Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Agam

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Agam

Jagodaa 13:18, 23 cze 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
O rany, to fatalnie... pal licho ambicje (Ty lepiej nic nie przesadzaj teraz ), gorsza ta kontuzja.... szybkiego powrotu do zdrowia dla eMa! Nawet te 37km, jak dla mnie, to zupełnie awykonalny dystans :S
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
agam 13:20, 23 cze 2014


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
bozaj napisał(a)
wpadłam przypadkowo i daje do ulubionych, jestem pod wielkim wrażeniem, wszystko dokładnie przemyślane rabaty jak spod brzytwy, pełen szacun, czekam na więcej


Cieszę się . Pokazywać nie mam co na razie, rabaty albo nie skończone albo łyse. Jak limki zakwitną to będę pstrykać. Trochę się zmieniło patrząc na zdjęcia z pierwszych stron i pewnie dalej będzie . Ogrodowisko nie daje szans na żadne przestoje.
____________________
Aga i Ogródek Agam
agam 13:24, 23 cze 2014


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
Jagodaa napisał(a)
O rany, to fatalnie... pal licho ambicje (Ty lepiej nic nie przesadzaj teraz ), gorsza ta kontuzja.... szybkiego powrotu do zdrowia dla eMa! Nawet te 37km, jak dla mnie, to zupełnie awykonalny dystans :S


Powiem Ci że ta kostka to pal sześć, ale cała reszta, męska duma... Sobota i niedziela była dość cicha . A te skręcone kostki to chleb powszedni u niego, a mówi się że sport to zdrowie ... .
____________________
Aga i Ogródek Agam
Hogata 13:25, 23 cze 2014


Dołączył: 03 sie 2012
Posty: 1985
Ambrowca kupiłaś?

PS. Jak dla mnie 37 km to jest i tak wielki. A jeszcze ty biegasz... podziwiam
____________________
Agata Zielona odskocznia , Projekt
agam 13:32, 23 cze 2014


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
Hogata napisał(a)
Ambrowca kupiłaś?

PS. Jak dla mnie 37 km to jest i tak wielki. A jeszcze ty biegasz... podziwiam


Ambrowca nie kupiłam bo stwierdziłam że kolumnowy odpada. Dam go w róg działki, musi być duży.

Biegałam, ale tak dla zbicia wagi i trochę się wkręciłam. Potem przestałam bo zajechałam się na jednej imprezie biegowej i miałam wstręt . Teraz znowu naoglądałam się tych wszystkich szczęśliwców co pokonali "rzeźnika" i też tak chcę. Mam zamiar znowu zacząć, ale potrzebuję porządnego kopa . Jednego już dostałam oglądając Was u Ani . Same laseczki.
____________________
Aga i Ogródek Agam
malgoska 14:00, 23 cze 2014


Dołączył: 11 cze 2012
Posty: 82
Aga z tego co trochę tylko podpatrzyłam to u Ciebie kroi się cudny ogród w sumie już jest dokładnie pooglądam wieczorem

Czytałam o nieszczęściach zdrowotno - sportowych, ach wiem coś o tym bo mój eM to siatkarz i w zeszłym roku skręcił staw skokowy siedział w domu pół roku, nie grał i marudził . Ja wczoraj poszłam pobiegać bo zdołowana po przymiarkach kostiumów kąpielowych nabrałam takiej chęci... no cóż dwa kilometry ledwo przeżyłam ale mam postanowienie codziennie przez trzy tygodnie hahahhaa...

Buksiki masz piękne, zieloniutkie jeszcze raz dzięki za namiar.

____________________
ogrodniczek petliczek
agam 14:04, 23 cze 2014


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
malgoska napisał(a)
Aga z tego co trochę tylko podpatrzyłam to u Ciebie kroi się cudny ogród w sumie już jest dokładnie pooglądam wieczorem

Czytałam o nieszczęściach zdrowotno - sportowych, ach wiem coś o tym bo mój eM to siatkarz i w zeszłym roku skręcił staw skokowy siedział w domu pół roku, nie grał i marudził . Ja wczoraj poszłam pobiegać bo zdołowana po przymiarkach kostiumów kąpielowych nabrałam takiej chęci... no cóż dwa kilometry ledwo przeżyłam ale mam postanowienie codziennie przez trzy tygodnie hahahhaa...

Buksiki masz piękne, zieloniutkie jeszcze raz dzięki za namiar.



Mój eM to były siatkarz , więc witaj w klubie. Wiem doskonale przez co przechodziłaś ... No ja więcej niż dwa dzisiaj też nie zrobię , ale najważniejsza jest systematyczność i rezultaty będą widoczne.
____________________
Aga i Ogródek Agam
malgoska 14:08, 23 cze 2014


Dołączył: 11 cze 2012
Posty: 82
Aga mój tez były hahahaa... ale czasami wydaje mu się że jeszcze nie
Buziam
____________________
ogrodniczek petliczek
agam 14:26, 23 cze 2014


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
malgoska napisał(a)
Aga mój tez były hahahaa... ale czasami wydaje mu się że jeszcze nie
Buziam


Mój jakieś dwa lata temu spasował, ale przerzucił się na bieganie .
____________________
Aga i Ogródek Agam
ewakatowice 15:14, 23 cze 2014


Dołączył: 17 sty 2014
Posty: 8936
Pięknie u Ciebie,
____________________
Ewa - miejsko&sielsko
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies