Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Magleska 21:48, 05 kwi 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18741
kanciki -żyleta
piękna rzeczka krokusowa
świdośliwa też mi się marzy .....tylko nie mam pomysłu ,gdzie by ją dać
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
inka74 21:55, 05 kwi 2018


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Kasiu dotarłam w całości z potworem od ciebie. Dziewczyny ten drobny bluszczyk okazał się okazem większym niż ja. Bardzo ładne ma listki. Jeszcze raz całusy i widzimy się za tydzień.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Annak 22:35, 05 kwi 2018


Dołączył: 17 sie 2017
Posty: 967
Kusicie tymi rzeczkami krokusowymi Pięknie wyglądają
____________________
Ania Mała działka_wielkie nadzieje
Anitka 10:10, 06 kwi 2018


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
Podziwiałam krokusowe poletka, a u ciebie dla odmiany krokusową rzeczkę. U mnie tylko krokusowe kępki Kanciki wymiatają. I pomyśleć, że zrobiłaś je razem z arbuzkiem Mi takie arbuzki zawsze jakieś nadprzyrodzone siły dodawały, no i dodatkowe kilogramy. Im większy ty większy miałam power do pracy.
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Kasia_CS 10:42, 06 kwi 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Magleska napisał(a)
kanciki -żyleta
piękna rzeczka krokusowa
świdośliwa też mi się marzy .....tylko nie mam pomysłu ,gdzie by ją dać


Dziewczyny podpowiadały, ze jak najdalej od płytek, tynków, chodników ponoć owoce bardzo brudzą. I tylko tyle mogę Ci podpowiedzieć, hihi
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 10:44, 06 kwi 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
inka74 napisał(a)
Kasiu dotarłam w całości z potworem od ciebie. Dziewczyny ten drobny bluszczyk okazał się okazem większym niż ja. Bardzo ładne ma listki. Jeszcze raz całusy i widzimy się za tydzień.


No to uff, ale dziecko też się zmieściło, więc trsgedii nie było z zapakowaniem haha!Pewnie trzeba będzie mocno poskracać pędy, bo nie wiem, na ile korzenie wyrobią - pewnie trochę przy wykopywaniu go jednak ucierpiały. ALe to sama wiesz, bo ogród dla Ciebie nie pierwszyzna

Cmoki!
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 10:46, 06 kwi 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Annak napisał(a)
Kusicie tymi rzeczkami krokusowymi Pięknie wyglądają


Jesień należy do Ciebie Zresztą z krokusami jest o tyle fajnie, ze się mnożą, więc z roku na rok będzie piękniej
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 10:49, 06 kwi 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Anitka napisał(a)
Podziwiałam krokusowe poletka, a u ciebie dla odmiany krokusową rzeczkę. U mnie tylko krokusowe kępki Kanciki wymiatają. I pomyśleć, że zrobiłaś je razem z arbuzkiem Mi takie arbuzki zawsze jakieś nadprzyrodzone siły dodawały, no i dodatkowe kilogramy. Im większy ty większy miałam power do pracy.


Kępki niedługo przerodzą się w kępiszcza Kanciki z arbuzkiem to akurat najmniejszy problem, bo najpierw na stojąco z tym półksiężycowym nożem na długim trzonku, a potem czyszczenie to juz sobie klęcze na kartonie

Cała reszta jednak chyba mnie przerośnie - kopanie, przesadzanie chyba nie dla mnie W poprzedniej ciąży mega, ale ta daje trochę w kosc jednak Dzisiaj z kolei czuje, że coś mnie bierze i ból serca ogromny, bo się rwę, żeby cos porobić...
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Anitka 11:28, 06 kwi 2018


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
Kasia_CS napisał(a)


Kępki niedługo przerodzą się w kępiszcza Kanciki z arbuzkiem to akurat najmniejszy problem, bo najpierw na stojąco z tym półksiężycowym nożem na długim trzonku, a potem czyszczenie to juz sobie klęcze na kartonie

Cała reszta jednak chyba mnie przerośnie - kopanie, przesadzanie chyba nie dla mnie W poprzedniej ciąży mega, ale ta daje trochę w kosc jednak Dzisiaj z kolei czuje, że coś mnie bierze i ból serca ogromny, bo się rwę, żeby cos porobić...

Dzisiaj to sobie odpocznij, bo jeśli pogoda u was taka jak u nas, to ja nawet do domu po krótkim obchodzie ogródka do domu uciekłam, a arbuzka nie mam.
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
anbu 12:17, 06 kwi 2018


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Kasia_CS napisał(a)


Zresztą z krokusami jest o tyle fajnie, ze się mnożą, więc z roku na rok będzie piękniej


I to jest wiadomość dnia! Tym bardzie je posadzę na jesień
____________________
Ania Ogród Ani :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies