Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pod Biało-Niebieską Chmurką ogród Basilikum

Pokaż wątki Pokaż posty

Pod Biało-Niebieską Chmurką ogród Basilikum

Kasiek 22:05, 27 wrz 2015


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
Zakupki Ci sie udaly a ja sie zastanawiam kieds ostatnio bylam na pchlim targu, lata wielkie...
Salate znam( tutaj czesto dodaja ja do bukietow kwiatowych), jadlam, pyszna jest, postaraj sie zebrac nasionka
Nadgonilam troche zaleglosci i mowie brawo
____________________
Bawarka
Anda 12:51, 28 wrz 2015


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33624
Salata, no wiesz. Takie trudne warzywne zagadki dawac Dzieki temu wiem, co posadzic na wiosne, dzieki

Zakupki fajne. Jak tam zatoki? Dajesz rade?

____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Basilikum 17:01, 28 wrz 2015


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
Anda napisał(a)
Salata, no wiesz. Takie trudne warzywne zagadki dawac Dzieki temu wiem, co posadzic na wiosne, dzieki

Zakupki fajne. Jak tam zatoki? Dajesz rade?


zatoki lepiej niz wczoraj ale jeszcze nie calkiem ok rade ´musze dac, bo bardzo chce do tego Insbruka jechac.

Kasiu ja ogolnie nie lubie na pchle targi chodzic a z moim mezem to jeszcze gorzej, bo sie ciagle gubi i calkiem co innego ogladamy no ale raz w roku to mi sie nawet chce. Ogolnie to szukamy czesci do klamki. mamy stary dom i zamontowalismy nowe drzwi i w nich ma byc Kastenschloss czyli zamek skrzynkowy i brakuje nam tej czesc, ktora bedzie w futrnie.

Irenko glow wogole nie bylo i obawiam sie, ze u nas takich cudow nie ma. Nigdy nie widzialam tu glow do obsadzenia.
W ogrodnictwie w ktorym bylam mieli takie autko z gliny w ktore mozna nasadzic kwiatki tak, ze wyglada jak by mu na dachu rosly.
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Basilikum 18:32, 28 wrz 2015


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
ide do lozka z Wladkiem Jagiella

ale zanim pojde pokaze Wam moje dziesiejsze ogrodowe skarby

Kto tu mieszka? Pani Agnieszka? - Nie pajaczek z bawarskich laczek


na lace


perelki przezimowaly u mnie w doniczce czekam kiedy zakwitna


a te wychodowalam z nasionka
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Kasiek 18:36, 28 wrz 2015


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
W mieszkaniu w Berlinie mialam piekne, stare klamki...az mi ich szkoda
Glowy sa w Obi, czarne, duze, ale bez mozliwosci sadzenia, tylko jako ozdoba sama w sobie.

P.s ja meza zawsze gubie w ogrodniczym...usiadzie sierota gdzies w ciemnym kacie i wez tu go znajdz...
____________________
Bawarka
Basilikum 18:38, 28 wrz 2015


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
a mi Obi calkiem nie podrodze bywam moze z raz w roku albo i nie, dlatego nie widzialam.
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Kasiek 18:41, 28 wrz 2015


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
Sa, a teraz sa w przecenie i to nawet sporej
____________________
Bawarka
Basilikum 18:43, 28 wrz 2015


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
Dla Kasi moje ziarenka magnoliowe


a teraz zmykam do lozka z Jagiella
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
malkul 18:47, 28 wrz 2015


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Basilikum napisał(a)
Dla Kasi moje ziarenka magnoliowe


a teraz zmykam do lozka z Jagiella


świetne

te pająki w ciąży tez mam w ilości niezliczonej
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
Kasiek 18:48, 28 wrz 2015


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
Slicznie dziekuje Ja swoich obrywac nie bede, niech sobie beda, najwyzej na wiosne magnolia dostanie wiecej pokrzywy zeby sie pozadnie wzmocnila
Izunia, zdrowka zycze i nie brykaj za mocno z Jagiella w lozku
____________________
Bawarka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies