Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » O....!

Pokaż wątki Pokaż posty

O....!

Karol99 20:16, 20 lis 2015


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
Cofnąłem się jakieś 10 stron do tyłu i same piękne fotki. Uwielbiam oglądać Twój ogród. Bardzo spodobała mi się obwódka bukszpanowa na tarasie i te sosny, śliczne są..
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
sylwia_slomc... 22:20, 20 lis 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81977
marzena napisał(a)
pozdrawiam odwiedzające/cych

dla Tamaryszka - podziwiam Twój niezwykle interesujący blog
a co do pytań...
na słupie jest winobluszcz trójklapowy ( na domu też), owszem, przemarzał i dlatego kolejne winobluszcze trójklapowe przy słupie ( pierwsze wymarzły) okryłam dobrze na zimę, ale obecnie po kilku latach nie muszę tego robić...
hortensje też okrywałam na początku, ale teraz zrezygnowałam, robię tylko kopczyki... u mnie to nie góry, raczej pogórze

u mnie w tej chwili jest raczej beznadziejnie, szaro-buro ...i pełno roboty - mam z pewnością warstwę ok 10 cm liści w cz. parkowej, próbuję je usuwać/grabić i wywozić na kompostowniki - mam ich 5 dopóki ich nie wywiozę bez sensu jest grabienie ich z trawnika...

tu widać obecną granicę między w miarę wygrabionymi miejscami a warstwą liści...https://www.przydomu.pl/?utm_source=ogrodowisko&utm_medium=baner&utm_content=ogolny&utm_campaign=wrzesien_2015_ogrodowisko_display



makata z liśćmi i nadal liście na trawie...


trochę barw...



Ja docelowo na samej górze też planuję część parkowo leśną i mam zamiar zostawiać tam wtedy liście pod drzewami na naturalną ściółkę tylko z polany przed szałasem będę grabić.....ale najpierw trzeba go sklecić....drzewo już dojechało......może do wiosny się uda
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
hanka_andrus 22:41, 20 lis 2015


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Uda się, uda. Jak już drewno dojechało, to trzeba użyć by nie zamokło.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Milka 06:29, 21 lis 2015


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Marzenko pieknie, pamietam, ze 4 lata temu o tej porze, to juz mialas bialo, klimat coraz cieplejszy u ciebie
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
mira 15:01, 21 lis 2015


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Te zdjęcia Tatr to coś niesamowitego! szok ale masz w ogrodzie teatr , pięknie.
A liści zazdroszczę jak pomyślę jaki cudny kompost zrobisz - wiem ile to pracy ale to lubisz

pozdrawiam
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
marzena 17:20, 26 lis 2015


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
witam miło a szczególnie Bogusię, Katkak, Hanię, Karola, Sylwię, Milkę, i Mirę

Mira, no tak, kompostu liściowego będę miała mnostwo...tylko rzeczywiście najpierw tzreba to wszystko zwieźć...no, masakra z tym

Katkak, mam z wymienionych przez Ciebie tylko The Fairy ( różowe), pokazuję je w moim kółku francuskim z lipca tego roku...w pozostałych kwartałach inne okrywowe ( trawnik trochę wysuszony...susza)




obecnie jest aura zupełnie nieciekawa, przestałam robić fotki i tak myślę, ze chwilowo zrobię sobie ...jesienny urlop...

pozdrawiam serdecznie wszystkich
____________________
marzena O....!
Rumianka 10:10, 27 lis 2015


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10267
Z gratulacjami na 500 stronkę będę chyba pierwsza???...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
07_Rene 10:16, 27 lis 2015


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5269
Jesienny urlop - ja tez ostatnio sobie zrobiłam
U mnie liście w worach, ale jeszcze nie zwiezione na swoje miejsce. Lenia mam
____________________
Renata Buszując w zbożu i kukurydzy
hanka_andrus 10:38, 27 lis 2015


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Marzenko, za chwilę kolejna stówka! Serdeczności masa ode mnie i na kolejne setki się zapisuję!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
kamila66 10:55, 27 lis 2015


Dołączył: 03 wrz 2015
Posty: 5539
marzena napisał(a)
witam miło a szczególnie Bogusię, Katkak, Hanię, Karola, Sylwię, Milkę, i Mirę

Mira, no tak, kompostu liściowego będę miała mnostwo...tylko rzeczywiście najpierw tzreba to wszystko zwieźć...no, masakra z tym

Katkak, mam z wymienionych przez Ciebie tylko The Fairy ( różowe), pokazuję je w moim kółku francuskim z lipca tego roku...w pozostałych kwartałach inne okrywowe ( trawnik trochę wysuszony...susza)




obecnie jest aura zupełnie nieciekawa, przestałam robić fotki i tak myślę, ze chwilowo zrobię sobie ...jesienny urlop...

pozdrawiam serdecznie wszystkich



Uczta dla oczu pięknie
Gratuluję 500
____________________
Kamila-W oflisowym ogrodzie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies