Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » ogród (nie)Mocy

Pokaż wątki Pokaż posty

ogród (nie)Mocy

sylwia_slomc... 13:00, 06 lut 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82589
Spokojnie, posadź żywopłoty zobaczysz jak to w realu wygląda i wtedy łatwiej cos dobierać
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Zakrecona 14:14, 06 lut 2019

Dołączył: 11 maj 2018
Posty: 2417
Basiu, zerknij do mnie właśnie drzewa wałkujemy

Dziewczyny podają sprawdzone egzemplarze do wyboru do koloru.
____________________
Magda Ogrodowo zakręcona
Anda 16:47, 06 lut 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33823
Dragonka napisał(a)
Z tyłu za tarasem będą Doorenbosy, na froncie już nie bardzo chyba mogą być też?



Jasne, że mogą Myślę, że jedna taka brzoza by się zmieściła
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Dragonka 18:17, 06 lut 2019


Dołączył: 29 wrz 2018
Posty: 1190
sylwia_slomczewska napisał(a)
Spokojnie, posadź żywopłoty zobaczysz jak to w realu wygląda i wtedy łatwiej cos dobierać


ale myślisz Sylwuś, że tylko jeden dłuższy bok rabaty z cisa na ekranik? Te krótsze zostawić w spokoju?

Zakrecona napisał(a)
Basiu, zerknij do mnie właśnie drzewa wałkujemy

Dziewczyny podają sprawdzone egzemplarze do wyboru do koloru.


Lecę Madziu, jak to dobrze, że jest forum!


Anda napisał(a)


Jasne, że mogą Myślę, że jedna taka brzoza by się zmieściła


Jedną? Ale tak, aby wkomponować ją w cisowy ekran czy jakoś centralnie posadzić na rabacie wtedy? Pamiętam już, że czytałam kiedyś- lepiej wyglądają nasadzenia nieparzyste tak? Szczególnie w małych ilościach. Moja rabata po dłuższym boku ma 8m. Będę mieć nie lada dylemat teraz gdzie jedną można by ładnie umiejscowić
____________________
Baśka Ogród(nie)Mocy
Dragonka 18:27, 06 lut 2019


Dołączył: 29 wrz 2018
Posty: 1190
Odwiedziłam dziś budowlany i tak mi się przykleiły do ręki... Napatrzyłam się tyle na tą ostnicę, że sama chcę ją mieć. Kupiłam trzy paczki, może choć z dwie trawki mi z tego wyjdą...oby!

____________________
Baśka Ogród(nie)Mocy
Mariposa 19:01, 06 lut 2019


Dołączył: 29 gru 2017
Posty: 1335
Też kupiłam ostnicę i przegorzan. Zobaczymy, co nam z tego wyjdzie
____________________
Ela Motylogród
anpi 19:13, 06 lut 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8227
Dmuszek jajowaty siałam prosto do gruntu na brzegu rabaty.Ładnie powschodził i miałabym go dużo,gdyby mój eM wspaniałomyślnie nie wyplewił trawy,która jak sądził wisiała się z trawnika w rabatę.
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Dragonka 20:20, 06 lut 2019


Dołączył: 29 wrz 2018
Posty: 1190
Mariposa napisał(a)
Też kupiłam ostnicę i przegorzan. Zobaczymy, co nam z tego wyjdzie

Ja mam ledwo dwa parapety w domu z czego jeden od strony północnej, więc odpada.Ale..w pracy mam szeroki, ok 40cm ..i długi na ponad 1m, więc, ten tego.. W dodatku słońca bardzo dużo, chyba wykorzystam!
____________________
Baśka Ogród(nie)Mocy
Dragonka 20:22, 06 lut 2019


Dołączył: 29 wrz 2018
Posty: 1190
anpi napisał(a)
Dmuszek jajowaty siałam prosto do gruntu na brzegu rabaty.Ładnie powschodził i miałabym go dużo,gdyby mój eM wspaniałomyślnie nie wyplewił trawy,która jak sądził wisiała się z trawnika w rabatę.

No chyba bym go zjadła
Na szczęście mnie to nie grozi, bo mój się nie tknie żadnych prac ogrodowych
____________________
Baśka Ogród(nie)Mocy
Gruszka_na_w... 22:06, 06 lut 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22319
Dragonka napisał(a)

Ja mam ledwo dwa parapety w domu z czego jeden od strony północnej, więc odpada.Ale..w pracy mam szeroki, ok 40cm ..i długi na ponad 1m, więc, ten tego.. W dodatku słońca bardzo dużo, chyba wykorzystam!


Siewki trzeba traktować spryskiwaczem kilka razy dziennie. Kto to zrobi podczas słonecznego weekendu?
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies