Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Księżycowy...

Pokaż wątki Pokaż posty

Księżycowy...

Anda 10:47, 29 maj 2017


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33371
Trzymam kciuki za Twoje róże Zle nie wyglądają, więc aż tak dużo roboty z nimi nie będziesz miała
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Wendy79 11:01, 29 maj 2017


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
Anda napisał(a)
Trzymam kciuki za Twoje róże Zle nie wyglądają, więc aż tak dużo roboty z nimi nie będziesz miała


Ewuś, nie dziękuję, żeby nie zapeszyć. Reszta faktycznie wygląda dobrze ( oprócz Heritage, która nie przeżyła zimy), ale Cecylia od początku miała focha.
Już nie mogę się doczekać, kiedy zaczną kwitnąć. U mnie faza grubego pąka. Muszę też zrobić kilka zmian na różanej, ze względu na to, że ją powiększyłam, ale ruszam tylko "dodatki". Wsadzić kilka wypełniaczy, które już mam i wysiać resztę.
Ostatnio eM stoi, patrzy, patrzy i mówi, ale mała była w tamtym roku ta różanka. Dobrze, że ją powiększyliśmy.
____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
Anda 11:16, 29 maj 2017


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33371
Super Fajnie, że mąż docenia. A jak róże zaczną jeszcze obłędnie pachnąć to kto wie, może trawnik zmniejszy się jeszcze bardziej
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
margaretka3 12:37, 29 maj 2017


Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 5348
Aguś, zazdroszczę urlopu teraz.
Bo teraz ziemia jeszcze dobra do obróbki, można sporo podziałać. U mnie za miesiąc, dwa będzie twardo i sucho i tylko się namęczę, a niewiele do przodu ruszę.
____________________
Gosia - Ogród od nasionka z widokiem na Lanckoronę
Wendy79 14:04, 29 maj 2017


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
margaretka3 napisał(a)
Aguś, zazdroszczę urlopu teraz.
Bo teraz ziemia jeszcze dobra do obróbki, można sporo podziałać. U mnie za miesiąc, dwa będzie twardo i sucho i tylko się namęczę, a niewiele do przodu ruszę.


No powiem Ci Kochana, że u mnie już w pewnych miejscach i teraz nie do obrobienia. Tam, gdzie ziemia była wcześniej przekopywana, jest ok, ale mieliśmy w planach powalczyć z ziemią pod trawnik za domem, a tu zonk Są miejsca, gdzie od budowy nic nie robiliśmy i tam jest skała. Tylko z kilofem, jak porządnie nie popada, a nie zanosi się. Jeszcze się okaże, że trzeba będzie czekać do jesieni.

Dzisiaj działam na hortensjowej i na rabatach pod domem ( sama przyjemność bo tam jeszcze cień).
____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
Makusia 16:13, 29 maj 2017


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Aguś uważaj na słońce- potrafi niezauważalnie spalić skórę- niby rzecz oczywista, ale ja się jednak nie zorientowałam
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
AgataP 20:08, 29 maj 2017


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Więc co wylądowało pod hortensjami ?? Ja czekam na swoje połączenie, liczę że będzie dobrze. Z czasem jak cień się zrobi większy może coś będę zmieniać na razie chucham, dmucham na graby
____________________
Z Pszenicznej...
Wendy79 20:44, 29 maj 2017


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
Makusia napisał(a)
Aguś uważaj na słońce- potrafi niezauważalnie spalić skórę- niby rzecz oczywista, ale ja się jednak nie zorientowałam


Wiem Martuś, już zakosztowałam w tym roku tej niespodzianki, a że ja się nie opalam, tylko "spalam", to chodziłam już jak świnka. Teraz czapka z daszkiem na głowę i dobry krem, inaczej nie wychodzę
____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
Wendy79 20:46, 29 maj 2017


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
AgataP napisał(a)
Więc co wylądowało pod hortensjami ?? Ja czekam na swoje połączenie, liczę że będzie dobrze. Z czasem jak cień się zrobi większy może coś będę zmieniać na razie chucham, dmucham na graby


Na razie tylko Red Baron, ale poszerzam rabatę, więc będę jeszcze zmieniać trochę "kompozycję". Też chuchamy na graby, pięknie rosną. Dzisiaj prawie skończyłam je plewić i nawozić.
____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
Wendy79 21:16, 29 maj 2017


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
Jeden sezon... Taka różnica. Czerwiec 2016/ maj 2017











____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies