Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Magdalenka

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Magdalenka

Ginger 20:38, 18 cze 2012


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 692
Kupiłam magiczną siłę do hortensji dzięki Noemi bo nie wiedziałam , że takowa jest
____________________
Dominika Nasz wspólny ogród
hania 20:45, 18 cze 2012


Dołączył: 21 lut 2011
Posty: 2601
Oj! ta lawenda robi wrażenie!!!
____________________
Hania - Dwa światy-Wizytówka
Syla 21:28, 18 cze 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Widoczki kwitnących roślin imponujące .... ja swojej lawendy nie podlałam niczym i kiepskawa jest .... tak czy owak idzie do przesadzenia w inne miejsca to obecne to tymczasowe pięknie a rabata kulkowo trawiasta zachwyca !!!
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
anna_studio 22:50, 18 cze 2012


Dołączył: 07 kwi 2012
Posty: 3548
noemi napisał(a)

Witaj Noemi.....
Wpadłam zobaczyć co wybrałaś na początek......
Cieszę się, że Ci się podobają....sorki, że tak późno....ten czas tak pędzi......
Teraz to one już archiwalne.....


Aniu nie archiwalne !!! moje ulubione ... zauważyłaś ,że się wzoruję na nich, będę Cię naśladować , bo nie wpadłabym nigdy na takie ujęcia , jesteś moją Mistrzynią ... dla mnie są cudowne



Noemi, dziękuję za takie uznanie..............
Cieszę się, że mogłam Cię zainspirować....
Zauważyłam...., zauważyłam....Twoje nowe spojrzenie....... bardzo mi się podoba, pięknie Ci wyszły...
Pozdrawiam i do zobaczenia....prawdopodobnie przyjadę samochodem zastępczym, ale przyjadę na pewno, nie mogę już się doczekać
____________________
Anna - Lecę w kulki oraz http://lecewkulkiwdomuiwogrodzie.blogspot.com/
noemi 23:24, 18 cze 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Ocia koniecznie lawendę musisz mieć u siebie ... ten zapach i kolor jest super ... kupiłaś ?

Anula bardzo mnie Twoje słowa cieszą ... u Ciebie jest tak ładnie... ciągle oglądam Twój ogród ... i Tobie się u mnie podoba ... dla mnie to duże wyróżnienie dziękuję

Karola przesadziłam ją do gruntu i w bardziej słoneczne miejsce ... czekam na jakiś oznak życia z jej strony ... ale nie wygląda dobrze ... dzięki ,że zaglądasz

Ginger ... teraz Twoje hortensje będą kwitły non stop ...

Haniu lawenda mnie zaskoczyła jest piękna ... ciągle ją smyram ... i ten zapach ...

Syla
lawendę jak przesadzisz to na wiosnę polecam saletrę wapniową ... myślę, że po tym jest taka dorodna ... miło mi , że Ci się podoba i nie zmarnowałam Twojego projektu buziole

Aniu aż bałam się pytać, czy ta stłuczka nie pokrzyżowała Ci planów ... ale mnie uspokoiłaś ... ... czekam na Ciebie bardzo
____________________
ogród magdalenka
justi 23:27, 18 cze 2012


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
Noemi, ulkowanie fajnie Ci wyszło I jeszcze dodam, że bardzo mi się podoba lobelia w białej donicy
ja posadziłam ją z białymi petuniami, ale jescze tak obficie nie kwitnie.
____________________
Justyna - ogród w Alei Lipowej
noemi 23:30, 18 cze 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Justi kulki po szkoleniu w niedzielę jeszcze dopracuję dzięki a lobelia teraz się tak pokłada ... pierwszy raz mam ją u siebie ... ona długo kwitnie?
____________________
ogród magdalenka
Sebek 23:44, 18 cze 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Ale cudna ta lawenda! A do donicy może trzmielinę na pniu albo różę pienną?
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Madzenka 23:52, 18 cze 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Ja moją lawendę teraz dolomitem sypnęłam
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
noemi 00:02, 19 cze 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Sebek napisał(a)
Ale cudna ta lawenda! A do donicy może trzmielinę na pniu albo różę pienną?
...

też myślałam o trzmielinie ... a róży się trochę boję i chyba słońca będzie dla niej za mało ... pomyślę ... dziękować
____________________
ogród magdalenka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies