Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja glebo terapia

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja glebo terapia

Zana 18:47, 08 maj 2017


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
kerii napisał(a)
Super drugi dzień bez deszczu ) eM się na trawę zawziął i kosi a ja z aparatem łapie tulipany



A takiego to chyba jeszcze nie widziałam. Świetny jest
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
kerii 19:25, 08 maj 2017


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 2185
Zana napisał(a)
Niesamowita historia z tą magnolią, piękna jest. Pomyłki tulipanowe to chyba normalka, ale i tak zawsze cieszą. Strasznie jestem ciekawa tego szpaleru hortensji w tym roku. Hosty to już masz giganty przy moich.


Wiesz że ja też jestem ciekawa tego szpaleru nie mogę się już doczekać chodzę zaglądam podglądam na razie tulipany są a hortensje puszczają dość nieśmiało, jedna chyba w ogóle zdechła ale czekam cierpliwie może się jeszcze zabierze

A magnolię to dopiero dziś zobaczyłam myślę że tą odnogę wypuściła w miejscu nad szczepieniem tylko ciekawe że dopiero teraz po tylu latach.

A tulipanek to sama nie wiem skąd taki to była mieszanka różnych kolorów
____________________
Jola Moja glebo terapia
kerii 19:30, 08 maj 2017


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 2185
Potrzebuję porady, posiałam stipę pierwszy raz i nawet wzeszła jest już taka



i nie bardzo wiem co dalej mam z nią zrobić, przepikować? ale po ile ździebełek do doniczki po jednym czy więcej?
Podobny dylemat mam z lawendą też nie wiem po ile dać do doniczki żeby się ładne krzaczki zrobiły
____________________
Jola Moja glebo terapia
Nowalijka 20:46, 08 maj 2017


Dołączył: 22 lis 2016
Posty: 2725
Pięknie w Twoim ogródku. Magnolia wymiata. Tulipany dorodne. Co wyrosło z tajemniczych tulipanów? I jak dla mnie najsłodsze zdjęcie to to z psinką.
Hosty tez pięknie rosną. U mnie z ziemi dopiero kiełki wystawiają.
____________________
Ela Ogrodowe szaleństwo , wizytówka
kerii 21:17, 08 maj 2017


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 2185
Tajemnicze zrobiły się ciemno czerwone
____________________
Jola Moja glebo terapia
Zana 22:38, 08 maj 2017


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Dziewczyny stipę pikują, po kilka.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Magleska 22:42, 08 maj 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 19136
Przeczytałam cały wątek psiaki cudowne ,pomiziaj ode mnie ,ogródek sielski , ciekawa jestem hortków ,będę na bieżąco
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
kerii 22:42, 08 maj 2017


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 2185
Dzięki Aniu mam nadzieję że się rozrośnie bo jak na razie to jakoś tak cienko wygląda
____________________
Jola Moja glebo terapia
kerii 22:45, 08 maj 2017


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 2185
Magleska napisał(a)
Przeczytałam cały wątek psiaki cudowne ,pomiziaj ode mnie ,ogródek sielski , ciekawa jestem hortków ,będę na bieżąco


Zapraszam zapraszam
____________________
Jola Moja glebo terapia
wrobelki 23:49, 08 maj 2017


Dołączył: 02 maj 2016
Posty: 1134
Chyba będę się w przyszłym roku bawić w nasionka pięknie Ci stipa wzeszła. Lawenda się u mnie sama zasiała w ogrodzie i bardzo fajne żywotne sadzoneczki będę na skalniaki sadzić. Zdecydowanie z takimi będzie łatwiej U mnie też czerwone niespodzianki są Synek mój je uwielbia
____________________
wrobelki Ogrodek frontowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies