Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Doświadczalnia bylinowo-różana

Pokaż wątki Pokaż posty

Doświadczalnia bylinowo-różana

asiak 12:22, 04 gru 2016


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Kasya napisał(a)



Zamawiam odwilż i słońce na następny weekend


Ja również
____________________
AsiaDziałeczka Asi
rozark 13:35, 04 gru 2016


Dołączył: 27 paź 2014
Posty: 6325
Ewciu, byłaś tu Florianturm im Westfalenpark ? Podobno sporo róż mają?
____________________
pozdrowionka
Anda 13:41, 04 gru 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33394
Kasya, Asiak, w przyszly weekend pracuje, wiec tez wolalabym aby ladnie bylo

Rozark, Reniu, nie bylo mi jeszcze po drodze, ale wiem, ze jest tam Rosarium

https://www.dortmund.de/de/freizeit_und_kultur/westfalenpark_dortmund/rosarium/rosenweg/index.html




____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Jana 16:14, 04 gru 2016


Dołączył: 23 mar 2015
Posty: 4511
poczytałam o muzyce mam podobne gusta muzyczne
____________________
Sprzecznosc w ogrodzie
17:14, 04 gru 2016
Kasya napisał(a)


No właśnie
Ja nic nie zakopczykowalam jeszcze, a teraz się nie da
Dobrze w sumie ze śniegu trochę leży przed tymi przymrozkami
Zamawiam odwilż i słońce na następny weekend


tez mam róże nie zakopczykowane ...ale jeszcze nie nadają dużych mrozów a -5 czy -10 w nocy to róż nie trzeba jeszcze kopczykować

rozark 17:33, 04 gru 2016


Dołączył: 27 paź 2014
Posty: 6325
to jak się wybierzesz nie zapomnij podzielić się z nami widokami
____________________
pozdrowionka
Sylvana 17:41, 04 gru 2016


Dołączył: 29 wrz 2015
Posty: 3428
Anda napisał(a)
Sylvana, czyż Florence nie ma wspaniałego głosu? Nikt jej nie podrobi A kiedy Ty zrobisz wizytówkę? Masz co pokazać przecież


Florence jest jedyna.
Ja nie wiem czy w ogóle zrobię swoją wizytówkę.
Nie mam co pokazywać....mało bylin....głównie drzewa i krzewy....cały rok prawie to samo....kto by chciał oglądać w kółko to samo....wszyscy szukają inspiracji do swoich ogrodów....u mnie nie ma czym się inspirować.
____________________
Sylwia - Kamienny ogród patykiem malowany
Anda 17:51, 04 gru 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33394
Jana, fajnie, też w podartych dżinsach chidziłaś?

Eee-tam, Justyno, a ja dzisiaj zakopczykowałam te najsłabsze. Chociaż jak miały zmarznąć to już pewnie zmarzły, bo w nocy miałam -7.

Rozark, Reniu, to oczywista oczywistość

Sylvana, no co Ty piszesz Taki piękny masz ogród, jak z bajki... Krzewy i drzewa są wspaniałe przecież. I oczywiście, że można się u Ciebie inspirować. Bo gdzież mamy oglądać właśnie duże drzewa i krzewy jak nie w dużych ogrodach? Weź obejrzyj te swoje fotki parę razy, bo chyba nie wiesz, co masz Ogród wspaniały, fotki fantastyczne. Szkoda, że nie mieszkam bliżej Ciebie. Wlazłabym do Twojego komputera i zrobiła tą wizytówkę za Ciebie
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Gruszka_na_w... 18:55, 04 gru 2016


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22019
Evo, co może się stać różom, które zostały zakopczykowane późną jesienią mimo braku mrozu?
Pytam, bo tak zrobiłam swoim. Kompost, kiedy jest mróz, kiepsko się rozdrabnia i występuje trudność w zrobieniu kopczyków.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Anda 19:23, 04 gru 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33394
Gruszko, nic się nie stanie Tylko ich nie nakrywaj włókniną. Nakrywanie włókniną zbyt wczesne lub/i zbyt długie może doprowadzić do wypuszczania liści, krążenia soków.
Moje słabe róże też dziś zakopczykowalam, mimo że końcem tygodnia znów ma być cieplej.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies