Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród, mydło i powidło.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród, mydło i powidło.

jolanka 18:04, 30 lis 2016


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Kasiu A posadziłaś już? Ja mam zamiar jutro bo dzisiaj namoczylam korzenie ale pogoda mnie przeraża Sypało dziś cały dzień ale ponieważ było +1, +2 to roztapia się częściowo brrr.
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
katel 19:23, 30 lis 2016


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
kasiek napisał(a)
O proszę ile śniegu! Masz go jeszcze bu mnie niemal 0 a dzieci czekają - zwłaszcza młodsza

Kasiu u nas pada, wieje a na ulicy ślizgawka jak tak dalej będzie to jutro będziemy robić bałwana .

jolanka napisał(a)
Kasiu A posadziłaś już? Ja mam zamiar jutro bo dzisiaj namoczylam korzenie ale pogoda mnie przeraża Sypało dziś cały dzień ale ponieważ było +1, +2 to roztapia się częściowo brrr.

Jolu te moje różyczki to takie miniaturki marketowe - teraz postoją w domu jako ozdoba a do ogrodu dopiero wiosną. U nas dzisiaj ziąb straszny na termometrze tylko -1 ale odczuwalna -10, nawet dzieci po krótkim spacerze nie chciały już robić bałwana bo zmarzły.
Mam już taką różyczkę posadzoną i szukałam takich samych już od jakiegoś czasu (niestety nie znam odmiany) żeby dokupić, nie wiem tylko czy mi się udało - okaże się wkrótce
____________________
Pozdrawiam Kaśka Ogród, mydło i powidło. Wizytówka - Ogród, mydło i powidło
Agania 14:23, 02 gru 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Podziwiam Cię Kasiu, Twoją dbałość i troskę o ogrodowe ciepło dla roślinek, zdyscyplinowana jesteś i jeszcze zakupy... mnie zimno przeraża, teraz kominek kofam
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
katel 23:44, 02 gru 2016


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
Agania napisał(a)
Podziwiam Cię Kasiu, Twoją dbałość i troskę o ogrodowe ciepło dla roślinek, zdyscyplinowana jesteś i jeszcze zakupy... mnie zimno przeraża, teraz kominek kofam

Dzięki Aganiu za takie pochwały , po dzisiejszym odśnieżaniu i ja się dogrzać nie mogę , jeszcze fotka z ośnieżonego ogrodu.

____________________
Pozdrawiam Kaśka Ogród, mydło i powidło. Wizytówka - Ogród, mydło i powidło
AnnaCh 23:54, 02 gru 2016


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
O kurczaki, ile śniegu! Ale to dobrze dla roślinek, nawodnią się
____________________
Ania - Malutki pod lasem
amelia_b 00:04, 03 gru 2016


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
I nie zmarzną Kasia klona palmowego nie zabezpieczyłam przed zimą! Zastanawiam się czy go tak nie zostawić, czy lepiej nie ryzykować, jak myślisz?

Ja się powtórzę po raz kolejny, uwielbiam zimę
____________________
Pogubiłam się po drodze
AsiaK_Z 07:25, 03 gru 2016


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Jaki widok cud miód malina Macham
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
Anda 08:01, 03 gru 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33434
Wow, jaka zima Puchowa pierzynka dla roślin jak znalazł
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
iwonadm 12:16, 03 gru 2016


Dołączył: 26 paź 2013
Posty: 6745
Witam
widziałam Twój wpis o clematisach czy możesz polecić jakieś odmiany długo kwitnące
____________________
Iwona ogrodowe-przygody
katel 14:53, 03 gru 2016


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
No dziewczyny dowaliło nam nieźle (Ami u Ciebie to samo) , dziś się już niestety topi.


amelia_b napisał(a)
I nie zmarzną Kasia klona palmowego nie zabezpieczyłam przed zimą! Zastanawiam się czy go tak nie zostawić, czy lepiej nie ryzykować, jak myślisz?

Ja się powtórzę po raz kolejny, uwielbiam zimę


Ami klona koniecznie trzeba zabezpieczyć, korzenie korą podsyp bo późno sadziłyśmy (na razie śnieg je zabezpiecza) a górę to zależy czy jest na wietrznym stanowisku mój też jeszcze niezabezpieczony ale przy większych mrozach zakryję go.

iwonadm napisał(a)
Witam
widziałam Twój wpis o clematisach czy możesz polecić jakieś odmiany długo kwitnące

Iwonko ja dopiero zaczynam wklejać zdjęcia w wątku powojnikowym, tylko mi wolno idzie bo mam kłopot z fotkami ale będą kolejne .
Tak na szybko to mogę polecić moje ulubione, nie wszystkie kwitną długo.
Arabella - bezproblemowa i kwitnie bardzo długo, Ernest Markham, Viola, Beutifull Bride, Blue Light, Ai-Nor.
____________________
Pozdrawiam Kaśka Ogród, mydło i powidło. Wizytówka - Ogród, mydło i powidło
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies