Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Proximki

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Proximki

rzulieta 14:29, 25 lip 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 1161
halo jak tam Ania odpoczywa
____________________
Ogródek Niny
proximka 13:41, 18 sie 2015


Dołączył: 30 kwi 2015
Posty: 127
Nie odpoczywam, cały czas kombinuję i na bieżąco zajmuję się roślinami które już mam. Aktualnie przerabiam rabatę ale zdjęcia wstawię jak już wszystko posadzę i urośnie trawa w miejscu które wcześniej zdarniowałam

Wsadzone już hortenjse dziś jadę po bukszpany, później przyjdzie kolej na wrzosy, świerczki, i inne roślinki
____________________
Ania-Ogród proximki
proximka 16:23, 03 wrz 2015


Dołączył: 30 kwi 2015
Posty: 127
Trawka już rośnie. Narobiłam się strasznie zdjemując darń a potem okazało się zę jest bez sensu i znowu posadziłam trawę. Nauka na przyszłość - dobrze wszystko przemyśleć. Wstawiam zdjęcia rozpoczetej rabaty. Trzon jest tylko co dalej.

Tak wygląda z góry:





Po prawej stronie świerka pojawi się jeszcze jeden. A ten pomiędzy sosną a dużym świerkiem do przesadzenia, zresztą nie wiem czy będzie się nadawał do przesadzenia bo chyba mi usycha - to wszystko przez te upały

Jeszcze brakuje dużo roślin dlatego tylko wrzosy i hortensje podsypałam korą


I musze jezcze dokupić jedną hortensję. Posadziłam je ok 80cm od siebie. Myślicie że nie za blisko. Hortensje to limelight


Co proponujecie dać między sosną a brzozą. zupełnie nie mam pomysłu.

Podziwiam wszystkich, którzy mają ten dryg do projektowania, ja mam wrażenie że go nie posiadam .
____________________
Ania-Ogród proximki
Efffa 10:37, 23 wrz 2015


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
Witaj Proximko, własnie doczytałam ze podoba Ci sie ogród kwiatu holandii,to tak jak mi, wiec bede podgladać co tworzysz u siebie.
____________________
Ewelina Odcienie zieleni 2
proximka 21:09, 26 wrz 2015


Dołączył: 30 kwi 2015
Posty: 127
Ewelinko dziękuję za odwiedziny. Smucię się bo już jesień a ja nie ogarnęłam jeszcze ogrodu. Myślałam że uda mi się wszystko w tym roku zrobić ale roślinki takie drogie że musiałam po woli po jednej rabacie zakładać więc jeszcze dużo zostałeo. Może dobrze bo zima będzie czasem na przemyślenia.
____________________
Ania-Ogród proximki
proximka 14:43, 25 maj 2016


Dołączył: 30 kwi 2015
Posty: 127
Dawno mnie nie było no ale nie miałam jakoś potrzeby bo i nic się nie działo. Jesienią posadziłam trochę cebul czosnków z takim oto efektem.

Poza tym jutro jadę po frosted curls bo po zimie okazało się że mi wypadły i musze ponownie posadzić. No cóż spróbuję jeszcze raz.
Szykuję też pergolę z różami więc będzie co robić w najbliższy długi weekend
____________________
Ania-Ogród proximki
proximka 14:43, 25 maj 2016


Dołączył: 30 kwi 2015
Posty: 127
Trzeba jeszcze uzupełnić korę i pousuwać chwasty ale kurcze jakoś nie mam na to czasu
____________________
Ania-Ogród proximki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies