Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Droga do spełnienia

Pokaż wątki Pokaż posty

Droga do spełnienia

jolka 20:18, 14 lut 2017


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
Kawa napisał(a)
w sobotę mam nadzieję wysprzatać rabaty

Ale że niby co chcesz robić??
____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
kasja83 20:29, 14 lut 2017


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
Kamila u Ciebie już wiosna!!!To i do mnie trafi
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
Kawa 09:15, 15 lut 2017


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
jankosia napisał(a)
A wiesz, że gdyby tak ci w kwietniu dowaliło to kurczę byłoby jakoś tak sprawiedliwiej Nie życzę ci tego tak naprawdę ale już nie wiem co się dzieje kiedy widzę foty jak u ciebie. Jesteś wizualnie z miesiąc przed tym co u nas Poszukałabym z chęcią wychodzących do słońca roślinek, ale cholera chwilowo nie mogę zlokalizować kilofa

"Wysprzątać rabaty"? Znowu kiepski żart Patrzę na to co za oknem i nie wiem czy to zdoła stopnieć do końca marca Byłam dzisiaj w lesie to jeszcze śniegu a śniegu i to takiego zmrożonego że ... Nie żalę się już Bo piękną znowu szadź mieliśmy dzisiaj


hihih no nie kracz nie kracz
już raz na święta wielkanocne bałwana lepiłam
ale w sumie dziwne że u mnie nie ma sniegu a wszędzie zasypane no i góry u mnie ale tak widocznie w tym roku miało być
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
zoja 09:19, 15 lut 2017


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
ależ emocji
tych dobrych (wiosenne ftki) i gorszych - zazdrość...
ja wiem, że wiosna idzie pomimo leżącego śniegu, bo przecież musi zima się wkrótce skończy i znowu będziemy narzekać na bolące plecy, ręce, kolana

macham!
____________________
zoja Ukojenie, wizytówka
Kawa 09:22, 15 lut 2017


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Madsen - no mam nadzieję że idzie a nie tylko się drażni

Asia - tak właśnie z tym śniegiem , ale oglądaj u mnie jak będzie co

Joluś - no jak to co

zapomniałaś że 2 psy mam? to i połamane gałązki rozchodników jeżówek wszędzie i niespodzianki w niektórych miejscach widziałam (niekoniecznie użyźniające ziemię) i kora wszędzie się wala
jest co sprzątać byleby pogoda była

Kasia - bambi no mam nadzieję że i u Ciebie zaraz będzie


a dzisiaj znowu mroźno, ale igiełki cisów ślicznie wyglądały
szkoda że zdjęcia telefonem na szybko

____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Kawa 09:23, 15 lut 2017


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
zoja napisał(a)
ależ emocji
tych dobrych (wiosenne ftki) i gorszych - zazdrość...
ja wiem, że wiosna idzie pomimo leżącego śniegu, bo przecież musi zima się wkrótce skończy i znowu będziemy narzekać na bolące plecy, ręce, kolana

macham!


no jasne Zojuś
tych pleców to już się boję hihih
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
polinka 16:58, 15 lut 2017


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
znam ból sprzątania po piesach Mam tylko jednego dużego i wiem o ile więcej jest pracy niż w ogrodzie bez psa. Dzisiaj mojemu zapowiedziałam, że wiosna idzie- koniec jego swawoli po rabatach Pewnie znów przez kilka dni będzie sobie przypominał gdzie może wejsc a gdzie stop

Macham sekatorkiem Kamilko
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Kawa 10:58, 16 lut 2017


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
polinka napisał(a)
znam ból sprzątania po piesach Mam tylko jednego dużego i wiem o ile więcej jest pracy niż w ogrodzie bez psa. Dzisiaj mojemu zapowiedziałam, że wiosna idzie- koniec jego swawoli po rabatach Pewnie znów przez kilka dni będzie sobie przypominał gdzie może wejsc a gdzie stop

Macham sekatorkiem Kamilko


a w sobotę będzie dupa
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Gruszka_na_w... 19:01, 16 lut 2017


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22006
Ufam mądrości zwierząt, jeśli chodzi o sygnalizowanie nadejścia wiosny. Zarówno kot jak i ptaki całym swoim jestestwem informują o odwrocie zimy.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Toszka 19:17, 16 lut 2017


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
nie chcę czarnowidzieć, ale jeszcze co najmniej miesiąc będzie mrozić...
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies