Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Małej Mi - sezon 2016

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Małej Mi - sezon 2016

Mala_Mi 22:14, 07 paź 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Basilikum napisał(a)
i ja rudbekie zostawilam na wiosne do przesadzenia ale czesci scielam lebki, bo wygladaly jak wiechcie i z ozdobnými nie miely nic wspolnego

Zwykłe rudbekie wycinam bo nie mają żadnego wyglądu (też już wszystkie wycięłam i to dawno temu, bo mączniaka złapały), ale rudbekie Goldsturm są ozdobne nawet zimą.. i ptaki je lubią.. zachowują się jak te zwykłe jeżówki.. wczoraj stado szczygłów buszowało w kosmosach i rudbekiach




____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 22:16, 07 paź 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
bdan napisał(a)
Pozdrowienia Aniu, Twój watek dla mnie jest obowiązkowy. Ale nie zawsze się coś skrobnie.

Miło mi bo ja u Ciebie to jestem raz na ... aż mi głupio
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
violka171 22:22, 07 paź 2016


Dołączył: 22 sty 2016
Posty: 5010
masz racje że pora ma tylko 24 h i nie sposób wszystkiego codziennie ogarnać
ja też gro razy zaglądam i nie zostawiam sladu z powodu braku czasu niestety
cieszę się że masz zlecenie ,bo jak by nie było praca to podstawa godnej egzystencji
____________________
Działeczka-moje kochane miejsce na ziemi
katel 22:25, 07 paź 2016


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
Ja też jestem regularnym gościem, ale tylko sporadycznie zabieram głos
____________________
Pozdrawiam Kaśka Ogród, mydło i powidło. Wizytówka - Ogród, mydło i powidło
Gosiek33 22:35, 07 paź 2016


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Muszę zaczaić się na moje jeżówki i rudbekie, może też szczygła upoluję
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
anna_t 22:58, 07 paź 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
Mala_Mi napisał(a)
Kochani.. wiem, ze trochę Was zagląda.. dopadło mnie terminowe zlecenie wiec cieszę się, ze je mam i ryję non stop aby się wyrobić.. niestety forum musi iść w odstawkę... doba ma 24 godziny i ani sekundy więcej.. Znam mechanizm działania Forum... i prawda jest tka, że jak się na wątku nic nie dzieje to mało osób zagląda bo po prostu nie ma po co.. I nie ma to wcale znaczenia, że jak kogoś lubię i nie zaglądam, to już go nie lubię.. tak samo jest w drugą stronę.. Zaglądanie do innych motywuje drugą stronę do rewizyty i tak szybko się wskakuje do kogoś.. Bo albo rewizyta, albo patrzenie na plusiki,.. to jedyna szybka droga by do kogoś trafić, inaczej trzeba szukać konkretnego wątku.. a nazwy się mylą na potęgę

Wrzuciłam sporo zdjęć i nie mam nowych ,wiec .. cisza na pokładzie. w ogrodzie nic się nie dzieje bo mnie tam po prost nie ma.. nawwt filtry są nie czyszcozne i woda wylewała się z oczka.. na szczęście deszczu tyle spasło, ze mało co a ryby by do drzwi pukały.. Zapchany filtr wylewał wodę z oczka i nie wypłynęły


Ania zastanawiam się czy nie zrobiła sie z naszego forum za duża kawiarenka? czemu przejmujemy sie czy ktos do nas zaglada? powinno byc tak ze gdy ma się problem/pytanie ogrodowe to sie pisze prawda? tak jakby forum to były wyścigi ko ma więcej stron.. po co..
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
Mala_Mi 23:29, 07 paź 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
anna_t napisał(a)

Ania zastanawiam się czy nie zrobiła sie z naszego forum za duża kawiarenka? czemu przejmujemy sie czy ktos do nas zaglada? powinno byc tak ze gdy ma się problem/pytanie ogrodowe to sie pisze prawda? tak jakby forum to były wyścigi ko ma więcej stron.. po co..

Kawiarenki też są miłe I czasami pobeblać na wesoło te fajnie .. a w smutku znaleźć pocieszenie.. każdy jest moderatorem swojego wątku ..

Jak jednak coś się napisze u siebie, wrzuci kilka zdjęć i cisza.. to odchodzi ochota do odzywania się.. to jak gadanie do ściany .. i nie są to pretensje.. to takie stwierdzenie.. rozmowa musi mieć co najmniej dwóch rozmawiających..

ja ostatnio nie rozmawiam, to jest cisza.. bo to leci w dwie strony..

Spoko... jak komuś coś potrzeba to zaglądam dość regularnie.. i na ile czas pozwoli odpowiem na każe pytanie.. ale na kawiarenkę czasu brak. Odbiję to sobie w wolnym czasie Mam tyle ulubionych wątków, że będę je nadrabiać A nie zaglądam , bo jestem ciekawska i jak już zajrzę to czytam i oglądam do swojego ostatniego wpisu..

Spadam.. jutro mam wesele to pasuje się trochę przespać ...

Dla Ciebie pełniki europejskie.. 29 kwietnia..


____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
agata19762 08:10, 08 paź 2016


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Zatem udanej imprezy
____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
Mala_Mi 13:24, 08 paź 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
agata19762 napisał(a)
Zatem udanej imprezy

Bede blisko ciebie... jade.
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Bogdzia 13:35, 08 paź 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Baw się dobrze. Buziaki.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies