Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Miniaturowy ogródek

Pokaż wątki Pokaż posty

Miniaturowy ogródek

Tess 12:52, 15 cze 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12098
Dobrze liczę? trzy dniówki to 3.000 zł? Ładna dniówka!
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
Mille 14:16, 15 cze 2012


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 433
Podziwiam przebieg prac i z niecierpliwością czekam na kolejne zdjęcia. Było bardzo ładnie, to teraz może być już tylko pięknie Jejku, jak ja kocham takie metamorfozy ogrodowe! Super, że dostarczacie nam tyle radości i wrażeń
Pozdrawiam serdecznie i gratuluję pięknego ogrodu!
____________________
Milena - Ogród pod starym modrzewiem
iwonaz 14:36, 15 cze 2012


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 561
GabiK napisał(a)
To bloczki vario semmelrock, o takie:

http://www.hmb.pl/Semmelrock-bloczek-Vario-25x12x6-5-cm-360-szt-pal(3,16377,16377).aspx

Ale cena nie w materiale, tylko w robociźnie. 3 dniówki trzeba zapłacić.


Myślę, że dałabym radę...to lepiej wychodzi niż robić ogrodzenie...chyba. Donice piękne!!! Szczelę sobie kiedyś takie ...jak nie z cegły to z kamienia...albo do mojego ciurkadełka?...
____________________
Iwona - Zielona.....i ogród
GabiK 14:53, 15 cze 2012

Dołączył: 04 lip 2011
Posty: 3376
Iwona, jasne, że łatwiej niż robić ogrodzenie. Dno już jest - taras jest betonowy. Trzeba tylko cztery ścianki postawić, na wysokość 60 cm.
____________________
Ogrodniczka in spe - Miniaturowy ogródek
iwonaz 14:56, 15 cze 2012


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 561
Powoli wymurujesz sama...daj sobie czas
____________________
Iwona - Zielona.....i ogród
zbigniew_gazda 15:04, 15 cze 2012


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11181
Ale się facet ceni no no. 3 patyki za dniówkę. Niech szuka innego jelenia.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
Konstancja30 15:18, 15 cze 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
GabiK napisał(a)
To bloczki vario semmelrock, o takie:

http://www.hmb.pl/Semmelrock-bloczek-Vario-25x12x6-5-cm-360-szt-pal(3,16377,16377).aspx

Ale cena nie w materiale, tylko w robociźnie. 3 dniówki trzeba zapłacić.


Gabi wymurujesz sama ... ja kilka lat temu kupiłam stół na allegro bo mnie kształt oczarował ... jak przyjechał to myślałam, że jednego z nich stracę bo małż jak zobaczył dziury po "tambylcach" to się zaparł, że mu dach gadzina zeżre i zakazał wnosić do domu ... gadzinę domniemaną wytrułam ... stół wnosłam i sama musiałam sobie powiedzieć ... "ohyda" bo był upaćkany na czarno ... zawezwałam pana od renowacji ... rzucił cenę z kosmosu ... relacja: stół nabyłam za 600zł - renowacja 6000 zł ... w ciągu 2 latach nauczyłam się renowacji na pewno mniej niż fachowo ale stół wygląda jak chciałam ... ... ten bloczek piękny ... nie dawałabym pomiędzy grubej spoiny ... zapewne i Ty i małż studia macie na sumieniu to kilku cegiełek nie postawicie ...


no a jak nie to małż mój od poniedziałku będzie musiał umieć bo chcę murek ze starej cegły ... jak mu wyjdzie (a też debiutuje w roli murarza ...) to machniemy ))) ... z donic nie rezygnuj bo bloczek przepiękny
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
zbigniew_gazda 16:12, 15 cze 2012


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11181
Tak jest Iza ma rację. Potrzebne tylko : bloczki , poziomica , szlifierka kątowa , tarcza diamentowa (cięcie bloczków), worek cementu, troszkę piasku , woda , kielnia , metrówka , piwo i kawa. I to wsio.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
GabiK 16:22, 15 cze 2012

Dołączył: 04 lip 2011
Posty: 3376
To kto chętny na murarską wizytę? Jarek niestety nie ma takich kolegów "do roboty", a chociaż we dwójkę raźniej.
Może Anuli M. się skusi? On zaprawiony we własnoręcznych remontach.
____________________
Ogrodniczka in spe - Miniaturowy ogródek
Gardenarium 16:23, 15 cze 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Ja odnośnie donic. witajcie kochani dziś

Otóż sama Gabrysi odradziłam, bo skoro kiedyś zmieni płyty na tarasie to po co teraz inwestowac w takie ceny, za to będzie miała ścianę wodną z polerowanej stali, a donice drewniane przetarte na biało będą świetnie wyglądały.

Już skończone, pozmywane, podlane, ale taras został w rozgradiaszu niestety, ale to z powodu donic.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies