Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Doświadczalnia bylinowo-różana

Pokaż wątki Pokaż posty

Doświadczalnia bylinowo-różana

Gruszka_na_w... 22:04, 04 gru 2016


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22024
Dziękuję za odpowiedź. Myślałam, że im zaszkodzę albo co...
Włókniną nigdy nie okrywałam niczego, to już wykracza poza moje skłonności do poświęceń ogrodowych.
Miłego tygodnia życzę
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Agania 22:26, 04 gru 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Jedno okrycie z Agro muszę na derenia pagodowego założyć, a muzycznie jestem Twoją bratnią duszą....Sabotage znałam tylko w wydaniu Black Sabbath
Miałam u Ciebie zaległości, a tu tak muzycznie i koncertowo, też lubię na żywo bytowoać
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Wendy79 15:41, 05 gru 2016


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
Ewuś, czekam na relację, jak już nasionka dojdą. Zdrowo zazdroszczę
____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
Anda 17:04, 06 gru 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33421
Gruszko, dziękuję. Nistety zlapało mnie porządne przeziębienie i smarkata się bardzo zrobiłam

Aganiu, bratnia duszyczko ja też bardzo lubię takie "żywe" rozmowy, linkowania i fotki. No ale tak zupełnie off topic nie mogę prowadzić wątku, bo co by to było

____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 17:10, 06 gru 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33421
Wendy79 napisał(a)
Ewuś, czekam na relację, jak już nasionka dojdą. Zdrowo zazdroszczę


Aga, nasionka są Nie zamawiałam u Sary, znalazłam tutaj dobry sklep



Edit:
Napiszę jeszcze nazwy

Antirrhinum majus nanum 'Circus Clowns' "Löwenmäulchen (mittelhohe Mischung)" - lwie paszcze, kolorowe

Centaurea cyanus 'Classic Romantic' "Romantische Kornblumenmischung" - różowo-białe chabry

Clarkia unguiculata 'Mixed Colours' "Mandelröschen, Clarkie" - różowa klarkia

Cosmos bipinnatus 'Dwarf Sensation Mixed' "Niedrige Kosmee" - niski kosmos

Dimorphotheca pluvialis 'Tetra Polar Star' "Weißes Kapkörbchen" - nie wiem, jak to po polsku, to jest jak Osteospermum

Gaillardia pulchella 'Sundance Red' "Gefüllte Rote Kokardenblume" - też nie wiem, jak to po polsku, kwiat kokardkowy czerwony

Lathyrus odoratus 'Grandiflora Queen Alexandria' "Karminrote Edelwicke" - karminowy groszek pachnący

Tagetes tenuifolia 'Tangerine Gem' "Orangefarbene Tagetes" - pomarańczowa aksamitką do warzywnika

____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
mira 17:57, 06 gru 2016


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Super zakup, rozpoznałam klarkę i kosmos - też je wysieję - jakie to kolory, a innych nie wiem co, spodobało mi się Kokardenblumen - super nazwa

fajnie mieć taki sklep pod nosem

Ja właśnie złożyłam zamówienie na prezentowe książki i ups dołożyłam coś dla siebie jak kusicie /sekretne życie drzew hehe/ a co

pozdrawiam
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
kasja83 18:00, 06 gru 2016


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
Anda napisał(a)
Gruszko, dziękuję. Nistety zlapało mnie porządne przeziębienie i smarkata się bardzo zrobiłam




łączę się w sytuacji...zbiera mnie coś chyba. Z dwojga złego-lepiej teraz niż na święta. Niemniej jednak zdrówka życzę
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
Anda 19:16, 06 gru 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33421
mira napisał(a)
Super zakup, rozpoznałam klarkę i kosmos - też je wysieję - jakie to kolory, a innych nie wiem co, spodobało mi się Kokardenblumen - super nazwa

fajnie mieć taki sklep pod nosem

Ja właśnie złożyłam zamówienie na prezentowe książki i ups dołożyłam coś dla siebie jak kusicie /sekretne życie drzew hehe/ a co

pozdrawiam


Uzupełniłam nazwy nasionek Niestey, nie wiem, jak się niektóre nazywają po polsku. Tendencyjnie kwiaty będą różowe, białe i czerwone.
Książki na prezenty też muszę jeszcze zamówić. Sobie z antykwariatu ostatnio kupiłam książkę o Sissinghurst Sekretnego życia jeszcze nie przeczytałam do końca. Ciekawa jestem, co powiesz po przeczytaniu
Również pozdrawiam
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 19:17, 06 gru 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33421
kasja83 napisał(a)

łączę się w sytuacji...zbiera mnie coś chyba. Z dwojga złego-lepiej teraz niż na święta. Niemniej jednak zdrówka życzę


Dziękuję Ja Tobie również Mi głowa pęka od kataru i nic mi się nie chce.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Basilikum 20:32, 06 gru 2016


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
zdrowka Ewa
nasionka super
ksiazke odrzewach zamowilam u Dzieciatka a jak "dzieciatko nie zapamietalo tytulu to sobie kupie po swietach
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies