1161
Ladny ten berberys szkoda ze kuje jak wściekły. No to jak dla mnie za duzo tam kulek. Trzy berberysy przy jednym a cztery srebrne przy drugim a pomiedzy trawa stipa. Dookoła obwódka z czegoś np buksiki. Tylko czy chces romantyczny czy chcesz formalny ogród?
____________________
Ogródek Niny
proximka 16:30, 27 cze 2015


Dołączył: 30 kwi 2015
Posty: 127
Rzuleta nie za bardzo zrozumiałam. Trzy berberysy przy jednym cztery srebrne (co??) przy drugim. Wytłumacz bo nie łapię
____________________
Ania-Ogród proximki
rzulieta 18:49, 27 cze 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 1161
Jałowce przy jednej choinie a berberysy przy drugiej. Cięte wszystko w kulki. Tylko berberysy duze rosną...
____________________
Ogródek Niny
proximka 07:58, 29 cze 2015


Dołączył: 30 kwi 2015
Posty: 127
Na razie robię sobie przerwę.... Nie wiem co z rabatą muszę się zastanowić bo mi się trochę wszystko pogmatwało.
____________________
Ania-Ogród proximki
Juzia 10:52, 29 cze 2015


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38594
Nie wiem w jakim stylu ma być Twój ogród, bo nie mam chwilowo siły czytać ale mi się widzi coś takiego....przynajmniej z tych roślin co masz.

Do tego jakieś trawy, a w trawy można dorzucić kwitnące byliny.

No chyba, że te berberysy nie rosną w taką kulkę jak pokazałaś wcześniej....a ja coś pokręciłam
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
proximka 14:27, 29 cze 2015


Dołączył: 30 kwi 2015
Posty: 127
Dziękuję Justynko. Myślę trochę o zmianie tej rabaty po prawo. Dam obwódkę z bukszpana za nim do środka dam te zółte jałowce dalej trawy i może ze trzy kule bukszpanika i po środku śliwę wiśniową. Chyba będzie lepiej. W drugoiej rabacie kulki bukszpanowe z trawami albo żurawkami.
____________________
Ania-Ogród proximki
proximka 14:27, 29 cze 2015


Dołączył: 30 kwi 2015
Posty: 127
A dla berberysów i jałowców blue star znajdę nowe miejsce
____________________
Ania-Ogród proximki
proximka 17:27, 30 cze 2015


Dołączył: 30 kwi 2015
Posty: 127
Oczywiście miałam na myśli rabatę po lewo. To tam posadzę śliwe wiśniową
____________________
Ania-Ogród proximki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies