Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z uśmiechem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z uśmiechem

jolanka 08:56, 29 lip 2016


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
viva napisał(a)
Jolu, co ja czytam, Ty chodziłaś na grzyby w lasy między Kraśnikiem a Janowem Lub.? Toż to moje strony Bardziej z dzieciństwa niż obecne

Różanka pod murem pięknie się zapowiada, co ja piszę już jest


Moje też z dzieciństwa i szkolnej mlodości Ale to zawsze jest baaardzo ważne i wracamy tam i w myślach, wspomnieniach (one zawsze są wspaniałe, miłe, "różowe") i realnie odwiedzając rodzinkę, przyjaciół, znajomych:
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 08:58, 29 lip 2016


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
BasiaLT napisał(a)

Bardzo fajne połączenie żurawek i trawy.


Lubię trawy ale większość wyginęła zimą Teraz próbuję je odtworzyć ta, którą widać, była kupiona w maju i podzielona na 3 radzi sobie
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 09:01, 29 lip 2016


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Makao_J napisał(a)
Pomyłki to koszmar.
Kupiłam wiosną kłącza rozplenicy Hameln i teraz zaczęła kwitnąć ale to na pewno nie jest Hameln tylko jakieś zielsko. Wściekła jestem jak osa.

Kurna już nigdy więcej kłączy nie kupię.


Ja kupowałam rozplenice Hameln sztuk 3, potem dokupiłam jeszcze jedną - miała być taka sama - jest inna ale przynajmniej dobrze rośnie, w przyszlym roku podzielę i będzie więcej
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
sylwia_slomc... 09:11, 29 lip 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81911
Cudne róże, a dzielenie roślin to najszybszy sposób na pozyskanie wielu sadzonek za darmo......ja w zasadzie dzielę wszystko co tylko się daje podzielić
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
BasiaLT 09:15, 29 lip 2016


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
jolanka napisał(a)


Lubię trawy ale większość wyginęła zimą Teraz próbuję je odtworzyć ta, którą widać, była kupiona w maju i podzielona na 3 radzi sobie


Mi też zimą wygniła większość traw. byłam taka wkuta ze miałam zamiar z nich w ogóle zrezygnować, no ale to przecież bez sensu. Część sobie odkupiłam ale jednej nigdzie nie mogę znaleźć. Za to niespodziewanie ostnica wysiała mi się we wszystkich możliwych miejscach. I to tak śmiesznie że nie wzeszła na wiosnę tylko dopiero teraz. No ale dobre i to
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
dominika_ 15:45, 29 lip 2016


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 3697
Czytam Jolu, że powoli się trawkujesz Mnie też trawy urzekły i w tym sezonie sporo przybyły w moim ogrodzie
____________________
Dominika - Nadchodzi wiosna-czas na ogród
KasiaWB 19:29, 29 lip 2016


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Jolu czy Ty czytasz wiadomości na priv? )
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
jolanka 19:37, 29 lip 2016


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
KasiaWB napisał(a)
Jolu czy Ty czytasz wiadomości na priv? )


Tak, ale niczego nie mialam
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
KasiaWB 19:43, 29 lip 2016


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
jolanka napisał(a)


Tak, ale niczego nie mialam


Sprawdź na górze strony "Wiadomości" 10.07.2016
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
jolanka 19:47, 29 lip 2016


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Kasiu, to tak Oczywiście, czytałam, zapisałam, zatęskniłam Ale będę najprawdopodobniej dopiero we wrześniu, wyjeżdżam teraz trochę w innym kierunku - północ. Byłam u mamy ale bardzo krótko i musiałam natychmiast wracać - zakręciłam tylko po róże do Końskowoli.
Uśmiecham się już i jeśli będziesz tylko, z ogromną przyjemnością już teraz planuję spotkanie
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies