Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pod Biało-Niebieską Chmurką ogród Basilikum

Pokaż wątki Pokaż posty

Pod Biało-Niebieską Chmurką ogród Basilikum

monteverde 20:40, 28 wrz 2015


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Basilikum napisał(a)
oj a jaka nagrode chcesz??

Salate kupilam jako sadzonke w ogrodniczym za 15 centow i zywilam sie nia cale lato czyli do kanapek do pracy zrywalam po kilka listkow na pewno kupie w przyszlym roku znow.
Na gardlo to juz mi nic nie potrzeba, zatoki mam chore . U mnie sie zawsze bolem gardla zaczynaja. Teraz juz mnie gardlo nie boli ale za to glowa peka. Wzielam moja zelazna porcje tabletek i jutro ma byc lepiej a pojutrze znow dobrze
No i biegalam dzis czulam sie fatalnie a pobieglam lepiej niz tydzien temu
a to dalszy ciag naszych dzisiejszych lupow


Waga bedzie stac na tarasie i na gorze postawie bluszcz albo jakis inny ladny kwiatek. Ale to na wiosne

No nie żartuję, ale jak się ogłasza konkurs.... taka tarka jest też u mnie gdzieś w piwnicy, a waga fajna i jako dekoracja będzie dobrze spełniała swoja rolę, tylko jej nie odnawiaj a może tej sałaty nasionka można kupić? pozdrawiam
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Basilikum 19:52, 29 wrz 2015


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
wagi nie odnowie tylko ja troche wymyje.
Nasionka przypuszczam, ze mozna kupic, musze sie rozejrzec. Ja kupuje gotowe sadzonki.
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
monteverde 19:56, 29 wrz 2015


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Basilikum 20:09, 29 wrz 2015


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
a jagiello ciekawy facet, choc wczoraj usnelam jednak z Janem Dlugoszem. Wiecie, ze mial 12 braci i kazdy z tych braci nosil imie Jan
Moj dziadek mial dwoch braci Michalow smiesznie tak jak w rodzinie rodzenstwo to samo imie nosi.
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Milka 16:31, 01 paź 2015


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
oj śmiesznie, nie wiedziałam. Czytam, że chorujesz i cierpisz. Zatoki okropna sprawa i przewlekła. Waga super, tylko umyj, zostaw jej charakter. Idę dalej wstecz czytać
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 16:33, 01 paź 2015


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Kasiek napisał(a)
Sa, a teraz sa w przecenie i to nawet sporej


Ja pewnie te głowy bym od razu kupiła, kolor mi tez pasuje
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 16:33, 01 paź 2015


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Basilikum napisał(a)
Dla Kasi moje ziarenka magnoliowe


a teraz zmykam do lozka z Jagiella

To też ozdoba
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Rumianka 11:06, 02 paź 2015


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10286



W którym miejscu w ogrodzie stoi ta pięknota, chcę zaczaić się i "wyprowadzić" cichaczem do swojego ogrodu, pozwolisz? Niby taka prosta ozdoba ale jak pomysłowo wykonana. Masz zapewne w pobliżu jakąś kopalnię tych wynalazków.
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Basilikum 14:33, 02 paź 2015


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
Irenko az tak bardzo nie choruje. Udalo mi sie w pore zalagodzic sytuacje tabletkami. W sumie juz nic mnie boli tylko glos mam jak stary wilk a ze ja pracuje glosem to w pracy mi troche dziwnie. Ale z dnia na dzien coraz lepiej.

Elu to stoi zaraz przy wjezdzie wlasciwie widac z drogi a poniewaz nie mam plotu ani bramy kazdy moze wjechac autem na podworko i sobie ta ozdobe zapakowac. U nas jednak nic a nic nie ginie i zdarzylo nam sie juz pare razy zostawic klucz w drzwiach i do pracy pojechac a moj moza kiedys nawet zostawil drzwi od domu szeroko otwarte.
Ta ozdobke kupilam gotowa na flohmarku. Ja ogolnie jestem kreatywna i lubie tworzyc, czesto podgladam tez pomysly z gazet. Prenumeryuje Landlust tam jest wiele inspiracji ogrodowych wymieniam sie nim z kolezanka z pracy na Landidee i mam 2x wiecej inspiracji. Ta foremka z mchem i grzybami wlasnie z gazety byla. Ja ogolnie duzo robotek recznych i innych takich uskuteczniam, czesciowo tez zawodowo.

A wczoraj bylam na wycieczce, jak wroce do domu wstawie kilka fotek
teraz jeszcze w pracy i zaraz zmykam na bankiet Taki maly do zaprzyjaznionej fabryki.
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Dominika11 14:45, 02 paź 2015


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
o będą fotki - to czekamy
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies