Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Magdalenka

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Magdalenka

noemi 12:15, 28 cze 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
aga_pe napisał(a)

a ja nieoczekiwanie jutro wiozę rośliny do Zielonego Centruma jak to mówi mój Marcin, ale szybciutko niestety muszę wracać z powrotem bo czas pakować walizki. W piątek urlooooooop. Wreszcie !
Wracam około 10 lipca i z pewnością będę zawozić rośliny. dam znać jak będę sie wybierać. Ja też wracam do pracy przy kompie - koniec miesiąca, wiadomo - papiery - ohyda, bleee...



To fajnie by było znów się spotkać. Ja niestety dziewczyny też nie dam rady przyjechać w piątek. Plan napięty na maksa. Teraz slalom między kartonami urządzam, inwentaryzacja i przeprowadzka jutro więc nie wiem czy dam radę nawet do sądu podjechać. Jednak wychodzę z tego założenia że co się odwlecze to nie uciecze


Aga jeszcze będzie okazja niejedna buziaki
____________________
ogród magdalenka
noemi 12:16, 28 cze 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
irena_milek napisał(a)
Madziu, a co za smutki cię dopadły!
Nie patrz, że dzień ponury, bo on tylko chwilowo i potem będzie pięknie
kwiatucha ci zostawiam lubisz je trącać, jak plewisz....



Irenko to tylko chwilowy spadek formy ...dzisiaj jest OK dziękuję za kwiatuszka
____________________
ogród magdalenka
Milka 12:18, 28 cze 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
buziaki, cieszę się
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
agniecha973 12:22, 28 cze 2012


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
Z tymi nastrojami to tak jest, że jak euforia nas dopada (czyt. spotkanie Ogrodowiska), to później walimy głową w sufit, bo wyżej już się nie da i spadamy. A jak dołek, to docieramy do dna i później już tylko w górę. To spadek formy po weekendzie.
____________________
Agnieszka Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej / Przedogródek Agniechy973
Milka 12:23, 28 cze 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Agniecha ma rację
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Wieloszka 12:35, 28 cze 2012


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
agniecha973 napisał(a)
Z tymi nastrojami to tak jest, że jak euforia nas dopada (czyt. spotkanie Ogrodowiska), to później walimy głową w sufit, bo wyżej już się nie da i spadamy. A jak dołek, to docieramy do dna i później już tylko w górę. To spadek formy po weekendzie.

Dobre
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
finka 20:40, 28 cze 2012


Dołączył: 05 maj 2011
Posty: 1502
noemi napisał(a)

a ja nieoczekiwanie jutro wiozę rośliny do Zielonego Centruma jak to mówi mój Marcin, ale szybciutko niestety muszę wracać z powrotem bo czas pakować walizki. W piątek urlooooooop. Wreszcie !
Wracam około 10 lipca i z pewnością będę zawozić rośliny. dam znać jak będę sie wybierać. Ja też wracam do pracy przy kompie - koniec miesiąca, wiadomo - papiery - ohyda, bleee...


Wypoczywaj Kochana ... widzimy się w lipcu po Twoim powrocie dużo słoneczka życzę


Dzięki, będę łapała wszystkie chwile, żeby jak najwięcej wypocząć, tylko czy z trójką dzieci się da i jeszcze jednym na przyczepkę?

O 19 ledwo wróciłam z Wrocławia. Wyjechałam dopiero w południe, bo miałam dziś jakieś zawroty głowy i musiałam się położyć (ja! przed południem leżąca! skandal ! ). Jak mi przeszło to pojechałam, ale wszystko na zwolnionych obrotach.

Jestem umówiona na moich wakacjach na spotkanie z Bogdą ze Szczecinka! Zdamy na pewno obie relację!

Pa. Jadę się wakacjować, a co!

Buziaki.
____________________
Marta /Finka/ Zielony Punkt - ogród Finki
Gardenarium 10:21, 30 cze 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77309
Koniecznie zróbcie zdjęcia, miłego wakacjowania
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Ana 10:28, 30 cze 2012


Dołączył: 11 maj 2011
Posty: 3808
Finka, to jak zahaczasz Bogdę to i w okolice Szczecina/Stargardu zajedziesz???
____________________
www.wymarzonydomani.blogspot.com - Ana - Ogród Any
noemi 11:49, 30 cze 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Miejmy nadzieje,że Finka będzie miała dostęp do netu ...

Miłego dnia dla moich gości ... dzisiaj muszę odgruzować dom ... oj czas się wziąć do roboty ... już się nie da dłużej przeciągać tej chwili ... śniadanie było, kawa była ...ogrodowisko ... ... a może tak druga kawa ?



____________________
ogród magdalenka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies