Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nowoczesny w pradolinie Warty

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nowoczesny w pradolinie Warty

HanaK 17:39, 25 mar 2017


Dołączył: 13 maj 2015
Posty: 302
Zaskoczę Cię moja droga WŁASNORĘCZNIE zrobione siano, warzywa, jabłka, płatki owsiane / śrutę owsianą TADAM )

Ale jakbyś podała gumę, to by wciągnęły, a potem chyba ekspres do weta !!! Kilka dni temu wyjmowałam z pyska zużytą baterię, która nie wiem jak dostała się na ich wybieg, dziś nie bez problemu odebrałam reklamówkę (komuś wiatr wywrócił worek ze śmieciami segregowanymi i fruwa pełno plastiku). Chodzę i zbieram

Konieczki napisał(a)
No to co im dawaliscie w zimie gume balonowa
____________________
Hania Ogród nowoczesny w pradolinie Warty
Margerytka40 17:44, 25 mar 2017


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Fajny pomysł z tymi ziemniakami. A ja już myślałam że to jakieś ziemniaki ozdobne
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
HanaK 17:52, 25 mar 2017


Dołączył: 13 maj 2015
Posty: 302
Asiu, kiedyś w Europie ziemniaki były uprawiane jako rośliny ozdobne, bo uważano, że ludziom i zwierzętom szkodzą, ale za to miały ładne kwiatki

Tu link to bloga historycznego: http://zhistorii.blogspot.com/2013/10/jak-ziemniaki-zawojoway-polske-i-europe.html

Margerytka40 napisał(a)
Fajny pomysł z tymi ziemniakami. A ja już myślałam że to jakieś ziemniaki ozdobne
____________________
Hania Ogród nowoczesny w pradolinie Warty
Margerytka40 18:01, 25 mar 2017


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Bardzo ciekawe wiadomości
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
gosika67 20:32, 25 mar 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Hania poszłam za przykładem Izy i znów buszuję po Twoim wątku.Masz fajny kamień i ten iglak przechylony bardzo mi się podoba. Jak te wszystkie roślinki zaczynają się przebijać.A Twoje panienki kosiarki jak się mają?
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
HanaK 20:41, 25 mar 2017


Dołączył: 13 maj 2015
Posty: 302
Panienki kosiarki rozrabiają, dlatego dziś mąż z kolegą spawali sztywne osłony na drzewka Jak tylko pojawię się na tarasie beczą w niebogłosy, domagając się pieszczot i przysmaków Musimy dosadzić drzewka owocowe (okorowały jedyną moją wiśnię, wszystkie 3 jabłonki, wszystkie derenie jadalne, wszystkie leszczyny, porzeczki, kamczatkę, agresty!!!, morelę, brzoskwinie, śliwkę od mojego taty. Z owocówką zaczynamy od zera Ale za to dzięki nim mam kalifornijki i przerabiają ich bobki na kompost Nowe drzewka będą porządnie odżywiane


gosika67 napisał(a)
Hania poszłam za przykładem Izy i znów buszuję po Twoim wątku.Masz fajny kamień i ten iglak przechylony bardzo mi się podoba. Jak te wszystkie roślinki zaczynają się przebijać.A Twoje panienki kosiarki jak się mają?
____________________
Hania Ogród nowoczesny w pradolinie Warty
HanaK 20:42, 25 mar 2017


Dołączył: 13 maj 2015
Posty: 302
A kamień to łupek szarogłazowy
____________________
Hania Ogród nowoczesny w pradolinie Warty
gosika67 20:44, 25 mar 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Widzę,że szkody i pożytki, tak jak moje koty. Ale roślinki u Ciebie idą do przodu.
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
Basilikum 20:54, 25 mar 2017


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
Przylecialam z rewizyta przeczytalam 3 strony i mi sie podoba
juro bede dalej czytac. zaznaczam, by sie nie zgubil mi Twoj watek.

____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Anda 21:29, 25 mar 2017


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33462
Super macie te kosiarki, nigdy nudno nie jest, za to wesoło, jak na tarasie sterczą becząc Wyobrazam to sobie

Własne ziemniaki to jest to. Raz tylko miałam. Teraz mam skrzynie i mi szkoda miejsca.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies