Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pokażę nasz ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Pokażę nasz ogród

asica 16:23, 14 kwi 2014


Dołączył: 19 cze 2011
Posty: 3832
Tak Aga, sośnica. Właśnie zbieram się ją podwiązać, bo wiatr ją tak wytargał, że zaraz w poprzek będzie rosła To nasze oczko w głowie.
____________________
Asia Wizytówka ; Pokażę nasz ogród ; Wydzielenie warzywniaka; Wizytówka- warzywniak
margi 19:46, 14 kwi 2014


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 1143
No Asia prace poszły do przodu,z hortkami zrobiłam identycznie jak piszesz w doniczkach do dołka i podlewanie.Buksiki z tamtego roku przyjęły się w 80%
____________________
gosia - Trzeba zacząć wszystko od początku***Same wątpliwości
asica 21:08, 14 kwi 2014


Dołączył: 19 cze 2011
Posty: 3832
Nie wiedziałam Gosia, że bawisz się w sadzonkowanie, mogłam przygotować Ci na rozmnożenie hortesji (vanilli i incrediball - bo limelight wiem, że masz).
____________________
Asia Wizytówka ; Pokażę nasz ogród ; Wydzielenie warzywniaka; Wizytówka- warzywniak
wietrzyk 00:04, 15 kwi 2014


Dołączył: 07 lip 2013
Posty: 1774
Cześć Asia
Nie chce mi się wierzyć, że to świeże fotki. Trawnik w takiej kondycji... po zimie... Rewelacja!
A psina jak mądrze patrzy
____________________
Joanna ogród w Puszczykowie
vagnieszka 11:08, 15 kwi 2014


Dołączył: 06 lut 2014
Posty: 265
asica napisał(a)
Tak Aga, sośnica. Właśnie zbieram się ją podwiązać, bo wiatr ją tak wytargał, że zaraz w poprzek będzie rosła To nasze oczko w głowie.


..bo strasznie mi się sośnica podoba. Bardzo bym chciała ją mieć u siebie, tylko z tego, co czytam, podobno słabo zimuje przemarza i że trzeba ją zimować w pomieszczeniu - a u mnie z tym słabo.. Nie miałaś z nią kłopotów?

I jeszcze jedno pytanie: gdzieś w Twoim wątku czytałam kiedyś na temat Twojej pielęgnacji pomidorów. Nie wiem, która to była strona i zanim ja ją teraz znajdę....
Chodzi mi o to, że ja też sieję z nasionek w domu. Ty chyba (z tego, co kojarzę) podlewasz - jeszcze na etapie pikowania (?) jakimś specyfikiem przeciwgrzybowym (?)
Nie wiem, czy nie fantazjuję teraz... Gdybyś mogła mi podpowiedzieć, czy zanim wysadzę je do gruntu, powinnam im jeszcze coś zrobić na parapetach??
Z góry dziękuję


PS1. Zdrowych i pogodnych Świąt Ci życzę
PS2. warzywnik od Ciebie ściągnęłam śliczny jest
____________________
Agulek Mój "ogród"
asica 19:55, 15 kwi 2014


Dołączył: 19 cze 2011
Posty: 3832
Proszę bardzo:
http://www.ogrodowisko.pl/watek/773-pokaze-nasz-ogrod?page=55#post_9
Pomidory opryskuję dopiero na gruncie, zawsze gdy widzę niepokojące obiawy i po deszczach, gdy jest duża wilgoć i ciepło.
____________________
Asia Wizytówka ; Pokażę nasz ogród ; Wydzielenie warzywniaka; Wizytówka- warzywniak
tusiawka 22:53, 15 kwi 2014


Dołączył: 02 sty 2014
Posty: 1934
Asia dawno mnie u Ciebie nie byłyło ale już nadrobiłam.

Choć rabaty radzą sobie same wyglądają bardzo ładnie.
____________________
Marta Ogród pod trzema dębami
sofijka 23:37, 15 kwi 2014


Dołączył: 18 mar 2014
Posty: 115
Piękny ogród i taki wypieszczony. Gratuluję!
____________________
sofijka w ogrodzie
marta_d 11:10, 16 kwi 2014


Dołączył: 07 lut 2014
Posty: 2195
Witam przeglądałam już kilka razy Twój wątek i w końcu piszę widzę, że masz sporą ilość różaneczników, w tym roku u siebie wsadziłam 3 sztuki i mam jeszcze sporo miejsca, żeby zapewnić im towarzystwo, bardzo podoba mi się tawuła Goldflame, ogólnie lubie tawuły i podpowiedz mi proszę czy ich towarzystwo będzie dobrze pasowało do różaneczników?
____________________
marta_d - Kwiaty z ogródka Marty
asica 17:59, 16 kwi 2014


Dołączył: 19 cze 2011
Posty: 3832
tusiawka napisał(a)
Asia dawno mnie u Ciebie nie byłyło ale już nadrobiłam.

Choć rabaty radzą sobie same wyglądają bardzo ładnie.

Radzą sobie, a jakże, docięłam tylko kanty, staram się na bieżąco chwasty wyrywać. I trochę nawozu sypnęłam. Czekam na ciepło , żeby wszystko ruszyło, bo gwiżdże u nas, więc ciepła nie czuć.
____________________
Asia Wizytówka ; Pokażę nasz ogród ; Wydzielenie warzywniaka; Wizytówka- warzywniak
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies