Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wymarzony sielankowy ogród.....

Pokaż wątki Pokaż posty

Wymarzony sielankowy ogród.....

MartaCho 08:45, 17 kwi 2024

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2168
Monia81 napisał(a)


Martuś dziękuję, ja uwielbiam tą budzącą się zieleń, a kolorki to taki dodatek
tutaj klonik ładnie teraz daje po oczach, ale niesamowity jest a tulipankami to tak się za bardzo nie nacieszyłam, ale wszyscy chyba tak mamy...



Masz rację- ta zieleń wiosną jest najpiękniejsza, taka soczysta i wytęskniona . W połączeniu z zupełnie niepasującym do zielonego błękitem nieba, to już mistrzostwo świata!
U mnie też już po tulipanach, szafirki już do wycięcia praktycznie się nadają, a przecież sadziłam kiedyś z myślą, żeby ładnie na majową komunię dziecka przed domem kwitły.

Gratuluję serdecznie zdanego egzaminu! Co to za jeden był?
____________________
Marta Ogród zacząć czas
Margo2 12:15, 17 kwi 2024


Dołączył: 04 mar 2012
Posty: 790
A ja jeszcze cieszę się tulipanami, chociaż nie wiem co z nich zostanie po przymrozkach.
Przepiękne masz widoki. Uwielbiam takie meandrujące rabaty. Trzeba wejść dalej, żeby zobaczyć więcej.
____________________
Gosia Margo2 Ogródek Gosi
Monia81 21:59, 17 kwi 2024


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8010
Helen napisał(a)
Ależ bajkowy widoczek


Helen dziękuję

Gruszka_na_wierzbie napisał(a)

U mnie sytuacja jest podobna. Dzisiaj zakwitły już orliki. Piwonie pokazują kolorek.

Zmyliły mnie te tulipki, bo na zdjęciu rosły kępkowo; podobnie do narcyzów.
Cieszę się, że kurs zakończony i egzamin zdany. Gratuluję!


Haniu u mnie stan orlików podobny, kwitną. Dziękuję

Agatorek napisał(a)
Monia, soczystość aż bije po oczach , już nie mogę się doczekać, jak zobaczę ogród na żywo ❤️


Już też nie mogę się doczekać
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Monia81 22:03, 17 kwi 2024


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8010
Magleska napisał(a)
Monia
zrehabilitowałaś się
chociaż i tak poproszę więcej warzywnika -wiesz ,żem zafiksowana na tym punkcie

strasznie mi się podoba ten owocowy zakątek z tymi pasami
i żółta rabata z nutą niebieskości mistrzostwo świata

Buziaki



Madzia jak tylko będzie się mi chciało wyjść z domu, to nastrzelam fotek, ale przy kominku jakoś lepiej mi teraz siedzieć niż wyjść na ogród, chociaż dzisiaj przykrywaliśmy truskawki, bo coś obawę mam przed przymrozkami...

____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Monia81 22:04, 17 kwi 2024


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8010
MartaCho napisał(a)


Masz rację- ta zieleń wiosną jest najpiękniejsza, taka soczysta i wytęskniona . W połączeniu z zupełnie niepasującym do zielonego błękitem nieba, to już mistrzostwo świata!
U mnie też już po tulipanach, szafirki już do wycięcia praktycznie się nadają, a przecież sadziłam kiedyś z myślą, żeby ładnie na majową komunię dziecka przed domem kwitły.

Gratuluję serdecznie zdanego egzaminu! Co to za jeden był?


Dziękuję kadry i płace, takie przypomnienie po wielu latach
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Monia81 22:04, 17 kwi 2024


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8010
Margo2 napisał(a)
A ja jeszcze cieszę się tulipanami, chociaż nie wiem co z nich zostanie po przymrozkach.
Przepiękne masz widoki. Uwielbiam takie meandrujące rabaty. Trzeba wejść dalej, żeby zobaczyć więcej.


Gosia zapraszam na żywo

____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Ewa777 09:53, 18 kwi 2024


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18430
Gratuluję zdanego egzaminu
U Ciebie tempo rozwoju roślin jest ekspresowe. U mnie wszystko dużo wolniej się rozkręca. Niesamowite są te różnice. U Ciebie przekwitają te kwiaty, które u mnie dopiero mają pąki.
U nas też się bardzo ochłodziło. Wczoraj wyszłam zrobić kilka zdjęć i z powodu zimna nie było to przyjemne.
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
anabuko1 18:49, 18 kwi 2024


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23540
Monia81 napisał(a)


Owocowe dają czadu, zapylacze miały co robić, dzisiaj zimno, aż wieje nieprzyjemnie...


Monia u ciebie każdy zakątek już jest cudny.
Z wielką przyjemnością je podziwia.
Piękne wszystkie te przestrzenne kadry.
A wcześniej te kwitnące kolumnowe, to amonogawy ?
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
mirkaka 19:29, 18 kwi 2024


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9554
Monia81 napisał(a)


Iwonko buziaczki bardzo szybko niestety ten widoczek zniknął, tak ekspresowe tempo jest w tym roku, że nie nadążam...




A ja podziwiam te widoczki
Bardzo szybka ta wiosna w tym roku, aż mnie to trochę przeraża, u nas teraz spore oziębienie, nawet mnie ono cieszy
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Monia81 12:34, 21 kwi 2024


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8010
Ewa777 napisał(a)
Gratuluję zdanego egzaminu
U Ciebie tempo rozwoju roślin jest ekspresowe. U mnie wszystko dużo wolniej się rozkręca. Niesamowite są te różnice. U Ciebie przekwitają te kwiaty, które u mnie dopiero mają pąki.
U nas też się bardzo ochłodziło. Wczoraj wyszłam zrobić kilka zdjęć i z powodu zimna nie było to przyjemne.


Ewuś dziękuję tempo zostało wstrzymane tym ochłodzeniem, przymrozek też był... oberwały magnolie, hosty, paprocie, milin, klon strzępiastokory, buczki pozwijały listeczki, winogrona puszczały i też dostały. Zobaczymy jak te chłody odejdą...

anabuko1 napisał(a)

Monia u ciebie każdy zakątek już jest cudny.
Z wielką przyjemnością je podziwia.
Piękne wszystkie te przestrzenne kadry.
A wcześniej te kwitnące kolumnowe, to amonogawy ?


Tak Aniu, to amonagawy, jeszcze kwitną


mirkaka napisał(a)


A ja podziwiam te widoczki
Bardzo szybka ta wiosna w tym roku, aż mnie to trochę przeraża, u nas teraz spore oziębienie, nawet mnie ono cieszy


U nas pogodowo podobnie, a przez to oziębienie to do ogrodu się nie chciało wychodzić, tylko w domku przy kominku się siedzi
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies