Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Księżycowy...

Pokaż wątki Pokaż posty

Księżycowy...

Wendy79 10:19, 16 paź 2016


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
We wtorek lub w środę dojedzie do nas 250 grabów na żywopłot. Muszę jeszcze wyplewić kawałek (20m2 ?) pod sadzenie, bo znowu rzuciło się jakieś nowe pokolenie chwastów. Potem wielkie sadzenie, a na deserek do wsadzenia grusza Lipcówka i śliwa Opal, z tej samej dostawy.
____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
Wendy79 12:24, 17 paź 2016


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
Boziu, jaki brzydki i zimny ten październik , a potrafi być takim cudownym, uroczym miesiącem. Teraz to wygląda tak, jakby zaraz po lecie przyszedł listopad. Brrr... Strach z domu wyjść.
Doszedł do mnie dzisiaj katalog róż z Rosen Tantau. Ekspresowo, żeby z Polski tak przesyłki szybko dochodziły.
____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
Pszczelarnia 14:18, 17 paź 2016


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Grusze Lipcówkę znam z ogrodu dziadków.

A ja posadziłam pigwę gruszkową - co roku kupowałam pigwy na nalewkę aż mnie wreszcie natchnęło do kupna.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
AgataP 20:19, 17 paź 2016


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Wendy79 napisał(a)
Boziu, jaki brzydki i zimny ten październik , a potrafi być takim cudownym, uroczym miesiącem. Teraz to wygląda tak, jakby zaraz po lecie przyszedł listopad. Brrr... Strach z domu wyjść.
Doszedł do mnie dzisiaj katalog róż z Rosen Tantau. Ekspresowo, żeby z Polski tak przesyłki szybko dochodziły.


jest mokro, zimno, obrzydliwie... kombinuję jak mieć mniej pracy w ogrodzie
____________________
Z Pszenicznej...
polinka 12:22, 19 paź 2016


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Graby dojechały? Podobno weekend ma być znośniejszy...a póki co trzeba uzbroić się w cierpliwość Może listopad będzie ładniejszy?
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
margaretka3 12:36, 19 paź 2016


Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 5348
Mega ambitny masz plan Ale żeby nawet ociupinkę trawnika? A gdzie będą w przyszłości małe bose stópki biegać?
Wczoraj z myślą o Tobie zaczęłam zbierać nasiona. Z lnu trwałego i gaury na przykład Napisz na priv, jakich nasion poszukujesz.
Aga, nasionka mam głównie z wymian: Na Ogrodowej i na forumogrodniczym, z wymian z koleżankami i ze sklepów. Zawsze wiosną robię rundę po wszystkich możliwych marketach i sprawdzam, co mają ciekawego.
____________________
Gosia - Ogród od nasionka z widokiem na Lanckoronę
Wendy79 14:18, 19 paź 2016


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
polinka napisał(a)
Graby dojechały? Podobno weekend ma być znośniejszy...a póki co trzeba uzbroić się w cierpliwość Może listopad będzie ładniejszy?


No właśnie czekam i czekam. Pan dzwonił w sobotę, że w poniedziałek kopią i wysyłają, więc tak sobie policzyłam, że powinny być dzisiaj, a tu cisza. Został mi metr do przygotowania pod nie, bo wczoraj już tak ciemno było, że nic już nie było widać, a dzisiaj pogoda barowa...
Kiedy to czas zmieniamy, bo to dopiero wtedy człowiek już nic nie porobi?...
____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
AniMa 14:35, 19 paź 2016


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
30.10 zmiana na zimowy
przynajmniej rano będzie lepiej się wstawało, bo jasno....
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
bleebla 14:57, 19 paź 2016


Dołączył: 13 sty 2013
Posty: 4757
Przestało padać. Przejaśnia się! jupi
____________________
Aga - Mała eLeczka
AgataP 15:47, 19 paź 2016


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
NO to sobie robotę szykujesz - 250 szt
Ja domówiłam sobie kilkanaście bo mi się tyle nie przyjęło. Dziś doszły, czekają w wiadrze razem z malinami, czekam na pogodę.
Do d... z taką jesienią.
Na prawdę nie będzie trawnika nic a nic?
____________________
Z Pszenicznej...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies