Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » O....!

Pokaż wątki Pokaż posty

O....!

kamila66 10:55, 27 lis 2015


Dołączył: 03 wrz 2015
Posty: 5539
marzena napisał(a)
witam miło a szczególnie Bogusię, Katkak, Hanię, Karola, Sylwię, Milkę, i Mirę

Mira, no tak, kompostu liściowego będę miała mnostwo...tylko rzeczywiście najpierw tzreba to wszystko zwieźć...no, masakra z tym

Katkak, mam z wymienionych przez Ciebie tylko The Fairy ( różowe), pokazuję je w moim kółku francuskim z lipca tego roku...w pozostałych kwartałach inne okrywowe ( trawnik trochę wysuszony...susza)




obecnie jest aura zupełnie nieciekawa, przestałam robić fotki i tak myślę, ze chwilowo zrobię sobie ...jesienny urlop...

pozdrawiam serdecznie wszystkich



Uczta dla oczu pięknie
Gratuluję 500
____________________
Kamila-W oflisowym ogrodzie
Gabriela 12:09, 27 lis 2015


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Podobają mi się zdjęcia z liśćmi, bardzo.
Za Twoim przykładem posadziłam winobluszcz na słupie betonowym, który na szczęście znajduje się przy ulicy, już za moim ogrodzeniem, ale go widać. Usypałam mu kopczyk, mam nadzieję że wystarczy na zimę.
____________________
Ogród w budowie nieustającej
GorAna 12:14, 27 lis 2015


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
Marzenko pozdrawiam
Cudne masz widoki
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
sylwia_slomc... 15:55, 27 lis 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81986
OOO załapałam się na 5 seteczek gratulacje
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
marzena 22:30, 06 gru 2015


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
dzięki za miłe słowa

Gabriela, życzę Ci aby winobluszcz nie przemarzł ( u mnie dopiero za drugim razem/posadzeniem się udało), ale jest duża szansa, że Ci się uda bo chyba jednak zima będzie mało mroźna...

ostatnio zaglądam trochę do Waszych ogrodów, ale nic nie piszę, bo nie mam jakoś 'weny' do tego...
natomiast pogoda pozwala nadal robić porządki w ogrodzie a jeszcze mam trochę do zrobienia...
zdjęć prawie nie robię, bo nic ciekawego nie widzę...
dzisiaj chyba pierwszy raz od tygodnia zrobiłam jakieś fotki

oto one





no i jeszcze zachód dzisiejszy z Tatrami ... wiem, że ostatnio też umieściłam zachód, ale właśnie to chyba najładniejsze obrazki które teraz często widzę u siebie...



pozdrawiam
____________________
marzena O....!
Karol99 22:43, 06 gru 2015


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
A ja gratuluję 500 strony.
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
Richie 22:49, 06 gru 2015


Dołączył: 27 lut 2011
Posty: 3351
Marzenko pogoda sprzyja zaległym pracą porządkowym i można to z przyjemnością wykorzystać. Widok na Tatry ciągle piękny i zachwyca.
____________________
Richie - Mój ogród w Tarnowie - Moja wizytówka - Ogród w Tarnowie
marzena 22:55, 06 gru 2015


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
Karol, dziękuję Tobie i innym za te gratulacje...

ale tak naprawdę to wybaczcie, nie przywiązuję zupełnie wagi do ilości stron w moim wątku...w końcu już niedługo będzie 5 lat jak jestem na ogrodowisku i nie sądzę, że 500 stron to jakiś wyczyn
po prostu piszę sobie o moim ogrodzie, widać jak się zmieniał, jak zmieniało się też moje podejście do wielu kwestii związanych z ogrodem...


____________________
marzena O....!
Tamaryszek 21:42, 07 gru 2015

Dołączył: 21 sie 2012
Posty: 430
Witaj Marzenko! Jak pięknie kwitną róże w Twoim kółku francuskim. A trawniki z liśćmi lubię, choć trochę pracy z nimi jest.
Cieszę się, że zaglądasz do mnie.
____________________
Pozdrawiam , Tamaryszek http://www.ogrodowisko.pl/watek/3042-wizytowka-moj-swiat
Maria667 10:33, 15 gru 2015


Dołączył: 13 lut 2013
Posty: 2387
Naprawdę super ogród! Bukszpanowe obwódki super.
Pozdrawiam.
____________________
Marysia Ogrodowe zacisze ***
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies