Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Iwony II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Iwony II

Flower1 09:05, 05 maj 2016


Dołączył: 12 kwi 2015
Posty: 2278
Iwonko skrzynie cudowne, u mnie trawy jeszcze jak nieżywe. Tak myśle czy to u Ciebie nie widziałam takich miniaturowych berberysków na obwódce, ciekawa jestem jak sie nazywaja..piękne były i nie pamietam u kogo je widziałam..
____________________
Magda- Wyczaruję ogród*** Wizytówka
Mirka 09:17, 05 maj 2016


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Iwonko dziękuję za rozpoznanie smółki czekam na kwiaty.U ciebie pięknie się dzieje ema nie denerwuj bo przestanie pomagać Miłego dnia
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Zana 15:11, 05 maj 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Iwonka, jeszcze pomyślałam, że z przodu tych desek od warzywnika możesz wsadzić ewentualnie zawciąg nadmorski, wygląda trochę trawkowo, kwitnie w maju na różowo lub biało jest niziutki i taki pasek szer. ok 20 cm by Ci zajął a trochę te deski by przysłonił, jak Cię irytują. Ja go ostatnio kupiłam i właśnie w tej chwili sobie o Twoim deskowym problemie pomyślałam.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
ren133 15:56, 05 maj 2016


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Iwk4 napisał(a)

No mi też cisy jakoś u mnie nie pasują
Renia, gdzie o AM poczytać mogę, bo mi umknęło? Stipy mogę mieć za mało w tym roku
Myślałam o seslerii. Tylko jaką?


Sesleria będzie fajna chyba Edytka tak ma?
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
olga80 19:31, 05 maj 2016


Dołączył: 11 sie 2015
Posty: 5523
Iwonka chętnie się podzielę skalnicą jak chcesz
Tak podoba mi się Twoje rajskie jabłuszko,że dziś nabyłam małą sadzonkę
____________________
Teresa Moje małe królestwo
ryska 20:11, 05 maj 2016


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11603
Świetne skrzynie i ogólnie wiosnę masz w ogródku cudowną. Pozdrawiam serdecznie
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Iwk4 23:00, 05 maj 2016


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
AnnaCh napisał(a)
Iwona, metamorfoza ogromna

Aniu, troszkę teraz potrwa, zanim wszystko będzie, jak należy. Upierałam się, by ten zakątek w tym roku zrobić, bo takie widoki mam z okna. Nie mogłam patrzeć na ten kawałek. Za chwilę będą tam kwitnąc byliny. Zaczyna już smagliczka skalna i drzewka owocowe: grusze i śliwy

____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 23:05, 05 maj 2016


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Luki napisał(a)
Majowe relacje nadrobione, wyszło bardzo elegancko, a skrzyń zazdraszczam bo ja się w tym roku nie wyrobiłem czasowo. Lecę dalej bo spać trzeba, a zaległości na forum mieć nie lubię

A ja mam tyły na forum i nie wiem, jak nadrobić.
Za skrzynki dziękuję, na ciebie też przyjdzie kolej
Ja miałam łatwiej, bo zleciłam e-Mowi. Ty Łuki musisz sam

Dziś przyszłam z pracy, to najpierw usiadłam sobie na tarasie w słońcu i wygrzewałam się. Nic nie było ważne, tylko słoneczko, ciepełko i odpoczynek. Dziecko mnie wybudziło, bo chciało obiad
Muszę sobie sprawić leżak Było cudownie.

Tylko czemu noce są takie zimne?
25 stopni różnicy w ciągu doby - to szok dla roślin ...
____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 23:10, 05 maj 2016


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
bacowa napisał(a)

Rozplenice u mnie wszystkie wystartowały, wszystkie trawy mam wybudzone z wyjątkiem wariegatusa.

Ewa, widziałam rano fotki. No, możesz się cieszyć.
U mnie barony wreszcie ruszają. Dobre i to
Molinia i trzcinnik mnie cieszy.

Ewa, pokażesz swoje żółte tulipany? Ciekawa jestem, co to za odmiana o wielkich kwiatach
____________________
Ogródek Iwony II
tulucy 23:11, 05 maj 2016


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
Wierzę na słowo, że pokazałaś dwa zdjęcia tego samego miejsca zmiana niesamowita i efekt super. A jak się zazieleni będzie świetnie
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies