Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Sałatka pokrzywowa

Pokaż wątki Pokaż posty

Sałatka pokrzywowa

Mgduska 21:56, 06 wrz 2022


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Tymczasem wrzesień pędzi, a tu ani fotki. A coś tam kwitnie, więc coś tam wrzucam. Pamiętnik musi być.

Bardzo lubię to miejsce, z hortensją drzewiastą Lime Rickey





Dokupiłam drugiego zawilca. Był wybór, byłam pewna, że skoro Honorine taka popularna, to ja też pewnie mam tego. W domu stwierdziłam, że mam Whirlwind. Wrr, to teraz mam dwa różne. Chyba że nowego posadzę gdzie indziej.


____________________
Sałatka pokrzywowa
Mgduska 21:59, 06 wrz 2022


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Białe z białym - bardzo dobrze





Mam też takiego czosneczka, dostałam od koleżanki, nie znam nazwy. Dopiero się rozwija



____________________
Sałatka pokrzywowa
Mgduska 22:00, 06 wrz 2022


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Jest też kolor w różnych formach i kształtach






____________________
Sałatka pokrzywowa
Mgduska 22:02, 06 wrz 2022


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Nowa jeżówka udaje gerberę






____________________
Sałatka pokrzywowa
Mgduska 22:05, 06 wrz 2022


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Szałwia Amistad niedługo osiągnie swoją docelową wielkość 2 m.




Niektóre floksy powtórnie bez przycinania - Early Cerise i Kwiat Jabłoni




I wszystko co najpiękniejsze w bukiecie

____________________
Sałatka pokrzywowa
anpi 23:48, 06 wrz 2022


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8198
Jeszcze kwitnąco we wrześniu i oby jak najdłużej! Mój bukiecik w tych samych kolorach i bardzo podobnym zestawieniu
Zawilec przepiękny i pozostałe biele też. Ciekawy rdest!
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Magara 00:02, 07 wrz 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6814
Mgduska napisał(a)


Na Kowalach Bywasz? To tam widziałaś judaszowce? Ja je widziałam u Cyrzana, ale ceny niezachęcające. A grujecznik niedrogi

Na Kowalach byłam wczoraj? przedwczoraj? Ja ostatnio non stop w drodze i trochę mi się już myli
Do tego mi się zaczyna mylić judaszowiec z grujecznikiem bo szukam na dwa różne miejsca i już sama nie pamiętam co gdzie widziałam i co gdzie planuję Muszę się skupić i ogarnąć ale ciut za dużo mam na głowie Dziś prawie wytargałam z Brico dużego grujecznika, w bardzo dobrej cenie, ale Małżonek zachował przytomność umysłu i mi uświadomił, że nie do końca robię dobrze
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Anda 07:09, 07 wrz 2022


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33620
Pięknie u Ciebie i fajne masz plany Choć ja na grujecznika pod sosnami bym się nie zdecydowała.

To Allium kwitnące na biało wygląda na Allium tuberosum, zastępca czosnku
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Mgduska 08:30, 07 wrz 2022


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
anpi napisał(a)
Jeszcze kwitnąco we wrześniu i oby jak najdłużej! Mój bukiecik w tych samych kolorach i bardzo podobnym zestawieniu
Zawilec przepiękny i pozostałe biele też. Ciekawy rdest!


Aniu, właśnie wczoraj oglądałam Twoje zawilce i jeżówki, i całą resztę, wszystko obłędne, innym słowem nie da się tej bujności opisać Mój zawilec zdaje się trafił w dobre miejsce, bo to już trzecia próba z zawilcami. Tym razem jest więcej słońca i lżejsza ziemia. Przeżył zimę, jest dorodny i kwitnie, dlatego dokupiłam drugiego
Rdest jest wysoki, to mnie ujęło - i te tańczące, delikatne gałązki
____________________
Sałatka pokrzywowa
Mgduska 08:31, 07 wrz 2022


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Magara napisał(a)

Na Kowalach byłam wczoraj? przedwczoraj? Ja ostatnio non stop w drodze i trochę mi się już myli
Do tego mi się zaczyna mylić judaszowiec z grujecznikiem bo szukam na dwa różne miejsca i już sama nie pamiętam co gdzie widziałam i co gdzie planuję Muszę się skupić i ogarnąć ale ciut za dużo mam na głowie Dziś prawie wytargałam z Brico dużego grujecznika, w bardzo dobrej cenie, ale Małżonek zachował przytomność umysłu i mi uświadomił, że nie do końca robię dobrze


Nie byłaś na niego zła za tą przytomność? Mi zajmuje trochę czasu zrozumienie, że to dla mojego dobra zachcianka nie została spełniona
____________________
Sałatka pokrzywowa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies