Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nadmorski...

Pokaż wątki Pokaż posty

Nadmorski...

martaibartek 23:52, 29 maj 2016


Dołączył: 04 sie 2012
Posty: 1140
Super zakupy gdzie szalałaś? masz jakąś sprawdzoną szkółkę w okolicy?
____________________
uziemiona 00:13, 30 maj 2016


Dołączył: 18 wrz 2015
Posty: 393
Dużo kupuję w co Gdańsku Lipce, ale wczoraj wybrałam się za Starogard do dwóch szkółek ulubionych- we Franku i do Zagajewskich, ale nie dostałam wszystkiego.
Marto a Ty możesz coś polecić?
____________________
Joanna nadmorski
Basilikum 06:28, 30 maj 2016


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
ale fajne zakupy
pokazesz jak posadzisz?
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Zana 06:49, 30 maj 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Asiu z przyjemnością obejrzałam Twoje cudne okoliczne klimaty nadmorskie. Dylematy dziecięce, oj jak ja to dobrze znam. Mój dwunastolatek absolutnie nie znosi jeździć z nami na działkę, jest to dla niego bez mała największa kara. Tak więc też mamy ból głowy i dylematy.
Kocur fantastyczny! Wygląda na rasowego Maine Coon, chciałabym takiego mieć, ale już trzeci kot w domu to trochę za dużo.
Zakupy super zrobiłaś. Zaciekawiła mnie ta mała werbena. Owocnego sadzenia życzę i miłego dnia
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
anbu 12:04, 30 maj 2016


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Ależ super zakupasy Czekamy na fotki już posadzonych
____________________
Ania Ogród Ani :)
uziemiona 22:54, 30 maj 2016


Dołączył: 18 wrz 2015
Posty: 393
Dzięki Kochane!
Oczywiście, że pokażę, ale kiedy to nastąpi? Mam mały "dołek" ogrodowy - realizacja planu spowolniła, zielsko w ogrodzie, kłopot z zakupem traw, a tyle ich potrzebuję. No i nie mogę patrzeć na mój "trawnik" i jeszcze takie tam.

Qrcze, ale ze mnie znawca kocich ras - myślałam, że to taki mieszaniec. Właścicielka też nieświadoma, dostała go w spadku.
____________________
Joanna nadmorski
Zana 23:34, 30 maj 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Asiu, ja żadnym znawcą kocich ras nie jestem. Tak mi na tę rasę wygląda, ale pewna nie jestem, trochę uszy ma za mało spiczaste. Na żywo tego kota nigdy nie widziałam, znam tylko ze zdjęć. Zainteresowała mnie kiedyś ta odmiana, bo podobno są to koty o charakterze psa, przywiązują się do człowieka i nie mają takich typowych dla kotów fochów i chimerów.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
ag_zie 23:39, 30 maj 2016


Dołączył: 07 sie 2014
Posty: 3579
Ale duże zakupy fajne okazy. A kot to rzeczywiście na rasowego wygląda.
____________________
Pozdrawiam, Agnieszka U Agi czyli słońce i piach
uziemiona 15:58, 31 maj 2016


Dołączył: 18 wrz 2015
Posty: 393
Aniu wygoglowałam tą rasę i by się zgadzało, jeszcze podobna jest rasa kot leśny norweski, ale ten to chyba 'maniek". Och człowiek się uczy do końca życia.
Widzisz, dzięki Tobie właścicielka dowie się co ma, i ja już wiem, co to kicało.
____________________
Joanna nadmorski
uziemiona 16:00, 31 maj 2016


Dołączył: 18 wrz 2015
Posty: 393
Aga jakoś w tym roku to zakupy mikre, ale jeszcze się rozkręcę!
____________________
Joanna nadmorski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies