Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Droga do spełnienia

Pokaż wątki Pokaż posty

Droga do spełnienia

kamila66 20:43, 13 lut 2017


Dołączył: 03 wrz 2015
Posty: 5539
Jak tak chodzę sobie i odwiedzam ogrody wnioskuję, że w samym środku Polski leży śnieg, a dookoła jest bezsnieżnie. "Kurcze" jak ja dawno nie widziałam trawy
____________________
Kamila-W oflisowym ogrodzie
Margerytka40 21:17, 13 lut 2017


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Dla mnie takie zdjęcia prawie już wiosenne to prawie jak relacja z księżyca. U mnie nawet centymetra zielonego jeszcze nie widać.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
katel 23:07, 13 lut 2017


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
Kawa napisał(a)
u mnie słoneczko ale zębate. zimno bardzo wiatr sprawia że idziesz i płaczesz. wyszłam do mojego przyszłego ogródka zobaczyć czy coś się dzieje
rozchodnik i Orlik


Ależ miło na takie widoki popatrzeć u nas jeszcze ostro śniegiem zawiane a u Ciebie już wiosna powolutku się pokazuje.
____________________
Pozdrawiam Kaśka Ogród, mydło i powidło. Wizytówka - Ogród, mydło i powidło
AnnaCh 23:20, 13 lut 2017


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Kamcia u Ciebie to już wiosna Super
U mnie niestety śniegowa pierzyna...
____________________
Ania - Malutki pod lasem
m_gocha 23:25, 13 lut 2017


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3544
Kamila, chyba u Ciebie jakieś cieplejsze prądy powietrza niż u mnie.
Muszę chyba u siebie z nosem przy ziemi poszukać czy coś nie kiełkuje z ziemi
____________________
Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą ;)
Gruszka_na_w... 10:36, 14 lut 2017


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22085
Aura u Ciebie podobna jak u mnie.
Na rabacie pod płotkiem planowane są wyższe drzewa?
Rabatę okołustudzienną u siebie powiększyłam maksymalnie. Brzoza Youngii dobrze mi się na niej wpisała, irysy syberyjskie i okrywowe róże. Krąg przysłoniłam szpalerem z cisów. Na większej powierzchni studnia się rozmyła.
Pozdrawiam
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Kawa 11:53, 14 lut 2017


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Kamilko - no wiesz ale ja się nie zdziwię jak w marcu u mnie dowali a u was będzie wiosna
Asia - u mnie zielone to tylko to co wychodzi z ziemi reszta ma kolor żeby nie powiedziec kupy
Kasia - no pokazuje się wiosna i oby tak dalej
Ania - widziałam i nie zazdroszczę
Gosia - no to szukaj przecież ty niedaleko to już powinna ś coś widzieć
Haniu - studni juz nie ma
wyższe drzewa planowane na rabacie dużej tam gdzie cisy
a na tej prze wejście gdzie róże to nie wystarczą mi brzozy sąsiada które zasłaniają wszystko

No i jeszcze żebście nie zazrrościły tak bardzo to wam powiem że dzisiaj było -10 i tak strasznei zimno
zdjęcia chciałam zrobić bo roślinki wyglądały ekstra
ale z uwagi na moją nerwowość w ostatnim czasie jakoś w końcu mi to umknęło

teraz ślicznie słońce świeci
w sobotę mam nadzieję wysprzatać rabaty
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
jankosia 18:59, 14 lut 2017


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3124
A wiesz, że gdyby tak ci w kwietniu dowaliło to kurczę byłoby jakoś tak sprawiedliwiej Nie życzę ci tego tak naprawdę ale już nie wiem co się dzieje kiedy widzę foty jak u ciebie. Jesteś wizualnie z miesiąc przed tym co u nas Poszukałabym z chęcią wychodzących do słońca roślinek, ale cholera chwilowo nie mogę zlokalizować kilofa

"Wysprzątać rabaty"? Znowu kiepski żart Patrzę na to co za oknem i nie wiem czy to zdoła stopnieć do końca marca Byłam dzisiaj w lesie to jeszcze śniegu a śniegu i to takiego zmrożonego że ... Nie żalę się już Bo piękną znowu szadź mieliśmy dzisiaj
____________________
Monika. Gdybym tylko mogła nie wychodzić z ogrodu...
Madzenka 20:05, 14 lut 2017


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Huuuura wiosna idzie
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Margerytka40 20:16, 14 lut 2017


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Wygląda na to, że tylko centralna Polska zasypana a dokoła już pierwsze oznaki wiosny się znajdują. Trudno,będę podglądać wiosnę u Ciebie póki co
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies