Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Iwony II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Iwony II

Iwk4 18:00, 04 maj 2016


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Myślałam o takim posadzeniu berberysów kolumnowych.

Do tego coś z przodu...

Z tyłu Anabelki - to jest mój widok z okna jadalni i z kuchni. Fajnie na tle żywopłotu wyglądałaby biel hortensji

____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 18:05, 04 maj 2016


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Zana napisał(a)
A te kolumnowe Erecta myślisz wzdłuż linii warzywnika, dobrze zrozumiałam? To po drugiej stronie, między warzywnikiem a kompostownikami jakbyś też posadziła to by to chyba fajnie wyglądało.

Aniu, przed kompostownikiem mam 4 krzaczki malin
Ale 3 berberysy jako powtórzenie - fajny pomysł byłby
____________________
Ogródek Iwony II
Anda 18:06, 04 maj 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33637
Ładnie będzie z berberysowate, tak myśle Przed moimi skrzyniami posadziłam pasek lawendy. Jeszcze jest mała i jej nie widać. Chce mieć przy warzywniku rośliny przyciągające owady zapylające
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Iwk4 18:08, 04 maj 2016


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Ewa, lawendę mam z lewej strony. Całe 14 krzaczków Może wpadną na pomysł zapylenia mi też ogórków

Zaczęła kwitnąć śliwka. Brzęczy, jak w ulu
____________________
Ogródek Iwony II
frezja 18:21, 04 maj 2016


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Iwk4 napisał(a)
Myślałam o takim posadzeniu berberysów kolumnowych.

Do tego coś z przodu...

Z tyłu Anabelki - to jest mój widok z okna jadalni i z kuchni. Fajnie na tle żywopłotu wyglądałaby biel hortensji


Ładnie wychodzi Jak jest pomysł, to robota pali się w rękach.
____________________
Ewa - Ogrodowy song
Iwk4 18:28, 04 maj 2016


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
kosolka napisał(a)


Moja jeszcze nawet nie ma porządnych pączków. Widzisz jak to różnie.. Nie ma co porównywac.

Olu, zaskoczyłaś mnie, bo u ciebie wszystko szybciej kwitnie, niż u mnie
Zbyszkowi już marudzić nie będę. Naprawdę się przestraszyłam, jak mi powiedział, że ręką nie ruszy w ogrodzie...
Ale w sobotę, jak był zajęty, pierwszy raz odpaliłam spalinową kosiarkę i sama skosiłam trawnik.
Zawsze to Zbyszek robił.
Oczywiście sporo się natrudziłam, zanim zechciała się uruchomić, a wydawało się to takie proste
____________________
Ogródek Iwony II
kosolka 18:46, 04 maj 2016


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
Zobacz za chwilę u mnie, właśnie zrobiłam zdjęcia tawuł. Zaraz spróbuję wstawić.
____________________
Ola Kosolkowa pasja
olga80 19:06, 04 maj 2016


Dołączył: 11 sie 2015
Posty: 5523
Iwonka pracowity miałaś weekend. Na deskę nie narzekaj trawka urośnie i pewnie wcale nie będzie jej widać.Jabłoń dopisana do mojej listy chciejstw i nawet jest już miejsce dla niej. Masz piękne tulipany Z traw u mnie tylko jedna się obudziła reszta chyba zasnęła na jesień snem wiecznym
____________________
Teresa Moje małe królestwo
AnnaCh 19:14, 04 maj 2016


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Iwonka, bardzo ładnie wyszło. Mi się podoba z tymi deskami, bardzo gustowny warzywnik A skrzynie jakiej wysokości?
Fajny pomysł z berberysami przed
Jak trawka jeszcze urośnie będzie bomba
____________________
Ania - Malutki pod lasem
lindsay80 19:46, 04 maj 2016


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
dziękuję Iwonko za zdjęcia porównawcze jabłonki.
Czy faktycznie przycinaliście ją w maju i zaraz potem zakwitła? Chyba się zdecyduję na cięcie swoich, tylko teraz kiedy jest włąsciwy moment, u mnie kwiaty są na końcach gałęzi, szkoda byłoby je usunąć bo przecież na jesień piękne owoce będą tam rosły, może właśnie późną jesienią je skrócę, jak myślisz?
____________________
Tu ma być ogród :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies