Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Iwony II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Iwony II

Mirka 18:52, 06 maj 2016


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Iwk4 napisał(a)

Ewa, robi się kolorowo
Lubię ten czas soczystej zieleni i wiosennych kolorów roślin budzących się do życia. Codziennie coś nowego zaskakuje.
Tawułą bardziej biała.

Natomiast druga tawuła raczej nie będzie kwitła. Kwiatki w stadium pąka zmroziło i się nie rozwiną ...
Iwonko kiedy tniesz talułę?
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Flower1 19:02, 06 maj 2016


Dołączył: 12 kwi 2015
Posty: 2278
Iwk4 napisał(a)

Berberysy są fajne. kupiłam je trochę przez przypadek. Dostałam talon w prezencie do jednej szkółki i akurat nie mieli wielkiego wyboru. Ale były te berberysy...
Magda, mam tulipany drugi sezon. Cebulki po wykopaniu były dorodne. Wszystkie tulipanki kwitną I się rozmnożyły. Jest ich więcej
To prinses irene i american dream.

mamusiu jakie cudo )zapisałam sobie ..
____________________
Magda- Wyczaruję ogród*** Wizytówka
szemusia 22:00, 06 maj 2016


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 3505
Iwonko, a znasz nazwę tej białej tawuły? Mam ją już baaardzo długo, znam jako tawuła i tyle...
Też lubię jej wiosenne kwiaty, choć już później mnie nie zachwyca

Ja na forum już dawno przestałam byc na bieżąco Ubolewam nad tym faktem, ale cóż, są sprawy ważne i ważniejsze... Ale zawsze z ogromną radością wracam

Pozdrawiam, znów mamy weekend
____________________
Beata - Prawie jak ogród;)
Kasya 22:06, 06 maj 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41892
Iwk4 napisał(a)



Łuki, baaaaaaaaaaaaaaardzo dziękuję



takie tulipanki to ja bym chciala...
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Iwk4 23:35, 06 maj 2016


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Mirka napisał(a)
Iwonko kiedy tniesz tawułę?

Mirko, rok temu przycięłam ją po raz pierwszy. Po przekwitnięciu. Zrobiłam z niej bardziej zwartą kulkę i chyba jej to służy
____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 23:35, 06 maj 2016


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Kasya napisał(a)



takie tulipanki to ja bym chciala...

Rok temu kupiłam je w Janinie. warto było
____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 23:40, 06 maj 2016


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
szemusia napisał(a)
Iwonko, a znasz nazwę tej białej tawuły? Mam ją już baaardzo długo, znam jako tawuła i tyle...
Też lubię jej wiosenne kwiaty, choć już później mnie nie zachwyca

Ja na forum już dawno przestałam byc na bieżąco Ubolewam nad tym faktem, ale cóż, są sprawy ważne i ważniejsze... Ale zawsze z ogromną radością wracam

Pozdrawiam, znów mamy weekend

Beatko, też kupowałam jako tawuła wczesna ...
Bez nazwy
Po kwitnięciu ją przycinam w kulkę. Zasłania u mnie gołe nogi cyprysa

Masz rację, ze nie da się na forum być ciągle...
Zaczynam sobie wypracowywać chwile, kiedy tu mogę być, ale i tak za mało czasu jest na buszowanie po wątkach ...

U mnie weekend w pracy wyjątkowo. W niedzielę mamy imprezę środowiskową: Biegi uliczne i będę na Stadionie pomagać ...
Jak co roku ...
____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 23:44, 06 maj 2016


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Dziś dostałam korę z tartaku. Nie za darmo, ale warto było... niestety nie jest przekompostowana, podobnie, jak ta workowana ...
Jutro wypielę kilka rabatek i się zastanawiam, czy wysypać taką korą, bo świeża kora pobiera azot ... może ją gnojówką rozcieńczoną podlać ? przyspieszy rozkład?
____________________
Ogródek Iwony II
Edyta10 01:56, 07 maj 2016


Dołączył: 30 kwi 2013
Posty: 1277
pooglądałam Twoją piękną, kolorową wiosenkę, tawułę masz ładną, śliczne ma kwiatuchy, tulipanki Princess Irene też mam, ładne są, chyba dokupię
____________________
Ogródek nad jeziorem
anna_t 09:36, 07 maj 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
Iwk4 napisał(a)
Dziś dostałam korę z tartaku. Nie za darmo, ale warto było... niestety nie jest przekompostowana, podobnie, jak ta workowana ...
Jutro wypielę kilka rabatek i się zastanawiam, czy wysypać taką korą, bo świeża kora pobiera azot ... może ją gnojówką rozcieńczoną podlać ? przyspieszy rozkład?

ja tą co kupiłam to też nie przekompostowana ale zauważyłam ze wszyscy tutaj tak robia i roślinki zyją
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies